Poziv na snimanje hororca!

Razgovori ugodni o horor temama
slešer
Posts: 20
Joined: 28 Nov 2007, 16:22

Poziv na snimanje hororca!

Post by slešer » 29 Nov 2007, 11:19

Postoje li zainteresirani koji bi...pa, jel', glumili u jednom kratkom, amaterskom uratku (u Zagrebu). Znam da ima ekipe koja se tak snima i ja sam jedan od njih. Imam tu želju (doduše, potrebu : ) snimiti takav jedan filmić, na Sljemenu ili slično (doduše, već sam složio neku radnju - pričicu). Ako ima zainteresiranih...neka mi odgovore ovdje ili mi se (bolje) jave na mail: d_vl@hotmail.com Bajdvej, radilo bi se organizirano, bez improvizacija i sl. jer od toga na kraju ne nastane ništa vrijedno spomena (znam iz vlastitog iskustva, kao, pretpostavljam, i mnogi drugi : ), mada bi to u suštini bio trash : ), pa bih ga svakako prijavio na idući, varaždinski Trash film festival. Eto.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 29 Nov 2007, 11:34

Bilo bi zainteresiranih... :wink: :D

slešer
Posts: 20
Joined: 28 Nov 2007, 16:22

Post by slešer » 29 Nov 2007, 12:38

:D Hej, pa ajde ako si zainteresiran, bilo bi to super (samo se nadam da na kraju neće sve ostati na riječima). Znaš li možda koga još da bi bio zainteresiran?

Tko uistinu želi, eto dao sam svoju emajl adresu, pa mi se može na nju javiti, pa ćemo se već čuti...

Moj br. je: 095/9033-890 (Davor)

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 29 Nov 2007, 15:07

I'm in :wink:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
pure_evil
Posts: 226
Joined: 20 Nov 2007, 21:58
Location: Cakovec

Post by pure_evil » 29 Nov 2007, 16:02

ja sam za :D

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 29 Nov 2007, 16:26

Kada je snimanje?

slešer
Posts: 20
Joined: 28 Nov 2007, 16:22

Post by slešer » 29 Nov 2007, 16:48

Heh, kada se dogovorimo. Sigurno ce biti jedan da za vikend, mada mi se čini da neće tako skoro jer je malo prehladno vani, pogotovo na Sljemenu. Ne znam, ovisi. Evo priče koju sam složio. Treba biti nešto ful jednostavno, a ovo upravo je takvo nešto:

Lik s ruksakom na leđima šeće šumom. U jednom trenutku opazi kako neka osoba leži na podu, a druga kleči pored nje.
On im priđe, ali ne previše užurbano. Stane pored i pita klečućeg šta je bilo. Ovaj kao nervozno odgovori da je ležeći pao u nesvijest, da mu mobitel nema signala i da ne može nikog pozvati u pomoć. Lik s ruksakom priđe i čučne pored ležućeg i gleda ga (ali nekako sumnjivo). U tom trenutku onaj drugi (klečući) se odmakne. Nakon nekoliko trenutaka, ležeći naglo otvara oči (s pogledom uperenim prema liku s ruksakom). Ovaj s ruksakom se naglo digne i okrene prema onom drugom, kad ga u tom trenutku ugleda ispred sebe sa sjekirom u ruci. Ovaj ležući se također digne. Jedan od njih mu kaže: - Sad si naš! - pa drugi: - Došao ti je kraj. Naglo se, par koraka, sad već pomalo preplašen, odmakne od obojice i krene bježati, a oni potrče za njim. Ganjaju ga po šumi. U jednom trenutku lik s ruksakom se sakrije iza jednog drveta. Odmah nakon toga, pored drveta protrči i onaj sa sjekirom. Lik s ruksakom se u hipu nekako snađe i dok napadač protrčava pored tog drveta iza kojeg je ovaj sakriven, lik s ruksakom otima mu sjekiru i zabija mu je u leđa. Zatečen time što ga je smotao i uspio savladati, nakratko zastane, a sad onaj drugi napadač skoči na njega. Njih dvojica padaju na pod, ali se ubrzo obojica ponovno dižu na noge. Odmah nakon toga, napadač vadi pištolj iz džepa i usmjerava ga prema liku s ruksakom, te mu ljutito kaže: - Gade bolesni! Lik s ruksakom mu ga izbija iz ruke, uzima ponovno onu sjekiru i zabija mu je u trbuh. Napadač pada mrtav. Potom ovaj preživjeli, s ruksakom, klekne na zemlju i poklopi lice objema rukama te ga čujemo kao da plače (a u biti se smije). Nakon koju sekundu lagano spušta ruke niz obraze s osmjehom na licu. Laganim pokretima i s čudnim izrazom lica skida ruksak sa leđa. Otvara ga i u ruksaku vidimo odrubljenu nečiju glavu i poveći, krvavi nož. On izvadi nož iz torbe, te nešto promrmlja... potom uslijedi naglo zatamnjenje slike, s glasom u pozadini koji kaže: ...Njami! : )

KRAJ

Vjerujem da se čini jako blesavo, ali napismeno, bilo se kakav kratki hororac takve vrste čini k'o zadnja debilana. : ) Al', bit' će to dobro!

Sugestije molim!

User avatar
pure_evil
Posts: 226
Joined: 20 Nov 2007, 21:58
Location: Cakovec

Post by pure_evil » 29 Nov 2007, 16:58

da budem iskren prica i nije nesto...mozemo smislit i nesto drugo...bitno je da se skupi ekipa

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 29 Nov 2007, 17:01

slešer wrote:Heh, kada se dogovorimo. Sigurno ce biti jedan da za vikend, mada mi se čini da neće tako skoro jer je malo prehladno vani, pogotovo na Sljemenu. Ne znam, ovisi. Evo priče koju sam složio. Treba biti nešto ful jednostavno, a ovo upravo je takvo nešto:

Lik s ruksakom na leđima šeće šumom. U jednom trenutku opazi kako neka osoba leži na podu, a druga kleči pored nje.
On im priđe, ali ne previše užurbano. Stane pored i pita klečućeg šta je bilo. Ovaj kao nervozno odgovori da je ležeći pao u nesvijest, da mu mobitel nema signala i da ne može nikog pozvati u pomoć. Lik s ruksakom priđe i čučne pored ležućeg i gleda ga (ali nekako sumnjivo). U tom trenutku onaj drugi (klečući) se odmakne. Nakon nekoliko trenutaka, ležeći naglo otvara oči (s pogledom uperenim prema liku s ruksakom). Ovaj s ruksakom se naglo digne i okrene prema onom drugom, kad ga u tom trenutku ugleda ispred sebe sa sjekirom u ruci. Ovaj ležući se također digne. Jedan od njih mu kaže: - Sad si naš! - pa drugi: - Došao ti je kraj. Naglo se, par koraka, sad već pomalo preplašen, odmakne od obojice i krene bježati, a oni potrče za njim. Ganjaju ga po šumi. U jednom trenutku lik s ruksakom se sakrije iza jednog drveta. Odmah nakon toga, pored drveta protrči i onaj sa sjekirom. Lik s ruksakom se u hipu nekako snađe i dok napadač protrčava pored tog drveta iza kojeg je ovaj sakriven, lik s ruksakom otima mu sjekiru i zabija mu je u leđa. Zatečen time što ga je smotao i uspio savladati, nakratko zastane, a sad onaj drugi napadač skoči na njega. Njih dvojica padaju na pod, ali se ubrzo obojica ponovno dižu na noge. Odmah nakon toga, napadač vadi pištolj iz džepa i usmjerava ga prema liku s ruksakom, te mu ljutito kaže: - Gade bolesni! Lik s ruksakom mu ga izbija iz ruke, uzima ponovno onu sjekiru i zabija mu je u trbuh. Napadač pada mrtav. Potom ovaj preživjeli, s ruksakom, klekne na zemlju i poklopi lice objema rukama te ga čujemo kao da plače (a u biti se smije). Nakon koju sekundu lagano spušta ruke niz obraze s osmjehom na licu. Laganim pokretima i s čudnim izrazom lica skida ruksak sa leđa. Otvara ga i u ruksaku vidimo odrubljenu nečiju glavu i poveći, krvavi nož. On izvadi nož iz torbe, te nešto promrmlja... potom uslijedi naglo zatamnjenje slike, s glasom u pozadini koji kaže: ...Njami! : )

KRAJ

Vjerujem da se čini jako blesavo, ali napismeno, bilo se kakav kratki hororac takve vrste čini k'o zadnja debilana. : ) Al', bit' će to dobro!

Sugestije molim!
Ima i gorih radnji...makar ne vidim razlog okupljanja velike ekipe ako želiš snimiti neku glupost :wink:

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 29 Nov 2007, 17:01

@slešer - Meni ovo djeluje sasvim dobro za ono što misliš snimiti. Ako se izvede vizualno kako spada moglo bi ispast stvarno odlično!

Ja sam zainteresiran za prisustvovanje ovakvom projektu, u biti bilo kojem filmskom projektu, više iz perspektive što me zanima čitav proces snimanja, ekipa koja to radi, problematika koja se javlja, oprema, itd.

Glavni je problem što sam iz Rijeke... Hell, nedavno sam bio par dana u ZG čisto "turistički", šteta što tada nije bilo snimanje.

U svakom slućaju, ako ništa drugo, kada se to snimi baci mi neki info, fotke i slično pa objavim poduži post na blogu oko filma.

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Post by GreenHornet » 29 Nov 2007, 17:01

tko zna,možda je zapravo ovo uvod u horror...lik da oglas na forum i onda pobije cijelu ekipu kad se skupe da snimaju film... :lol: :lol:
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 29 Nov 2007, 17:04

GreenHornet wrote:tko zna,možda je zapravo ovo uvod u horror...lik da oglas na forum i onda pobije cijelu ekipu kad se skupe da snimaju film... :lol: :lol:
Bez zajebancije, ovo je dobra ideja! 8)

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 29 Nov 2007, 17:06

meni je ok priča ali trebala bi se još malo usavršit sa nekim sitnim dodacima recimo ja ti predlažem da na kraju filma kad se zacrni i ovj kaže njami napiše (bez snimanja) zbog čega se je to desilo,kako je došlp do toga i tako bi bio film meni puno zanimljiviji.kužiš da daš ljudima priču a da oni sami zamišljaju kako se je to odvijalo prije :wink:
Last edited by dodo on 29 Nov 2007, 17:09, edited 1 time in total.

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 29 Nov 2007, 17:08

ja sam uvijek za snimanje horrorca :axe:
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 29 Nov 2007, 17:10

dodo wrote:meni je ok priča ali trebala bi se još malo usavršit sa nekim sitnim dodacima recimo ja ti predlažem da na kraju filma kad se zacrni i ovj kaže njami napiše (bez snimanja) zbog čega se je to desilo,kako je došlp do toga i tako bi bio film meni puno zanimljiviji.kužiš da daš ljudima priču a da oni sami zamišljaju kako se je to odvijalo prije :wink:
Meni to izgleda uzbudljivo završi film sve u kino crno ti čitaš kako se je to desilo a u glavi su ti još scene odrubljene glave itd.
para nečeš ništa na to potrošit a priča bi bila po meni zanimljivija.
Sjetim se ja još toga ako ti se ne sviđa ta opcija.
Last edited by dodo on 29 Nov 2007, 17:24, edited 1 time in total.

Post Reply