Last Post Wins !!!11one

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by John_Ryder » 30 Jan 2021, 16:20

Brate mili ova naša Lijepa Naša postaje divlji zapad.
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6886
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by hitman_4 » 30 Jan 2021, 18:31

teški Fargo
Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by john_constantine » 31 Jan 2021, 11:30

Tek ova tragikomedija u saboru... Srušili kvorum, a Plenković prikazao to kao borbu dobra protiv zla...

Toliko o demokraciji. Tek količina patetike i licemjerstva od strane HDZ - a.
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by John_Ryder » 31 Jan 2021, 11:45

"Novinari otiđite snimiti halu koju su prodali u stečajnom postupku za 40000 kn od gosp.Kolopera, koja vrijedi milijune. Na sudu prije 3 dana samo gospođa Radojka se protivi procjeni pokretnina. Zašto???? Zato što uzme milijune na crno, a 40000 kn pokrije njegov dug, u koji je doveden radi gospodina Slamića, koji mu je bio dužan za pekarske proizvode i koji mu je vraćao u brašnu, koje je skuplje izlazilo nego gotov proizvod. Na kraju gosp.Koloper dužan Slamiću, gospođa Radojka ga stavlja zbog istog duga u stečajni postupak. I nekretnine koje vrijede nekoliko milijuna eura bi dala za 10 tisuća eura.Eto.....oni su njemu sudili prije 3 dana, očito da je on njima presudio danas/jučer. Složna mafija je uništila čovjeka koji je zapošljavao preko 100 ljudi."

I onda kad čovjeku dopizdi ova mafija koja na svakom kutku ove države maltretira ljude....dogodi se kolinje :kokicarenje:
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6886
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by hitman_4 » 31 Jan 2021, 14:24

splet nesretnih okolnosti
Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by john_constantine » 31 Jan 2021, 16:05

Ma klasični hrvatski poduzetnik... Novce od zarade je trošio na aute, apartmane i gluposti. A ostavljao dugove...

Pun ih je kufer takvih propalo... Kod mene je jedan tako propao jer je prihode trošio na ljubavnice i ostao u dugovima prema dobavljačima...
Michel puši karu.

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by lemonzoo » 31 Jan 2021, 16:33

Kod nas svi ovi mali poduzetnici imaju 10.000 eura u džepu a 100.000 minusa.

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by lemonzoo » 31 Jan 2021, 16:35

John_Ryder wrote:
31 Jan 2021, 11:45
"Novinari otiđite snimiti halu koju su prodali u stečajnom postupku za 40000 kn od gosp.Kolopera, koja vrijedi milijune. Na sudu prije 3 dana samo gospođa Radojka se protivi procjeni pokretnina. Zašto???? Zato što uzme milijune na crno, a 40000 kn pokrije njegov dug, u koji je doveden radi gospodina Slamića, koji mu je bio dužan za pekarske proizvode i koji mu je vraćao u brašnu, koje je skuplje izlazilo nego gotov proizvod. Na kraju gosp.Koloper dužan Slamiću, gospođa Radojka ga stavlja zbog istog duga u stečajni postupak. I nekretnine koje vrijede nekoliko milijuna eura bi dala za 10 tisuća eura.Eto.....oni su njemu sudili prije 3 dana, očito da je on njima presudio danas/jučer. Složna mafija je uništila čovjeka koji je zapošljavao preko 100 ljudi."

I onda kad čovjeku dopizdi ova mafija koja na svakom kutku ove države maltretira ljude....dogodi se kolinje :kokicarenje:
To mi zvuči kao neko trkeljanje, ne zvuči realno.

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by John_Ryder » 31 Jan 2021, 16:44

lemonzoo wrote:
31 Jan 2021, 16:35
John_Ryder wrote:
31 Jan 2021, 11:45
"Novinari otiđite snimiti halu koju su prodali u stečajnom postupku za 40000 kn od gosp.Kolopera, koja vrijedi milijune. Na sudu prije 3 dana samo gospođa Radojka se protivi procjeni pokretnina. Zašto???? Zato što uzme milijune na crno, a 40000 kn pokrije njegov dug, u koji je doveden radi gospodina Slamića, koji mu je bio dužan za pekarske proizvode i koji mu je vraćao u brašnu, koje je skuplje izlazilo nego gotov proizvod. Na kraju gosp.Koloper dužan Slamiću, gospođa Radojka ga stavlja zbog istog duga u stečajni postupak. I nekretnine koje vrijede nekoliko milijuna eura bi dala za 10 tisuća eura.Eto.....oni su njemu sudili prije 3 dana, očito da je on njima presudio danas/jučer. Složna mafija je uništila čovjeka koji je zapošljavao preko 100 ljudi."

