Jam (TV Series 2000)

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11416
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Jam (TV Series 2000)

Post by Michel » 06 May 2016, 19:00

Image

Imdb
Wiki

Stars: Christopher Morris, Amelia Bullmore, David Cann
A collection of bleakly dark comedy sketches pushing the boundaries of taste, decency and television in general, shot using new and different techniques and fading slowly in and out of each other against a slow musical soundtrack. Regular themes include death, insanity and, most often of all, the medical profession.


"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11416
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Jam (TV Series 2000)

Post by Michel » 06 May 2016, 19:08

Čitam da je dosta bolesna crna komedija, bolesniaj od Snuff Box pa ću vidjeti danas/sutra. Samo 6 epizoda.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11416
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Jam (TV Series 2000)

Post by Michel » 09 May 2016, 23:42

Otišle prve dvije epizode. Ma daj ovo je čista bolest. Jebote, ovo je tako depresivno a smiješno. Dobro, ima skečeva koji su fulani, ali kad pogode onda pogode.

Chemotherapy wig (1) - teško je opisati jer po epizodi ima oko 10-ak skečeva, a za razliku od snuff boxa ovdje nema glavnih likova. Prvi skeč mi je odmah bio najbolji. Najbolesniji i najbolji. Umirao sam od smijeha. Troje osobe sjede za stolom u mraku. Žena i muž zamole prijatelja da zamijeni muža kao otac njihovoj kćerci, ali radi čega je zbilja prebolesno. Da nema načina na koji to govore, i kako je to snimano shvatio bi ovo ozbiljno, a ovako je bilo samo presmiješno.

Astonishing sod ape (2) - ovdje su mi bili najbolji skečevi kad tip dolazi kod doktora ili onaj kad je došao kod psihologa.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply