Podcast Inkubator

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
hitman_4
Posts: 6890
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Podcast Inkubator

Post by hitman_4 » 26 Feb 2021, 12:09

premotaj na 28:47 :heart:
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Podcast Inkubator

Post by John_Ryder » 26 Feb 2021, 23:35

hitman_4 wrote:
26 Feb 2021, 12:09
premotaj na 28:47 :heart:
izgubio sam sluh na par minuta....
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6890
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Podcast Inkubator

Post by hitman_4 » 09 Mar 2021, 01:21

4. rođendan podkasta. Baš gledam malo koliko im je trebalo da dosegnu malo veće brojke. Bađunko ih je baš uzdigao, znači e18 preko 200k pregleda. Ratku je Mišak bio prijelomni trenutak sa 133k. Do 50. podkasta samo je još petrak sa hambijem imao preko 200k. Zatim je uslijedila ep69 sa cro copom gdje su brojke baš skočile(oko 900k pa do 1.5M). Deini podkasti su dotad bili uvjerljivo najslabije gledani. 70. podkast opet bađunko i brojke od 220-700k pregleda. Znači i PI je profitirao od bađunkovih priča :prayer:

između 100. i 144 mala kriza, tek rijetki podkast bi prelazio 100k(prosjek nekakvih 35k pregleda), da bi simke opet iz rukava izvadio bađunka što je rezultiralo brojkama 140-600k :prayer: Opet ih je krenulo sa stošićem, drvišem i soldićem što je donijelo oko 2 milijuna pregleda uz dodatak dzakica koji je sam osigurao oko 3 milje pregleda. + Vaso sa svojih 6-7milja pregleda. Jurica Galić je trebao biti novi bađunko, ali su brojke ipak bile manje, do 500k. od 144. do 200. ep vrlo uspješna faza PI

200-250.. brojke su stabilne al bez nekakvog odsupanja unatoč bađunku, rakiću, sisatoj tei

s obzirom da su brojke malo stagnirale simke dovodi najveće zvijezde vasu/džakica, bađunka, cro copa što rezultira skokom u pregledima. Ratku tek Teša donosi preko 100k pregleda :| omg pa nije čudo da ne plaća stanarinu, petrak je po brojkama rogan za ratka. Tu su i nadolazece zvijeze babić i plazibat

tek sam sad skužio da su ratkovi podkasti malo gledani naspram petrakovih :jawbreaker:

400 - 572 Ratku malo raste popularnost, dosta manje brojke unatoč provjerenim imenima poput bađunka, cro copa, babića,... vucin podkast sa 200k jedan od gledanijih
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Podcast Inkubator

Post by John_Ryder » 09 Mar 2021, 03:35

Morat će opake asove i dalje vuć iz rukava jer će kad tad gledanost počet padat.Opet Cro Cop-a, i Bađunka podmiti s bamovima jer da on dođe sad kroz koji mjesec to bi gorilo.
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6890
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Podcast Inkubator

Post by hitman_4 » 09 Mar 2021, 09:55

bađunko je baš njihova velika zvijezda, legenda podkasta. Navodno mu je simke dosta pomogao oko jubito kanala :prayer:

simke uvijek izvuče asove kad gledanost stagnira ili počne padati tako da je za očekivati cro copa, rakića, hambija,.. možda čak i Miočića
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Podcast Inkubator

Post by John_Ryder » 09 Mar 2021, 11:39

hitman_4 wrote:
09 Mar 2021, 09:55
bađunko je baš njihova velika zvijezda, legenda podkasta. Navodno mu je simke dosta pomogao oko jubito kanala :prayer:

simke uvijek izvuče asove kad gledanost stagnira ili počne padati tako da je za očekivati cro copa, rakića, hambija,.. možda čak i Miočića
Pa tako je i sa Rakićem, Petrak je rekao da nije bilo njega i fight site stranice da bi Rakić i dan danas bio anonimac
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6890
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Podcast Inkubator

Post by hitman_4 » 09 Mar 2021, 11:58

rakić bi se trebao ispričati petraku i PI
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Podcast Inkubator

Post by John_Ryder » 10 Mar 2021, 02:40

hitman_4 wrote:
09 Mar 2021, 11:58
rakić bi se trebao ispričati petraku i PI
ma neće nikada, preveliki egoist
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6890
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Podcast Inkubator

Post by hitman_4 » 10 Mar 2021, 09:48

kak se rale sinoć ulizivao škori :lol: ipak je to sbtv škola
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Podcast Inkubator

Post by John_Ryder » 10 Mar 2021, 21:26

hitman_4 wrote:
10 Mar 2021, 09:48
kak se rale sinoć ulizivao škori :lol: ipak je to sbtv škola
A mora i on neku lovicu iskopat, ovako ili onako,skupe su gljive
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6890
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Podcast Inkubator

Post by hitman_4 » 11 Mar 2021, 01:23

možda i on hoće u sabor :prayer:
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Podcast Inkubator

Post by John_Ryder » 12 Mar 2021, 00:06

hitman_4 wrote:
11 Mar 2021, 01:23
možda i on hoće u sabor :prayer:
onda bi sabor čak i pogledao
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Podcast Inkubator

Post by Michel » 12 Mar 2021, 02:13

Baš čitam grupu pojavio se neki lik koji poznaje Bađuna i pisao malo o njemu čak i vjerujem poznavajući kakav je Bađun. Evo malo :zubifale:
Nakon moje konfrontacije napokon pokazuje svoje lice u punom sjaju uz naravno prijetnje sranja u grlo i sl.
Nakon svega capoeira grupa se pomalo raspada.
Cokolatita se jos zadrzava u splitu.
Nakon tjedan dana pocme dobivat poruke u stilu; da se promjenia, da se popravia, da je sad drugi covik....dobar covik....
Istu tu pricu prodaje i ostalima te se capoeira grupa ozivljava s nekoliko tvrdokornih naivcina i nesto nove krvi.
Cokolatita pusi pricu te se vraca svom rozom kibukiju.
Mjesec dana poslije, opet ista balega.
Cokolatita opet bijezi.
Grupa se opet rasipa....
Odlucuje kako u splitu vise nema dobrih ljudi i da tu nema sta radit.
Daje otkaz kao renđer.
Nedugo poslije bađun je opet dobar covik ali u kolumbiji.
Nesumnjam da je nova cokolatita primila identicne poruke kao i sve druge a ujedno misleci kako je nasla nesto posebno.
on bi bogate al neida ga to. para ide na paru.
ta brazilmeksiko dir je bila neka ala glumica u meksickoj seriji i nekim reklamama....pa ga je vjerovatno njuh prevaria....mislia je da ima para....a posto sam dobro upozna i tu cokolatitu...ona je isto bila škrta...ostavila je karijeru u meksiku i dosla u split...imala nesto ustedenih para al ne mnogo...i pazila je svaku lipu. al nije stedila za silikone. jer je to smatrala ulogom u sebe nebi li joj pomoglo uvatit nekog lovasa....i nakraju su se ustvari oboje prevarili ker nisu skontali da su oboje sisatori
znaci zgadilo ti se.
znam, jedno je gledat jubito video di ga uhvate u nekakvoj lazi....a ovo je vec brutalna istina o karakteru koji se nepodnosi lako.
Al evo ako kotrljasi nezele, necu vise pisat.
e da, ima jedan greziji detalj.
Medju tim porukama sto mi je pokazivala ta cokolatita...je taj da je pokusa zavest i jednu retardiranu djevojku (oprostite na izrazu ali cisto medicinskim terminom se koristim) koja je bila jedna sestra od clanice capoeira grupe. i mnogo mnogo mlađa u godinama od njega.
p.s. njeni su dobrostojeci s lovom
vidim da među kotrljasima ima i bubamara koje nevole balegu...vec sam dobia sok sak blok od kmecavaca.
neznam za tu iz favele.
Al stojim iza svega sto sam napisa, sve to sam dozivia osobno ispred svojih ociju.
Ove bubamare koje poznaju lik i djelo VB samo s internetskih videa ga nemogu ni blizu pojmit kao netko tko je uzivo provea vremena s njim.
Sjeba je mnoge zene i neki ce pomislit svaka cast, al takvi neznaju za cast.
Sjeba je i sve prijatelje koje je ikad ima.
E sad jedan trač, nije info iz prve ruke. navodno je jeba zarucnicu od prijatelja u omisu, znaci iz doba dok nije sjeba omis i preselia u split. al to je rekla kazala....da nebi bilo 😃
mozete li zamislit da je badunko mora ugostit majstora capoeire u splitu na dva tjedna....i to sve o svom trosku i u svom apartmanicu....
em je mora platit avionske karte....em ga je mora hranit i cistit za njim...mora se ponizit da bi mu ugodia.
sjecam se jedne zgode kad je kuka i prigovara da kako mu kupuje oboritu ribu a ovome se to bas nije dalo papit...
I ja kad bi svratia obavezno bi pojea neko voce u njega, ne jer sam ogladnia, nego sam zna koliko je skrt i koliko ga to probada, a i bia mi je gust gledat njegov kiseli osmijeh dok se muktarim s njegovim vocem a on mora to s osmijehom trpit jer se nije zelia razotkrit kakav je ustvari.
Al mnogo je naucio od tog mestra, taj brazilski majstor muktarenja. Putova po svijetu, spava, hrania se i oblacia sve o trosku drugih.
Tako da dobro znam tko mu je bia mentor.
Badunko je mora platit tim brazilskim mestrima licencu da bi moga trenirat capoeiru....i to nemala cifra...da bi od njih dobia pravo da drzi capoeira grupu u splitu.
fact #2
svaka zenska mu je cokolatita...tj. tako svaku naziva te je ujedno i omalovazavajuci prema drugom spolu. nakaradni nazivi za djevojke dovoljno govore o karakteru necovjeka
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Podcast Inkubator

Post by John_Ryder » 12 Mar 2021, 02:18

zvuči kao istina
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6890
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Podcast Inkubator

Post by hitman_4 » 12 Mar 2021, 11:28

teško tračanje. Nek pokušaju to objaviti na jubito ako smiju. Tamo je bađunko boss :zubifale:

rale se uvrijedio na neki mem. Kao vrijeđali mu mamu haha. Na to i obitelj je jako osjetljiv
Image

Image

Image

Post Reply