Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by olio » 05 Jan 2016, 08:03

Sicario

jeben film. Scena na granici i završni fajt su tako napete.

8/10

User avatar
Michel
Posts: 11415
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

ZABORAVLJENA 2015. PART TWO

Post by Michel » 05 Jan 2016, 15:34

Creed (2015) - film se bavi sa sinom od Apolla Creeda, onog boksača koji je boksao protiv Rocyka u prva dva filma. Stallone ponavlja svoju ulogu, ovaj put kao trener, a sina glumi Michael B. Jordan koji je jako dobro odglumio i jedan od najtalentiranijih mladih glumaca. Stallone isto dobar sa puno važnih savjeta. Film je lijepo snimljen, pogotovo borbe. Nije tako isnpirativan kao Rocky, ali radi se o jednom vrlo dobrom filmu.

8=======...o/8==========o (7.3/10)
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by HorrorHR » 05 Jan 2016, 19:38

Burnt (2015) - volim filmove o kuhanju, ovaj je OK, lagana zabava 6.5/10

User avatar
Michel
Posts: 11415
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

ZABORAVLJENA 2015. PART TWO

Post by Michel » 06 Jan 2016, 17:35

Victoria (2015) - najoriginalniji film prošle godine smješten u Berlin gdje pratimo jednu mladu španjolku koja jedne večeri u klubu upoznaje četvoricu mladih njemaca koji joj počnu prilaziti i uspiju je nagovoriti da s njima izađe i tako prvih sat vremena pratimo njih kako piju, pričaju, rade ludosti. Uglavnom, upoznajemo likove i ulazimo u čisti rollcoster drugu polovicu filmu koja je bolno nerealna. Već na početku mi je malo nerealno kad ona skroz predstavljena simpatična ide se družiti s njim koji su pijani, glasni, al ajd, nekako sam prešao preko toga. No, u toj drugoj polovici me uhvatilo susramlje
SpoilerShow
kad odlaze opljačkati banku pa pucnjave.
po meni bi film bio puno bolji da nije bilo te triler završnice koja je meni osobno bila dosta nerealna već big više volio da je film bio kao prva polovica filma, ali sa njom i sonneom jer imaju kemiju i volio bih da su se do kraja skompali i ono, romantična drama na kraju. Ovako je film izvrsno snimljen u jednom kadru, glavna glumica simpa, ostali likovi i ne baš toliko. I bez obzira na tu drugu polovicu filma, ima taj realizam vjerojatno zbog kamere.

8=======-o/8==========o (7.5/10)
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

jeba
Posts: 2268
Joined: 01 Sep 2008, 14:44
Location: Sopot

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by jeba » 07 Jan 2016, 05:40

Love the Coopers (2015) - gledao sinoć s ženom u kinu. Iako smo prvenstveno išli radi nje, meni je film bio dobar i mogu reći da sam se dobro zabavio.

User avatar
Michel
Posts: 11415
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

ZABORAVLJENA 2015. PART TWO

Post by Michel » 07 Jan 2016, 17:42

Sicario (2015) - novi film od Villeneuvea. Nisam očekivao da će me ovako razočarati. Ima trenutaka kad je film jako dobar, i snimljen je stvarno kvalitetno, ali priča mi je bila dosta tanka, a glumačke izvedbe najviše razočarale. Emily Blunt seksi u svojoj ulozi i jedino je pozitivno u filmu osim spomenute režije. Scene sa narko kartelima dobre iako ništa novo. Kraj dosta slab kad doleti na ono imanje i traži osvetu. Ne znam, baš čudan osjećaj nakon filma.

8======-o/8==========o (6.5/10)
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12162
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: ZABORAVLJENA 2015. PART TWO

Post by John_Ryder » 08 Jan 2016, 12:36

Michel wrote:Sicario (2015) - novi film od Villeneuvea. Nisam očekivao da će me ovako razočarati. Ima trenutaka kad je film jako dobar, i snimljen je stvarno kvalitetno, ali priča mi je bila dosta tanka, a glumačke izvedbe najviše razočarale. Emily Blunt seksi u svojoj ulozi i jedino je pozitivno u filmu osim spomenute režije. Scene sa narko kartelima dobre iako ništa novo. Kraj dosta slab kad doleti na ono imanje i traži osvetu. Ne znam, baš čudan osjećaj nakon filma.

8======-o/8==========o (6.5/10)

ona meni nikako ne paše za svoje radno mjesto u ovom filmu, kao da jedva drži opremu...bilokakvu :lol:
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11415
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

ZABORAVLJENA 2015. PART TWO

Post by Michel » 08 Jan 2016, 18:03

Room (2015) - išao sam ovaj pogledati prije tjedan dana i tražim titlove, nema hrvatskih ni srpskih. Idem pogledat engleske kad nema ni njih tako da sam ostavio i pričekao malo u nadi da će titlovi doći. Danas idem pogledat kad vidim da opet nema titlova pa sam pogledao bez. Jaka drama o majci i kćerci koje su otete i žive u toj sobi. Kćerka ni ne zna za stvarni svijet pa joj majka sve govori i izmišlja neke stvari. Prva polovica filma je ta soba i njihov život unutra, a drugi dio filma je stvarni svijet kad izađu. Film nije klasična psihološka drama već se ponajprije bavi utjecajem zatvorenog i otvorenog prostora. Brie Larson je vrhunska u filmu kao i ta klinka koja glumi njezinu kćer. Film je težak iako sam očekivao još teži film. Uglavnom je sve vrlo dobro do odlično napravljeno, ali nije nešto čemu ću se vraćati.