I onda kad čovjeku dopizdi ova mafija koja na svakom kutku ove države maltretira ljude....dogodi se kolinje :kokicarenje:
To mi zvuči kao neko trkeljanje, ne zvuči realno.
U HR sve zvuči realno.
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by john_constantine » 05 Feb 2021, 20:30

I marilyn manson optužen za seksualno zlostavljanje... Tko je sljedeći?
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 6886
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by hitman_4 » 05 Feb 2021, 20:44

nikad ne bi rekao za njega
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11353
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 05 Feb 2021, 22:45

Ja baš bi, tako je i izgledao ko bolesnik. I svaki put kad je za njega nešto netko rekao (sotonist i slično) odmah njegovi fanovi skaču da to samo govore vjernici. Ja nisam vjernik pa svejedno smatram da je on bolesno poremećena osoba isto kao neki vjernici samo drugo pakovanje. Uopće mi nije žao tih sodoma i gomora. Neka.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by john_constantine » 05 Feb 2021, 23:09

Michel wrote:
05 Feb 2021, 22:45
Ja baš bi, tako je i izgledao ko bolesnik. I svaki put kad je za njega nešto netko rekao (sotonist i slično) odmah njegovi fanovi skaču da to samo govore vjernici. Ja nisam vjernik pa svejedno smatram da je on bolesno poremećena osoba isto kao neki vjernici samo drugo pakovanje. Uopće mi nije žao tih sodoma i gomora. Neka.
Meh, ja sam uvijek smatrao da se to samo reklamira i glumi u javnosti, a doma normalan kao i svi drugi.
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11353
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 05 Feb 2021, 23:46

I ja sam mislio ali onda sam vidio s kim je sve prijatelj i da ide na večere od one sotonistice marije abramović i slično. Mislim nemam ništa protiv takvih ljudi poput njega s izgledom i tom mračnom brijom sve dok nisu ozbiljno u tome. Slušam Iron Maiden, a imaju pjesmu number of the beast i mnoge druge koje se vežu za sotonizam, a ustvari Maidenovci su kršćani i veliki vjernici kao i dosta metal bendova. Slušam Ozzy Osbournea koji je više puta bio osuđivan od vjernika da je sotonist, a sam kaže da to nije i da je isto vjernik ali onda kad vidim ove poput Mansona koji se još hvali sa sotonizmom i kako cijeli Corwleya, LaVeya i slične debile ćao đaci.

David Bowie je isto jedan od njih, debelo precijenjen i prgav glazbenik koji ima svoj kult obožavatelja ali boli me kurac meni je precijenjen i odvratan kao osoba. Isto veliki štovatelj Alesteir Crowleya. I onda malo istražuješ i naiđeš na njegov intervju kako lik priča o magiji i on vjeruje u to. Znači, odrasla osoba, THE glazbenik koji je smatran jednim od najvećih glazbenika 20. stoljeća priča o magiji, Crowleyu kako je sve to stvarno. I sad bi ja trebao štovat tog lika haha kako da ne. Ista stvar kao religijski fanatici, samo drugo pakovanje. Uuu gle nas kako smo cool, mi smo sotonisti :lol: kakva ekipa zaostala u pubertetu majkemi ne shvaćam. Nema drugog objašnjena osim tog nekog mladenačkog bunta. Ili kad vidim stare rokere poput onih odvratnih Aeorosmith sa dugim čupama i ženskim oblekama. Jebeni uzori nema šta.

Ja nisam vjernik ali po riječima njihovih fanova jesam jer eto ipak želim da se društvo normalizira. Ha jebote ne znači da sam onda vjernik već samo znači da mi moralni kompas nije poremećen sa svom tom nakaradnošću. Mislim, ja ću prvi reći da i Iron Maide sad su svi u 60-ima ili kojim već godinama da i nije baš prihvatljivo da nose duge čupe ko da su isto zaostali u pubertetu ali hej, barem se ne blamiraju sa nekim wannabe sotonističkim sranjima i ne misle ozbiljno što se tiče toga. Uh, kako me takve spodobe razljute :lol: i onda kao ne smiješ kritizirat Bowiea, Mansona buhuhuh ko da sam im dotaknuo u ne znam što.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11353
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 05 Feb 2021, 23:54

Zato i imam mali krug prijatelja em se osjećam outsiderom em sve manje imam dlake na jeziku. Sve što više istražujem neke stvari, sve me više boli nepravda i ne bojim se reći pred drugima neke stvari pa kad mi kažu nemoj govorit tako javno jebote jebeš onda takav život bez individualnosti. Izgubio sam jednog prijatelja mislim izgubio na to da se više ne družimo znali smo se duži niz godina, a i tako smo se posvađali mislim ja nisam ja sam samo rekao otvoreno mišljenje o jednom glazbeniku popljuvao ga i još mu kažem možeš slobodno popljuvat glazbenike koji se meni sviđaju i on se nadurio i otišao. Nazvao ga taj dan navečer nema odgovora i dobijem poruku idući dan "mislim da je bolje da se više ne družimo" :lol: pa jebem ti sve rekoh znaš što boli me kurac više. Ajd ovih par s kojima se družim su super, otvoreno sve pljujemo ako se nekome nešto ne sviđa ne podilazimo jedno drugima samo da se ne bi uvrijedili nema toga. Mene ne vrijeđa ako kažeš da ti je Bruce Springsteen sranje ili netko drugi. Super, tvoje mišljenje i onda shvatiš da taj kakti prijatelj koji se našao uvrijeđenim više cijeni tog glazbenika nego mene kao prijatelja.

Tako sam ja shvatio, nema treće. Njemu je bitniji glazbenik lik kojeg ni ne pozna niti se druži s njim nego ja s kojim se družio, a samo sam rekao svoje mišljenje o tom glazbeniku. Ma rekoh više ne štedim nikog kome smeta smeta, barem ću znat kome sam bitan.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply