Kamo za Novu Godinu?

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 09 Dec 2007, 14:13

Djuro21 wrote:ja sam pretprošlu novu isto čekao doma, prelazeći quake 4( s šiframa :twisted: ) jedući sendviće s pršutom i obarajući svoj rekord u pijenju kole; novi mi je rekord ,btw., 8 litri u 4 sata
Stvarno bi trebao malo smanjiti, imat ćeš posljedice :?

Gosp.
Posts: 2157
Joined: 25 Oct 2006, 23:15

Post by Gosp. » 09 Dec 2007, 14:14

metallicat wrote:
Gosp. wrote:Negdje gdje pada snijeg.
gdje gdje? oćeš me povest sa sobom :mrgreen: ?
Nisam siguran da to doista želiš. :lol:
Better to reign in Hell than to serve in Heaven.

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 09 Dec 2007, 14:15

metallicat wrote:
elrania wrote:tak je bilo i prosle i uopce ni ne primjetih da je doso' 1.1.
uurh... ne volim taj dan nikako :?
ni ja. živcira me kad stalno svi pitaju ' i di ćeš za novu'.. meni je to dan ko svaki drugi, jedino se ima razloga za cugat :lol: uvijek sam nekamo završila ali prošle god nigdje, nije mi se dalo. neda mi se ni ove ali ću vidjet..
ma ja sam bas jedva cekala da ostanem fino doma jer mi je na pretprosloj proslavi bilo cisto bzvz
a jos mi je deda umro na staru godinu pa bi bilo neprimjereno ic slaviti
bratic je ozganizirao sve vec, platio, rezervirao i na kraju je propalo zbog ovoga

jos jedino ne znam hocu bit sama doma + filmovi, msn i hrana/pivo ili umjesto msna ubacim RL osobu :mrgreen:

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 09 Dec 2007, 14:15

Gosp. wrote:
metallicat wrote:
Gosp. wrote:Negdje gdje pada snijeg.
gdje gdje? oćeš me povest sa sobom :mrgreen: ?
Nisam siguran da to doista želiš. :lol:
mislim da ti nisi siguran :lol: volim snijeg :D di di? :lol:
Image

Gosp.
Posts: 2157
Joined: 25 Oct 2006, 23:15

Post by Gosp. » 09 Dec 2007, 14:34

Nisam siguran, trenutno je u planu Gorski kotar.
Valjda će biti snijega tamo. :lol:
Better to reign in Hell than to serve in Heaven.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 09 Dec 2007, 14:42

metallicat wrote:
Gosp. wrote:Negdje gdje pada snijeg.
gdje gdje? oćeš me povest sa sobom :mrgreen: ?
elrania wrote:tak je bilo i prosle i uopce ni ne primjetih da je doso' 1.1.
uurh... ne volim taj dan nikako :?
ni ja. živcira me kad stalno svi pitaju ' i di ćeš za novu'.. meni je to dan ko svaki drugi, jedino se ima razloga za cugat :lol: uvijek sam nekamo završila ali prošle god nigdje, nije mi se dalo. neda mi se ni ove ali ću vidjet..
Djuro21 wrote:8 litri u 4 sata
ajme, puno je to :lol: e da te pitam, dal primjećuješ da te boli nešto nakon toliko kole? mislim puno ti tog piješ :lol:
istina, ja sam prije par godina totalno izgubio volju za tim pošto su mi 3 Nove Godine za redom otišle u pm.. :twisted: ove godine bi trebalo biti dobro pošto neću bit okružen gomilom ljudi na nekom bučnom mjestu sa lošom glazbom, skupom cugom itd..

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 09 Dec 2007, 15:03

Vjerojatno trg. Inače nisam ni ja neki za te nove godine. Obični izlasci po meni. Ali ove godine sigurno idem negdje jer prošle mi propalo i bio sam potpuno sam doma. :cry: Totalna depra. :(

Gosp.
Posts: 2157
Joined: 25 Oct 2006, 23:15

Post by Gosp. » 09 Dec 2007, 15:15

Uh, nema goreg od tugovanja u samoći dok drugi slave. :lol:
Better to reign in Hell than to serve in Heaven.