8========o/8==========o (8/10)
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12162
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: ZABORAVLJENA 2015. PART TWO

Post by John_Ryder » 08 Jan 2016, 22:28

Michel wrote:Room (2015) - išao sam ovaj pogledati prije tjedan dana i tražim titlove, nema hrvatskih ni srpskih. Idem pogledat engleske kad nema ni njih tako da sam ostavio i pričekao malo u nadi da će titlovi doći. Danas idem pogledat kad vidim da opet nema titlova pa sam pogledao bez. Jaka drama o majci i kćerci koje su otete i žive u toj sobi. Kćerka ni ne zna za stvarni svijet pa joj majka sve govori i izmišlja neke stvari. Prva polovica filma je ta soba i njihov život unutra, a drugi dio filma je stvarni svijet kad izađu. Film nije klasična psihološka drama već se ponajprije bavi utjecajem zatvorenog i otvorenog prostora. Brie Larson je vrhunska u filmu kao i ta klinka koja glumi njezinu kćer. Film je težak iako sam očekivao još teži film. Uglavnom je sve vrlo dobro do odlično napravljeno, ali nije nešto čemu ću se vraćati.

8========o/8==========o (8/10)

ima jedan veliki problem, to nije kćerka nego sin :lol:
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11415
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by Michel » 08 Jan 2016, 23:02

http://www.imdb.com/name/nm5016878/?ref_=tt_cl_t2 :jawbreaker: :shock: usrao sam se majke mi. Znaš kakav mi je ovo bio šok i sad kad si odvrtim film, pa u jednom trenutku tam kad se oslobode u drugoj polovici filma i kad dođu doma baš netko spomene nešto u vezi sina, ali nisam posložio u glavi jer od početka s onom dugom kosom mi je izgledao kao žensko. Znači, nema tu muškobanjasti već čisto žensko. Evo, sad opet gledam malo slike od njega u tom filmu :jawbreaker:
SpoilerShow
Image
Dajte mu Oscara :lol: :lol:

Ant-Man (2015) - novi Marvelov superherojski film. Vjerojatno njiho najneobičniji do sad i zasigurno jedan od najzabavnijih. Evo zašto volim Marvel. Pogledam trailer i slike za onaj Suicide Squad i jednostavno ne mogu ući u to. DC se pod hitno treba maknuti od tih nekih hladnih boja ne znam što koriste, ali sve nekako sivo ne stripovsko zato su mi loši. Uglavnom, Paul Rudd je odličan kao Scott Lang, novi Ant Man jer je stariji naravno poznati Hank Pym, a njega glumi Michael Douglas. Ima odličnih fora, tučnjave su odlično napravljene, a tek na kraju kad upadne u onaj najmanji svijet na razini virusa valjda mikro nečega :D Evangeline Lilly :oops: kako je dobra, nova Wasp će biti. Svidjele su mi se i reference na Osvetnike, čak se i Falcon pojavio. Na kraju Kapetan kao uvod u novi film o Kapetanu, Civil War. Sve u svemu, pratim i dalje nakon svih ovih godina Marvel jer obožavam gledati kako spajaju sve te junake i povezivaju za jednu veću borbu koja će se dogoditi protiv Thanosa.

8=======-o/8==========o (7.5/10)
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12162
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by John_Ryder » 09 Jan 2016, 00:56

Michel wrote:http://www.imdb.com/name/nm5016878/?ref_=tt_cl_t2 :jawbreaker: :shock: usrao sam se majke mi. Znaš kakav mi je ovo bio šok i sad kad si odvrtim film, pa u jednom trenutku tam kad se oslobode u drugoj polovici filma i kad dođu doma baš netko spomene nešto u vezi sina, ali nisam posložio u glavi jer od početka s onom dugom kosom mi je izgledao kao žensko. Znači, nema tu muškobanjasti već čisto žensko. Evo, sad opet gledam malo slike od njega u tom filmu :jawbreaker:
SpoilerShow
Image
Dajte mu Oscara :lol: :lol:
sve 5,zgleda ko curica s kosicom, ali zove se Jack,kaj ti to nije sumnjivo bilo :lol: :wink:
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11415
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by Michel » 09 Jan 2016, 00:59

Nije. Ne znam ni kako se zove lik od Brie Larson ni njezina majka/otac. Bez titlova gledao, razumio jesam, ali imena i ovako teško pamtim jedino ako je baš lik neki pamtljiv :)
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by hitman_4 » 09 Jan 2016, 02:25

Relatos salvajes (2014) - preee :supz:

ono vjenčanje na kraju :lol: :D

8/10
Image

Image

Image

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by Decadentor » 09 Jan 2016, 02:50

Harry Pottere 3-8 Zabavno, i vrlo se lako izgubiti u prekrasnom svijetu najpoznatijeg carobnjaka (poslje vidovitog milana i merlina) odbijao sam pogledati do sada jer sam ih smatrao djetinjastima, no sto prica odmice dalje postaje mracnija i ozbiljnija, te fino zaokruzena. 7.5/10
Image

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by Decadentor » 09 Jan 2016, 02:50

Harry Pottere 3-8 Zabavno, i vrlo se lako izgubiti u prekrasnom svijetu najpoznatijeg carobnjaka (poslje vidovitog milana i merlina) odbijao sam pogledati do sada jer sam ih smatrao djetinjastima, no sto prica odmice dalje postaje mracnija i ozbiljnija, te fino zaokruzena. 7.5/10
Image

Post Reply