Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
Post Reply
User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by Inferno » 20 Aug 2015, 13:20

Ant-Man (2015): obična pop corn zabava, kao i očekivano 6/10

jeba
Posts: 2268
Joined: 01 Sep 2008, 14:44
Location: Sopot

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by jeba » 21 Aug 2015, 06:26

Red Sonja (1985) - prije par dana sam na tv pogledao Conana i onda sam se sjetio da bar 15-ak godina nisam pogledao Red Sonja, tako da sam to sinoć odradio. Šta drugo reći nego - klasik!

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by Decadentor » 21 Aug 2015, 10:48

jeba wrote:Red Sonja (1985) - prije par dana sam na tv pogledao Conana i onda sam se sjetio da bar 15-ak godina nisam pogledao Red Sonja, tako da sam to sinoć odradio. Šta drugo reći nego - klasik!
Sad na beastmastera :D
Image

jeba
Posts: 2268
Joined: 01 Sep 2008, 14:44
Location: Sopot

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by jeba » 21 Aug 2015, 16:39

Decadentor wrote:
jeba wrote:Red Sonja (1985) - prije par dana sam na tv pogledao Conana i onda sam se sjetio da bar 15-ak godina nisam pogledao Red Sonja, tako da sam to sinoć odradio. Šta drugo reći nego - klasik!
Sad na beastmastera :D
Misliš da odradim sword-and-sorcery klasike. :D

User avatar
Victor Crowley
Posts: 2091
Joined: 09 Feb 2011, 10:52

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by Victor Crowley » 21 Aug 2015, 17:10

Onda i Death Stalkera moraš :D

User avatar
maddjuro
Posts: 8321
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by maddjuro » 22 Aug 2015, 02:33

Raid Redemption (2011)- ovaj indonezijski film je izašao koji mjesec prije dredd-a. Dredd je praktički kopija ovoga filma, iako je to navodno slučajnost. Ukratko radnja je smještena u sadašnjosti u nekoj "rupi" od zgrade koja ima 30ak katova. Tim od 20 specijalaca uđe u zgradu s namjreom da privede narko-bossa koji je glavni. Ubrzo bivaju otkriveni te počne lov na njih od strane stanara i članova te mafijaške organizacije. Akcija je odlična, borbe su jako ljepo koreografirane (izuzev jedne koja je preduga bila za moj ukus), krvi i mrtvih ne manjka. Priča je jednostavna, ali za ovaj tip filma i nema neke potrebe za pretjeranim razvojem likova. Ako volite brze akcijske filmove ovo svakako preporučam
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by john_constantine » 22 Aug 2015, 09:18

To preduga, da li misliš pri kraj kada se ona trojica fajtaju?
Michel puši karu.

User avatar
Victor Crowley
Posts: 2091
Joined: 09 Feb 2011, 10:52

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by Victor Crowley » 22 Aug 2015, 10:15

Felony - dosadno. Nezanimljiv, dug i smara.

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by Decadentor » 22 Aug 2015, 11:14

maddjuro wrote:Raid Redemption (2011)- ovaj indonezijski film je izašao koji mjesec prije dredd-a. Dredd je praktički kopija ovoga filma, iako je to navodno slučajnost. Ukratko radnja je smještena u sadašnjosti u nekoj "rupi" od zgrade koja ima 30ak katova. Tim od 20 specijalaca uđe u zgradu s namjreom da privede narko-bossa koji je glavni. Ubrzo bivaju otkriveni te počne lov na njih od strane stanara i članova te mafijaške organizacije. Akcija je odlična, borbe su jako ljepo koreografirane (izuzev jedne koja je preduga bila za moj ukus), krvi i mrtvih ne manjka. Priča je jednostavna, ali za ovaj tip filma i nema neke potrebe za pretjeranim razvojem likova. Ako volite brze akcijske filmove ovo svakako preporučam
Pocetak film a sea oruzqnim borbama je bio Nesto najbolje story Sam vidio u dugo vremena, dok he duo sq fightovima bio odlican no smor tezi, doslovno sat i pol vremena sakanja i cipelarenja fakat dopizdi.
Image

jeba
Posts: 2268
Joined: 01 Sep 2008, 14:44
Location: Sopot

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by jeba » 24 Aug 2015, 06:28

Victor Crowley wrote:Onda i Death Stalkera moraš :D
Uuuu čovječe, pa na to sam i zaboravio da postoji. To sam gledao davnih dana, mislim možda čak i prije skoro 20 godina. Moram se definitivno podsjetiti ovoga! Žešći trash :)

User avatar
maddjuro
Posts: 8321
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by maddjuro » 26 Aug 2015, 03:22

Terminator Genisys- 5/10 - nemalo sam razočaran ovim filmom. Jedina pozitivna stavr je arnold kao terminator s nešto dobrih one-linera te nešto glazbe iz terminatora 2. Priča je bezveze, nezna se tko pije a tko plaća s svim tim vremenskim putovanjima, višestrukim stvarnostima. Akcije ima ali je bezveze (neznam kako to drugačije napisati), glumci su više manje ok, ali mogli su za ulogu sarah conor odabrati nekoga tko ne izgleda da je sa disney chanela. Kaj je također bio glup; no danas ameri moraju imati sve zaokruženo, ali mogli su film komotno prekinuti nakon završne explozije, a onda u idućem nastavu staviti ukratko sto se desilo na kraju ovoga filma.Filmu fali određena dubina koju su imali orginali; nije sve u explozijama. film koji cu brzo zaboraviti.
p.S.
Neznam koliko to vama znači, ali izgleda da je film imao budžet od nekih 150mil $; a isto toliko je potrošio i na promociju. To bi se lako moglo protumačiti kao da su znali da je film loš.
I may be an idiot, but i am no fool.

jeba
Posts: 2268
Joined: 01 Sep 2008, 14:44
Location: Sopot

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by jeba » 26 Aug 2015, 06:19

Raw Deal (1986) - ako voliš Arnija, onda znaš kakav film možeš očekivati i apsolutno će ti se svidjeti. Radnja sama po sebi je klasična za njegove filmove - on ide sam protiv njih milion i naravno da pobjedi. Ostale stvari iz filma nisu za raspravljati. I samo da napomenem da mi je film kao klincu ostao u daleko boljem sjećanju, ali svejedno sam uživao.

User avatar
Michel
Posts: 11415
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

STOP ANIMACIJA

Post by Michel » 05 Sep 2015, 13:58

Corpse Bride (2005) - taman odličan Burton. Animacija odlična, čudno, prepuno gotičkog stila. Priča originalna i zanimljiva. Likovi različiti, svaki poseban na svoj način + smještena radnja u viktorijansko doba. Atmosfera odlična.

8.5/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by Inferno » 05 Sep 2015, 15:06

Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - zabavna avanturica za skoro pa brain off na dva sata. Ima par akcijski dobrih i pomalo humorističnih scena, ali filmu ne mogu oprostiti naivnost i banalna rješenja situacija.Neke scene su mi se činile kao parodija npr. ona kada se Indy penje uz prerezani most a u njega je ispaljeno na stotine strelice i to baš sve zgodno par centimetara od njega. Ja i moja manija rewatchanja kojom si kvarim ranije uspomene na film. Vrlooo nategnuta ocijena 7/10 i to samo zato što film u globalu nije dosadan.

Shp86
Posts: 558
Joined: 08 Mar 2011, 15:34

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by Shp86 » 07 Sep 2015, 12:53

Terminator Genisys (2015) - uf uf..šta reći..usrali do bola..prvih sat vremena manje više ok, pojavljivanje Arnija zakon, pa par njegovih one-linera, i onda kreća žešći zajeb od filma. Pored katastrofalnog scenarija, ni glumci mi nisu sjeli, a i Arnie je ili ostario ili odradio prek one stvari. Bolja mi je četvorka od ovog, jer se bar pokušala prikazat budućnost (što je svima bio mokri san još od dvojke). Iskreno se nadam da više neće snimat nastavke, a ovo je za jedno gledanje i više nikad 5/10

Sad još čekam The Legend of Conan pa da vidimo jel stari prdonja za otpis (btw. opet je nagruvan kao što je nekoć bio :supz: )

http://imagizer.imageshack.us/a/img835/5695/f85ny.jpg
It's in your nature to destroy yourselves...

Post Reply