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 09 Dec 2007, 16:40

Uvijek dan-dva prije Nove saznam di ću biti a tak bu vjerojatno i ove godine. Planiramo u parovim izaći negdje u centru; problem je jedino s centrom kaj baš i nema previše povoljnih ponuda koje bi uračunavale večeru, šampanjac, plesnjak i cijenu koja nije astronomska

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 09 Dec 2007, 16:42

napravt Horror doček nove godine
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6274
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 09 Dec 2007, 16:51

Ma ja sam primjetio da je sve to slavlje sve opasnije iz godine u godinu...
Prije tri godine kad sam slavio u Splitu...ja kao budala se dao nagovoriti da odemo iz studenskog doma na rivu proslaviti...mogu reći nikad više...
Eh su me pregazili i izglazili ruljetina, eh sam tamo u 00:05 skoro dobio bocu šapanjca od 2 litre (ili koliko ima ona velika...ne najveća) u glavu (imao sam sreću da sam se baš u tom trenutku sageo)... Tek kad sam se vratio počelo je biti dobro...al sam tada već bio preumoran za bilo što...pa sam zakomio...

Predprošle godine sam skoro dobio nož u leđa kad je izbio fight negdje oko 00:30 i to u svom prokletom gradu...a sve zbog neke ženske kojoj je moj prijatelj samo čestitao Novu Godinu...a onda ga napao njen momak, pa sam ja uletio da ih rastavim...pa sam onda dobio nešto u glavu (čudi me kako mi nije tikvu raskrvavilo :? ) onda da se obranim sam jednoga zviznuo šakom posred nosa, pa sam od drugoga primio njegovu šaku...nije baš bilo ugodno, a sve zbog pizdarije...

Prošlu Novu sam prvi put prosjedio doma...dopizdila mi je sva ta rulja i petarde i tuče...nije to kao što je prije bilo (ili sam ja ostario :oops: )...sjećam se da kada sam ja u svojoj kući organizirao Novogodišnji party da su to bile najbolje zabave u mome gradu... Nas 20-25 živa glazba (bend od 4 čovjeka), cuge i svega drugoga :weedman: , svi se vesele, ma čista uživancija... sjećam se prije par godina kad smo se vraćali sa Nove Godine da smo nas 4 lipo zaružili kod mene na pivo i cijelog pečenog odojka...uf šta je bio slan i skoro smo ga cijelog pojeli (zato cijeli dan pored sve spize i kolača nisam ništa jeo osim što sam pio cole), a dan danas ekipa priča kako smo ga kidali...škarama što se loza kida :lol:

A danas je sve to drugačije...nema više ekipe sa kojom bi se ti opustio i zabavio, da uživaš... A i ovi moji su totalno otišli - jedni su oženjeni i sad glume obiteljske ljude (nemam ništa protiv toga...ali da par od 28 godina glumi kao da imaju 50 e to mi je uvijek bilo ogavno), a drugi (njih 10 :shock: ) svi sviraju za Novu Godinu (koje sam ja proklete sreće)...i onda mi je bolje ostati doma pogledati koji film napisati dio knjige i popiti koju...

Ne kako sada stvari stoje da...mislim da ću ostati lijepo doma i zabaviti se na svoj način...barem neću dobiti nož u leđa ili bocu u glavu... :roll:
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 09 Dec 2007, 17:40

hm, najbolje bi bilo organizirati negdje slobodno mjesto gdje ima televizor i dvd player, ili nekakvu konferenciju, pa da se okupimo i zajedno proslavimo forumašku novu godinu. :partyman: :partyman:
Michel puši karu.

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6274
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 09 Dec 2007, 18:46

john_constantine wrote:hm, najbolje bi bilo organizirati negdje slobodno mjesto gdje ima televizor i dvd player, ili nekakvu konferenciju, pa da se okupimo i zajedno proslavimo forumašku novu godinu. :partyman: :partyman:
nije loša ideja 8)
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 09 Dec 2007, 18:49

dr_gonzo wrote:
john_constantine wrote:hm, najbolje bi bilo organizirati negdje slobodno mjesto gdje ima televizor i dvd player, ili nekakvu konferenciju, pa da se okupimo i zajedno proslavimo forumašku novu godinu. :partyman: :partyman:
nije loša ideja 8)
nadam se da si dobio nagradu, ti ćeš nam plaćati pića. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :finga:
Michel puši karu.

User avatar
Freddy
Posts: 1929
Joined: 12 Feb 2007, 01:38
Location: zagreb

Post by Freddy » 09 Dec 2007, 19:06

sa ekipom iz kvarta....iznajmit čemo birc jedan kod nas i :lol: :lol:
You can kill a rapper, but not his music.
You can kill an actor but not his work.
You can kill a poet but not his poetry.
You can kill a Tupac but he'll live in our hearts forever.
Rest In Peace, PAC, Thug love 4 you...

Post Reply