Mediji i covid

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply

Jeste primili svoju dozu?

Normalno, jedva čekam sljedeće doze
2
29%
Nikako i nikad
5
71%
 
Total votes: 7

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mediji i covid

Post by john_constantine » 28 Feb 2022, 21:49

Michel wrote:
28 Feb 2022, 21:23
john_constantine wrote:
28 Feb 2022, 20:45
Baš i sela treba izbjegavati. Tamo se najbolje siluje.
Zaostao si nažalost u 20. stoljeću. Ovo je 21. stoljeće i moderno ratovanje. Praktički svaki moderan rat u zadnjih 20ak godina ti se vodio u gradovima što upravo i Rusija sad čini. Šalju vojske, rakete u gradove i ratuju. Tehnologija je toliko narasla naspram 90ih a kamoli naspram prvog i drugog svjetskog rata. Preporučio bih ti da se rađe malo educiraš o modernom ratovanju i da istražiš kako se danas ratuje. Nitko više ne ide po selima i zauzima sela :facepalm: :zubifale: majke ti kako ste vi zaostali kakav blam sam sad doživio umjesto vas :lol: da, sela :zubifale:
John_Ryder wrote:
28 Feb 2022, 21:12
john_constantine wrote:
28 Feb 2022, 20:45
Baš i sela treba izbjegavati. Tamo se najbolje siluje.
Baš onda i idem, da jebem sve redom.
Kažeš jebeš i ne vadiš :P
Ah, javi se kad naprave rusi redaljku na tebi.
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11435
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 28 Feb 2022, 23:28

Je, doći će rusi u Zaprešić blizu Brdovca kako da ne prije će se pojavit neka ukrajinka koja će tražit zaštitu i sigurnost koju ću joj ja pružiti :P
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12171
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 01 Mar 2022, 03:24

Michel wrote:
28 Feb 2022, 23:28
Je, doći će rusi u Zaprešić blizu Brdovca kako da ne prije će se pojavit neka ukrajinka koja će tražit zaštitu i sigurnost koju ću joj ja pružiti :P
Gold digerice.Pazi se da ti štalu ne uzmu.
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Mediji i covid

Post by hitman_4 » 01 Mar 2022, 12:35

jubito blokirao rt. to je ta demokracija :D
Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mediji i covid

Post by john_constantine » 01 Mar 2022, 14:13

John_Ryder wrote:
01 Mar 2022, 03:24
Michel wrote:
28 Feb 2022, 23:28
Je, doći će rusi u Zaprešić blizu Brdovca kako da ne prije će se pojavit neka ukrajinka koja će tražit zaštitu i sigurnost koju ću joj ja pružiti :P
Gold digerice.Pazi se da ti štalu ne uzmu.
Ako ne budu rusi, budem mu ja. :rock:
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12171
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 01 Mar 2022, 21:22

john_constantine wrote:
01 Mar 2022, 14:13
John_Ryder wrote:
01 Mar 2022, 03:24
Michel wrote:
28 Feb 2022, 23:28
Je, doći će rusi u Zaprešić blizu Brdovca kako da ne prije će se pojavit neka ukrajinka koja će tražit zaštitu i sigurnost koju ću joj ja pružiti :P
Gold digerice.Pazi se da ti štalu ne uzmu.
Ako ne budu rusi, budem mu ja. :rock:
I pokaraj i njega i malu iz štale.Dominacija!!! :kokicarenje: :zubifale:
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Mediji i covid

Post by hitman_4 » 02 Mar 2022, 10:52

mojmira sinoć na rtlu najavila da će putin završiti kao gadafi i sadam :D
Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mediji i covid

Post by john_constantine » 02 Mar 2022, 11:00

hitman_4 wrote:
02 Mar 2022, 10:52
mojmira sinoć na rtlu najavila da će putin završiti kao gadafi i sadam :D
Nije mi jasno. Tolika michelova organizacija i nitko ne može napraviti atentat na Putina?
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12171
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 02 Mar 2022, 11:01

john_constantine wrote:
02 Mar 2022, 11:00
hitman_4 wrote:
02 Mar 2022, 10:52
mojmira sinoć na rtlu najavila da će putin završiti kao gadafi i sadam :D
Nije mi jasno. Tolika michelova organizacija i nitko ne može napraviti atentat na Putina?
Ma to ti je ona kuća pički i pedera, kak bi rekao Krpa :lol: :lol: :lol: :zubifale: :kokicarenje:
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mediji i covid

Post by john_constantine » 02 Mar 2022, 15:17

John_Ryder wrote:
02 Mar 2022, 11:01
john_constantine wrote:
02 Mar 2022, 11:00
hitman_4 wrote:
02 Mar 2022, 10:52
mojmira sinoć na rtlu najavila da će putin završiti kao gadafi i sadam :D
Nije mi jasno. Tolika michelova organizacija i nitko ne može napraviti atentat na Putina?
Ma to ti je ona kuća pički i pedera, kak bi rekao Krpa :lol: :lol: :lol: :zubifale: :kokicarenje:
:prayer:
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11435
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 02 Mar 2022, 17:29

John_Ryder wrote:
01 Mar 2022, 03:24
Michel wrote:
28 Feb 2022, 23:28
Je, doći će rusi u Zaprešić blizu Brdovca kako da ne prije će se pojavit neka ukrajinka koja će tražit zaštitu i sigurnost koju ću joj ja pružiti :P
Gold digerice.Pazi se da ti štalu ne uzmu.
Hranit će mi svinje :lol:
john_constantine wrote:
01 Mar 2022, 14:13
John_Ryder wrote:
01 Mar 2022, 03:24
Michel wrote:
28 Feb 2022, 23:28
Je, doći će rusi u Zaprešić blizu Brdovca kako da ne prije će se pojavit neka ukrajinka koja će tražit zaštitu i sigurnost koju ću joj ja pružiti :P
Gold digerice.Pazi se da ti štalu ne uzmu.
Ako ne budu rusi, budem mu ja. :rock:
Ma ti možeš samo doć gledat kako se ukrajinka i ja mazimo dok mi hraniš kokice i pijetla.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11435
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 04 Mar 2022, 17:04

Istina o onome o čemu Putin govori
The Israeli oligarchs and most och Azov neo-nazis ran away scared a week before. This Khazarian conflict goes way back, 1000 years or so but finally the Ukraine and Russians people can have some peace from the corrupt nazi globalists regime. Putin is crushing The New World Order with his own hands.
Uništio je i bio laboratorije u Ukrajini.

Ukraine - A Compilation Of Media Fakery al stvarno što reći nakon ovog videa zapitat se koji kurac se događa zašto tako lažu. Ono dvoje sa puškama iz dječijeg dućana :zubifale: pa onaj vojnik koji ostavlja svoju ženu da bi se borio za Ukrajinu je ustvari isječak iz filma :lol: al mediji to uredno prenose pod istinu. Bome zapitat se neke stvari :kokicarenje:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12171
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 04 Mar 2022, 21:41

znači ti si za ruse?
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11435
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 05 Mar 2022, 00:15

Situacija je previše komplicirana da bi bio za nekog. Protiv sam napada na Ukrajinu a pritom sam protiv zapada i amera, ali isto tako ne želim stat na stranu rusa no rusi po svemu sudeći se stvarno bore protiv zla tih sotonista i lažnih židova tkz. hazara među koje spada Zelenski iz Ukrajine. I stvarno postoje laboratoriji u Ukrajini i to je razlog zašto Putin napada a sve ostalo je maska kao da se želi širit, smeta mu ovo, smeta mu ono i on to prihvaća jer zna da ne smije reći da se bori protiv sotonista koji upravljaju ovim svijetom zato je sve maska a zapad radi ogromnu propagandu. Ima ovaj rat puno nelogičnosti jednostavno, previše.

Da sad idem pisati što je sve laž nema smisla ali povijest pišu pobjednici. Atomska bomba recimo je laž, nikad nije bačena na Hiroshimu i onaj drugi grad. Nakon par tjedana se Hiroshima oporavila to mnogi ne znaju. Ne oporavljaš se nakon par tjedana nakon atomske bombe. Nikad nije bačena, to je isto bila propaganda. Bačen je napalm koji stvara isto gljivu. Ali o tome neki drugi put. Cijela povijest je praktički izmišljena.

Ne trebamo se bojati nuklearki. Popratit će se ovo pa ću vidjet što ću dodatno saznati.

Uostalom, ovaj zadnji link što sam stavio vidiš i sam kakve su to laži pa samo se treba pitat zašto? Lažne puške to jest igračke, isječak iz filma i mnogo drugog pa koji je onda cilj pa to je već dokaz da je sve ovo laž.

Inače
Ovo je apsolutno zastrašujuće – još jedna teorija zavjere pokazala se istinitom. Dok cijeli svijet gleda prema Ukrajini, i dok zapadni mediji odvlače pažnju i Putina nazivaju diktatorom, upravo zapadni vođe pripremaju diktaturu nad vlastitim narodima. Pripremaju sporazum po kojem će se buduće mjere protiv budućih pandemija donositi iz centraliziranig mjesta, tj. donosit će ih Svjetska Zdravstvena Organizacija. Znači, više nećemo imati lokalne stožere i štabove, nego će diktat dolaziti izvana – i bit će pravno obvezujući!
https://www.radioradio.it/2022/03/prof- ... pentagono/
[Prof. Contri ▷ "Čudne eksplozije u gradovima s bioterorističkim laboratorijima pod kontrolom Pentagona" “U Ukrajini postoji desetak laboratorija za biotehnologiju i oružje za bioterorizam. Američko veleposlanstvo u Ukrajini priznalo je 22. travnja 2020. da u zemlji postoje biološki laboratoriji pod kontrolom Pentagona s proračunom od 2 milijarde dolara. Sve su to rekla dva ukrajinska zastupnika koji su pitali zašto postoje takve radionice u našoj zemlji? Odgovor je očit: budući da su te aktivnosti zabranjene na međunarodnoj razini, one su smještene u plutajuću zemlju poput Ukrajine.
Druga stvar na koju se ističe je da se trenutno dešavaju čudne eksplozije u gradovima koji su jako udaljeni od granice s Rusijom. Ali to su gradovi u kojima postoje te radionice. Sasvim je moguće da su Rusi namjeravali ići i uništiti te laboratorije. Naravno da o tome nismo čuli ni pola riječi”.
Kužiš, a ono što mi dobivamo u medijima je zapadna propaganda. Ne smijemo vjerovati onome što oni izvještavaju pa vidiš i sam po gornjim linkovima da lažiraju sve. I onda se dijelimo a radi čega? Radi sotonskih elita. I ukrajinci, i rusi su dobar narod ali problem je ta suradnja globalista koji upravljaju sa svim državama svijeta.

Idući dio NWO agende je nestašica i slom opskrbe to jest prvo ide poskupljenje jer ovaj navodni "rat" je povezan sa plandemijom korone. Sad ćeš vidjet kako će sve poskupiti pa onom koji je jedva preživljavao sa 500 eura sad će mu trebati 750 eura da preživi. Uništavaju svijet psihološki agenda 2030

SOTONJARA! LAŽNI ŽIDOV AKA HAZAR. Inače Hazari su u Bibliji bili sljedbenici Sotone.
Image
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Mediji i covid

Post by hitman_4 » 05 Mar 2022, 09:27

zelenksi je rocker
Image

Image

Image

Post Reply