Divlji Zapad (1866 - 1903)...

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
dr_gonzo
Posts: 6278
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Divlji Zapad (1866 - 1903)...

Post by dr_gonzo » 14 Dec 2006, 18:53

Zanima me da li vas je ikada zanimala ova tema i koji su vam likovi ostali u pamćenju?
Ovo je još jedna tema kojom se bavim i za koju isto stvaram rukopis za možebitnu knjigu...ili barem blog, pa me zanima da li bi vas zanimalo kad bi se ta tema negdje pojavila (indijanci, kauboji, odmetnici, oružje, žene, crnci, plemena, rat i borbe...)

Inače za mene

od Indijanaca: GERONIMO
od bjelaca: JAMES BUTLER "WILD BILL" HICKOCK i ANNE OAKLEY
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 14 Dec 2006, 20:16

i mene je uvijek zanimao western, pa sam čitao kao klinac one romane koje su se prodavale na kioscima, pa ovaj Zagor, Tex, Kit teller i sve to. Divlji Bill Hitchock, Billy the kid, Butch cassidy and sundance kid... I western filmovi, također.

User avatar
maddjuro
Posts: 8321
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 14 Dec 2006, 22:53

meni su osobno leoneovi westerni najbolji, oni njihovi pogledi su legendarni.
ne ova sranja ko bandidas, koji imaju obraza nazivat se westernima
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 15 Dec 2006, 09:46

Djuro19 wrote:meni su osobno leoneovi westerni najbolji, oni njihovi pogledi su legendarni.
ne ova sranja ko bandidas, koji imaju obraza nazivat se westernima
Istina, a volio sam gledati i one špagete westerne kao Django. :wink: A ponekad pogledam i one pretjerane kao Blind justice. :lol: A niti Sedmorica veličanstvenih nisu za odbaciti. A tek Ulzanin prepad s žestokom scenom kada vojnik ubije majku djeteta jer je jedino njega mogao spasiti, ali padne i upuca se u glavu.

Post Reply