Koje serije trenutno pratite?

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
Asfodel

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by Asfodel » 20 Mar 2020, 20:49

The Truth About the Harry Quebert Affair - pa nije baš sad za neku strašnu preporuku (kakvu sam ja dobila, hihi). jedino ako si pogledao sve ikad pa kao aj i to. 6/10

The Pale Horse - JOš jedan drukčiji pogled na Agathu u vidu dvodjelne mini serije. Prva epka oodlična. Druga ne toliko. 7/10
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

Asfodel

Post by Asfodel » 09 Jul 2020, 00:16

Tiger King (2020) - popustila sam i prestala se opirati tom nahajpanom čudu. I uživala. Možda i bolje da sam toliko čekala jer sam taman onaj specijal gledala kao još jednu epku. Preporuka svima 7/10

Jeffrey Epstein: Filthy Rich (2020) - cjelovitije i bolje od onog nekog kratkog australskog djelca koje sam gledala na jubitou. Svejedno, ni riječi o potencijalnom pokroviteljstvu tajnih službi ili ikakvog grebanja u tom smjeru, no nema veze. 8/10

Surviving R. Kelly (2019) - prvih par epki je najzanimljivije/najšokantnije. Vratilo me u one rane teen godine kad sam neke naznake toga imala dva slova u OK i Teen časopisićima. 7/10

Marianne (2019 - ) - ne da mi se otvarati topić u za to prikladnom podforumu pa evo ovdje da savjetujem preporuku za ovo iznenađenje. Gledala sam samo zato što sam imala već skinuto tko zna od kada i odlučila dati jednu epku šanse. Nije moj tip teme (opsjednutosti sam prerasla i izbjegavam i takve filmove), ali je dosta kvalitetno. 7/10

boyko

Post by boyko » 10 Jul 2020, 08:51

Solar Opposites - od tvoraca Rick and Mortya. meni podjednako dobro. nisu razočarali ovim novim projektom
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

Asfodel

Post by Asfodel » 24 Sep 2020, 18:16

Des (2020 - ) - odlično. Po mom ukusu i podneblje i vremenski smještaj (volim kad moraju razmišljati jer nemaju previše tehnologije) 8/10

Baby (2018 - 2020) - počela gledati zbog talijanskog. Nije u svemu baš realizirano prvorazredno, ali volim što je skandal stvaran :mrgreen: Usred 2. sezone sam.

SKAM Italia (2018 - ) - tek sam po gledanju saznala za ovu franšizu koja je poharala svijet i baš mi se sviđa. I koncept i realizacija za te light potrebe. Pogledala sve što je izašlo. Jako simpa.

Počela gledati Suburru. Čim sam vidjela na početku svećenika u orgijama, rekoh aj zakon, nadam se da će se i nastaviti dobro :mrgreen:

Post Reply