Podcast Inkubator

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Podcast Inkubator

Post by Michel » 21 Feb 2021, 15:18

Hitmanovich voli Bađuna, zato ga i ne ismijava jer ga je odpočetka popušio i zato se obračunava sa tkz "hejterima". Prozirno :zubifale:

:prayer: :lol:
Image

Odmah si vizualiziram ovo sa slonom koja komedija :lol:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 6891
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Podcast Inkubator

Post by hitman_4 » 21 Feb 2021, 15:19

al koliko je ovo ludo
Michel wrote:
06 Nov 2020, 05:47
lemonzoo wrote:
05 Nov 2020, 17:55
Michel wrote:
05 Nov 2020, 16:58
Nikad pa ni tad.

Totalno nebitno, samo nemojte zaspat jer uskoro slijedi nešto veliko. Vidjet ćete. I Trump pobjeđuje to je sigurno, ali otvorite oči jer nešto uskoro dolazi kako su najebali demokrati ajoj :kokicarenje:
Imaš neke insajderske informacije???
Da, i vjerujem njima. Možda griješim, ali evo toliko sam siguran jer sam se već i prije uvjerio u neke stvari. Svijet će postati bolje mjesto, Obama, Biden i ostatak družine će past svi zajedno. Prvi Trumpov mandat je borba protiv deep state i podzemnih baza, a u drugom mandatu ide razotkrivanje čitavom svijetu tko su kabalisti i svi ostali. Vanzemaljce još neću spominjat ali polako kad krene Trumpov drugi mandat samo strpljivo.
Michel wrote:
06 Nov 2020, 14:57
To mu nije za zamjerit. Teško je u par crtica objasnit, ali ima nas dosta kako u hrvatskoj tako u svijetu koji pratimo ovo i raspoređeni smo po svjetskim forumima i preachamo. Trump je samo reinkarnacija dobre duše. I meni je trebalo dosta dugo da to prihvatim kako jedan milijarder može biti smatran od vanzemaljaca i probuđenih ljudi diljem svijeta da je on na strani svjetla. Mi smo u potpuno drugoj dimenziji od tih vanzemaljaca i realno svako od nas ovdje je kroz život učinio neke loše stvari. Naravno da oni koji imaju veću moć i više para i još su u medijima da će biti smatrani gorima od nas, ali sve dok imamo dušu i dok smo na strani svjetla oprošteno nam je. To što smo činili loše/glupe stvari ne čini nas lošim/glupim ljudima.

Ukratko, namjerno se duša svjetla reinkarnirala u tijelu Trumpa (ljudsko tijelo je samo prijevozno sredstvo) i Trumpu je zapisano da bude biznismen milijarder i treniran je desetljećima za medije tako da kada je otišao u politiku nisu ga mogli kupiti. On je počeo rješavati deep state, amerika je postala još jača ekonomska sila, niti jedan rat nije započeo, povukao je vojsku, protiv imigranata on nema ništa, samo kaže da moraju ući legalno. Niti je rasist kako mu zadnje četiri godine glavni mediji pripisuju, a produ boys skupina na čelu je glavni crnac. Pomirio je Izrael i Sudan, pomirio se sa Sj. Korejom i Rusijom.

Ima grešaka ali ljudi opet gledaju iz svoje pozicije umjesto iz njegove. Alternativa je bila još gora. Jedino što još ne znamo jel Trump probuđen u smislu da zna kako je stara duša koja je već živjela više života na ovoj Zemlji. Ne brinite se, Trump pobjeđuje iako se to sad ne čini tako. A što se tiče vanzemaljaca, to je tek komplicirana tema ali u ovom svijetu pobjeđuje strana svjetla. Ljudi će tek iduće godine postati svjesni u kakvoj smo iluziji živjeli tisućama godina. Znate i sami da ovaj svijet nema smisla apsolutno nikakvog svi ti ratovi, siromaštvo, žutila i kako je sve izokrenuto nema jednostavno smisla. Znate duboko u sebi da imamo neku svrhu a sve ćete to vidjet iduće godine, a do kraja ove godine isto nekoliko velikih događaja. Prvi će biti sad uskoro kada Trump pobjedi.
ovo je još kamilica kakve je sve glupoti pisao
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Podcast Inkubator

Post by John_Ryder » 21 Feb 2021, 17:45

:kokicarenje:
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Podcast Inkubator

Post by Michel » 21 Feb 2021, 19:37

Nemamo mi tamo što radit :zubifale:

Dala mu jedna lipotica... Ili možda vrač :facepalm:

Vrh :lol: :lol:
Došao na selekciju u kickboxing jakni, ja ovo ja ono, prvak svemira. Na kraju nije ušao u padobransku bojnu, samo nas je 16 prošlo.Neki instruktori mu davali hranu a on ko hrčak sve u ruksak sebi jer smo bili 30 dana na preživljavanju. Jedeš što nađeš. I tako pri kraju mi gladni ko vukovi, a on izvadi narezak, paštetu i jede. Nikome nije htio dati ništa jer kao njegovo je. Skoro smo ga istukli a instruktori mu lupili minus i papa. Nije prošao dalje. Po tome mi je ostao u glavi.


"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Podcast Inkubator

Post by John_Ryder » 21 Feb 2021, 21:07

Moderatori ne radite svoj posa, mićite mi ovog ćovika, neka kotrlja balegu negdje drugdje.
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Podcast Inkubator

Post by Michel » 22 Feb 2021, 17:09

Haha

A pazi ovo
https://www.coolinarika.com/klub/Divlji ... X92pcKRZ94
Image

Ne znam jesi li vidio, ali počelo se kotrljat i Gorana Šarića, onog lažnog povjesničara al stvarno taj čovjek kao hrvat ali diže srbe kao nebeski narod, sere po svemu hrvatskom. Laže čim zine.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Podcast Inkubator

Post by John_Ryder » 22 Feb 2021, 21:16

Vidio sam, stavili su danas skrinšotove razgovora u grupu balegari na fejsu.Ma bolesnik.

A vidi nan lllllluuuuudooooog kuvaraaaa, a punica priprema hranu buahahahahahah

*ostavljam komentare briga me za to" - drugi dan ih makne hahahahah
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6891
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Podcast Inkubator

Post by hitman_4 » 23 Feb 2021, 12:21



kakve priče čovjek ima
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Podcast Inkubator

Post by John_Ryder » 23 Feb 2021, 14:46

Pogubio se u svim tim lažima.
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Podcast Inkubator

Post by Michel » 24 Feb 2021, 01:30

Izašao je kviz tko želi postati babilonac pa ga ispunite https://www.quiz-maker.com/QTQ8D6938?fb ... u2HyvOl2NM
Odgovori na 10 pitanja, testiraj svoje znanje o Bilom Šamanu i osvoji šansu za ući u nagradnu igru.
9-10 bodova: dobar si čovik, blagoslov si drugima i dobrota navire iz tebe, automatski ulaziš u bubanj za novu nagradnu igru
7-8 bodova: dobar si čovik ali nisi još prosvitljen, zamoli Jaha da ti otvori oči, ne ulaziš u bubanj za nagradnu igru
6 i manje bodova: loš si čovik, o nagradnoj igri možeš samo sanjati, što se mene tiče nisi se triba ni rodit, moli Jaha da te oslobodi od demona
Za više informacija o nagradnoj igri postanite moj patreon i na svemu ćete bit obavješteni na vrime.
P.S. tribalo je bit 28 pitanja ali ovo govno daje da se maximum 10 napravi. Za više od 10 se triba kupiti premium za što isto možete pripomoći uplatama na moj paypal račun, meni nije do para. Na kraju krajeva ja ovo sve radin radi vas a ne radi sebe.
ĆAO
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 6891
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Podcast Inkubator

Post by hitman_4 » 24 Feb 2021, 22:00

kaže ratko da više nije teoreticar zavjere i da priznaje koronu. Misak na aparatima

ovi brkovi su teško razočarenje. nadam se da će ih netko pitati za daru s obzirom da su popularni u srbiji
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Podcast Inkubator

Post by Michel » 26 Feb 2021, 01:41

Aja cirkusa
Image

A l ovo je vrh frajer sinkronizirao :lol: :lol:

"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Podcast Inkubator

Post by John_Ryder » 26 Feb 2021, 02:48

Gramatika 5+
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6891
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Podcast Inkubator

Post by hitman_4 » 26 Feb 2021, 12:01

https://www.youtube.com/watch?v=gYXOTYHLYPI

ovdje je ko vojnik, hc preživljavanje
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Podcast Inkubator

Post by John_Ryder » 26 Feb 2021, 12:03

hitman_4 wrote:
26 Feb 2021, 12:01
https://www.youtube.com/watch?v=gYXOTYHLYPI

ovdje je ko vojnik, hc preživljavanje
Neda mi se cijeli video gledat, jel ima ninju svoju, ako ga napadne gerija? opake su te šetnje uz rijeku...
Image

Image

Post Reply