Snuff Box (TV Series 2006)

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11420
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Snuff Box (TV Series 2006)

Post by Michel » 19 Apr 2016, 00:51

Image

Imdb
Wiki

Stars: Matt Berry, Rich Fulcher, Terry Wade
Two hangmen (Matt Berry and Rich Fulcher) compete for women, money and happiness, venturing deeper in the ocean of depravity than any friends should in a whiskey-fuelled, cross-cultural friendship.
TRAILER: nema
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11420
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Snuff Box (TV Series 2006)

Post by Michel » 20 Apr 2016, 19:52

Otišle prve dvije :kokicarenje:

Rich's Mother - what the fuck did I just watch? :lol: matt berry mi je inače odličan. Prvo sam ga vidio u IT-ovcima gdje glumi Douglasa. Ovdje isto ima over the top glas, smiješan je jednostavno. A ne znam kako da opišem seriju. Pratimo njega i još jednog lika i oni su kao izvršitelji, oni što vješaju ljude hahaha i imaju svoj klub nešto kao masonski lodge i tamo vješaju ljude. Tako epizoda počinje. A ustvari epizoda je skroz luda i nadrealna. Kao neki skečevi, svaka scena drugačija od druge. Ima jedna scena izgleda kao spot, a druga kao reklama za kavu :lol:

Matt's Diary - ova epizoda isto nastavlja tradiciju prve. Samo sad u početku nisu išli vješati već hodaju hodnikom, uđu u tu neku sobu i vide da par osoba igraju ruski rulet. Matt uzme pištolj, uperi u tog svog partnera i opali, ali pobijedio je i uzme pare te otiđu :lol: pa mu onda ovaj njegov kolega uzme dnevnik što je sve pisao pa krene ismijavanje u tom klubu, a oko njih starčeki koji se smiju. Ono, totalno debilno, ali funkcionira.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11420
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Snuff Box (TV Series 2006)

Post by Michel » 21 Apr 2016, 19:04

Otišle treća i četvrta :kokicarenje:

Punchline - opet red ludih skečeva sa nekom pričom gdje Rich uzima sve fore Mattu pa se svi starčeki smiju Richu, a ne Mattu i Matt u sebi razmišlja kako da ga ubije, ali onaj glas kad govori hahahahha.

Oh Brothers - opet neki nadrealni skečevi koji nemaju veze s vezom sa nekom pričom gdje dolaze brat od Richa i Matta u posjet. Brat od Richa je 10 puta gori od njega, a brat od Matta je 80% gluh pa se događaju svakakve scene.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11420
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Snuff Box (TV Series 2006)

Post by Michel » 23 Apr 2016, 00:16

Otišle peta i šesta :kokicarenje:

Love Triangle - najbolja fora je kad šutne psa :lol: :lol:

The Wedding - finale uz vjenčanje. Dobro finale.

Dobra serija. Kaže jedan komentar
this show is dark, morbid, sick and offensive! Christ I love it! best thing I have seen in many years!
Slažem se prvom rečenicom.

Najbolja scene su mi kad Matt saznaje da imaju dečka hahahahha. Pogledajte, tri minute traje, a najjače je zadnjih 30 sekundi.


Ili vicevi :lol:


"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply