Cooper, Icke, Peterson, Mišak, Malnar i ostali fun club

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak i ostali fun club

Post by Michel » 20 Feb 2018, 16:15

Kaže mi sad kolega jedan i vjerujem mu jer zna iz prve ruke da je forum hr propagandni forum. Pogotovo alternativa gdje namjerno ostavljaju trolove i one koji šire neistinu. Ide još dublje i kaže da nije nikakva tajna da tamo ima članova masonerije, roetery kluba i sličnih klubova. Sotonista i slično. Kaže da je to toliko duboko i organizirano od vlade. I zbilja, čitate li politiku ili alternativu apsolutno je to točno. Samo negiranje i negiranje. Politika je takav kaos tamo da je to strašno. Kolega mi se preselio na slobodni net al to još bilo prije par godina. Tamo isto nisam izlazio dosta dugo ali više nije tako aktivan forum. Ništa čudno za forum hr. Preko 400 tisuća registriranih, normalno da ima svakakvih. Malo se dublje pronjuška, zna se imena i prezimena nekih administratora/moderatora koje su javne osobe i nekih forumaša.

Bilo bi iluziorno očekivati da toga nema. Masoni tako i funkcioniraju. Pogotovo dana, stavljaju svoje na takve platforme i šire neistinu i slično. Samo treba pogledati što su rusi i ameri napravili s onim trolovima na internetu i to se saznalo.

Odličan video kako su lažiral iglobalno zatopljenje i naravno da global warming je hoax i nije istina. Pogotovo kada vidiš kako nas stalno uvjeravaju da je a dokaza čvrstih nema. Zbilja smiješno i onda vidiš ko nas to uvjerava pa jebote osuđene pedofilčine pas mater odvratni su :lol:

"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak i ostali fun club

Post by john_constantine » 20 Feb 2018, 20:07

Trolova ima svugdje. A forum. Hr ima samo 4000 članova dnevno. I da, politika je sranje. Podijeli su se na frikove, trolove i nekoliko pametnih. Već odavno ne pišem koliko je negativna atmosfera.
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak i ostali fun club

Post by Michel » 20 Feb 2018, 21:36

Baš to, samo negativa. Svako ima svoju ideologiju. Mislio sam na svaekupon članova. Ta brojka prelazi preko 400 tisuća :prayer:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak i ostali fun club

Post by olio » 20 Feb 2018, 22:44

Michel wrote:
20 Feb 2018, 21:36
Baš to, samo negativa. Svako ima svoju ideologiju. Mislio sam na svaekupon članova. Ta brojka prelazi preko 400 tisuća :prayer:
to sve govori....400 000 clanova, 4000 aktivno

Da grozan forum. Najvise zbog moderatora. Svak gura svoju politiku

User avatar
hitman_4
Posts: 6892
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak i ostali fun club

Post by hitman_4 » 21 Feb 2018, 21:22

Tamnica ima 1522 člana, od toga 5-6 aktivnih :zubifale:
Image

Image

Image

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak i ostali fun club

Post by lemonzoo » 21 Feb 2018, 21:41

hitman_4 wrote:
21 Feb 2018, 21:22
Tamnica ima 1522 člana, od toga 5-6 aktivnih :zubifale:
Ima ih sigurno barem 7-8. :rock:

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak i ostali fun club

Post by Michel » 21 Feb 2018, 22:01

hitman_4 wrote:
21 Feb 2018, 21:22
Tamnica ima 1522 člana, od toga 5-6 aktivnih :zubifale:
Ti, lemonzoo, olio, cons, djuro, šef, ryder, truba, gonzo, mr. pest, boyko, inferno, asf, greenhornet i moja malenkost. 15 članova iako asf nije toliko aktivna ali zna još tu i tam napisat nešto. Greenhornet isto. A kako se stari, nekako je očekivano da će kadtad neki stariji prestat pisat, ali evo ja namjeravam ovdje ostat cijeli život i pokušat dovest što više ljudi. Truba isto radi na tome :zubifale:

Neki više aktivni, neki manje.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12045
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak i ostali fun club

Post by John_Ryder » 22 Feb 2018, 15:59

ma ne mičem se sa ovog foruma, svaki dan čekiram unread postove, ali ulijenio sam pisat,to je istina :lol: :twisted:
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak i ostali fun club

Post by john_constantine » 22 Feb 2018, 16:11

olio wrote:
20 Feb 2018, 22:44
Michel wrote:
20 Feb 2018, 21:36
Baš to, samo negativa. Svako ima svoju ideologiju. Mislio sam na svaekupon članova. Ta brojka prelazi preko 400 tisuća :prayer:
to sve govori....400 000 clanova, 4000 aktivno

Da grozan forum. Najvise zbog moderatora. Svak gura svoju politiku
Da, i činjenica da još od prošle godine nisu ispravili bug za pretraživanjem, pa više ne možeš stalkati forumaše, he.
Michel puši karu.

User avatar
Mr. Pest
Posts: 139
Joined: 06 Dec 2015, 00:32

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak i ostali fun club

Post by Mr. Pest » 22 Feb 2018, 21:43

Jel mi može netko objasniti što je točno taj rotary klub i koliko je to točno rašireno kad ima i kod mene jedan u Ri? Znam tu jednog dedeka koji ima podosta novčića i u tom je điru, ali djeluje kao brižni starčić koji svako jutro mjenja pelene...
Čime se oni bave?
Ne mislim na masoneriju i to nego koja je službeno svrha toga?
I've seen enough horror movies to know that any weirdo wearing a mask is never friendly.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak i ostali fun club

Post by john_constantine » 23 Feb 2018, 10:32

http://www.poslovni.hr/after5/rotary-ni ... imu-182865

Elitno društvo koje okuplja poslovne uspješne ljude u svrhu pomaganja ljudima.

A što je istina? Ne znam. Hanžeković je bio među njima, pomagao je ljudima, a to što ga mrze jer je izmislio ovrhu, on je jednostavno imao uvjerenje da ljudi namjerno ne plaćaju račune. Preveliki ego i smatranje da je bolji od njih. A možda je liječio savjest time.

Za nepismene čobane teorija zavjere i izvor frustracija. Za one koje nisu ništa postigli izvor zavisti i predrasuda.
A možda unutra samo pobiru peneze glumeći humanitarce.
Michel puši karu.

User avatar
Mr. Pest
Posts: 139
Joined: 06 Dec 2015, 00:32

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak i ostali fun club

Post by Mr. Pest » 23 Feb 2018, 13:41

john_constantine wrote:
23 Feb 2018, 10:32

A možda unutra samo pobiru peneze glumeći humanitarce.
Bit će da je to

Logično u svakom slučaju
I've seen enough horror movies to know that any weirdo wearing a mask is never friendly.

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak i ostali fun club

Post by lemonzoo » 23 Feb 2018, 17:16

Poznati je da tajkuni doniraju jer tako dobivaju porezne olakšice.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak i ostali fun club

Post by Asfodel » 23 Feb 2018, 19:26

John_Ryder wrote:
22 Feb 2018, 15:59
ma ne mičem se sa ovog foruma, svaki dan čekiram unread postove, ali ulijenio sam pisat,to je istina :lol: :twisted:
daj pisite molim vas :mrgreen:

ja sam skuzila da necu nikad otic jer nemam vremena drugdje posjecivat i brati ideje, bolje ovako na jednom mjestu i kod ljudi ciji okus poznajem

i cekam da se nakupi gledanih filmova pa da onda nesto napisem, necu za svaku glupost posebno
a mimo toga dodjem procitat teorije zavjere, jer mi to uljepsa dan smijehom :mrgreen:


Btw, rotarijanaca imas u skoro svakom gradu i nisu nista posebno. Ovi ovdje vole donirati djeci i mladima jako, a vjerojatno i drugima, ali s tim nisam upoznata. Kad ubiju nekog autom lijepo odleze godine u zatvoru vise nego sto procitas da su drugi odlezali. Price o spesl tajnom drustvu su za ljude koji zive u paralelnim svjetovima i u svemu traze zavjeru. Zovu okolo i obicne osobe koje se bave necim korisnim da im drze govore i ima zena medju njima itekako. Btw, ne doniraju kao fizicke osobe ponaosob, to su isto tracevi.
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Cooper, Icke, Peterson, Mišak i ostali fun club

Post by Michel » 23 Feb 2018, 21:31

Mr. Pest wrote:
22 Feb 2018, 21:43
Jel mi može netko objasniti što je točno taj rotary klub i koliko je to točno rašireno kad ima i kod mene jedan u Ri? Znam tu jednog dedeka koji ima podosta novčića i u tom je điru, ali djeluje kao brižni starčić koji svako jutro mjenja pelene...
Čime se oni bave?
Ne mislim na masoneriju i to nego koja je službeno svrha toga?
Sad ću ti ja objasnit jer ipak to duže istražujem a ne površno.

Kao i slobodni zidari lažni humanitarci. Odeš na našu stranicu slobodnih zidara, vidiš samo dizanje samih sebe kako pomažu, daju pare, ali istina je drugačija. Gledaj to ovako. Jel ti znaš koliko su samo Bandić i Mamić pomogli ljudima? Brojka je ogromna. Imaju para, namjerno to rade pogotovo Bandić što se i vidi kada ga Zagreb stalno stavlja za gradonačelnika ali nitko normalan neće reći da su to veliki i dobri ljudi. Znaš što yakuze rade? Pogađaš, pomažu ljudima, daju pare ali nitko normalan neće reći da to nisu ubojice i psihopati.

Jesi li čuo za Boba Geldofa? Bob Geldof ti je pjevač ali i organizator live aid koncerata. Znaš one koji skupljaju novce za gladnu djecu u africi gdje onda se ustvari krade ta djeca u svrhu modernog ropstva i pedofilije. Čitaj ovo vjeruj mi nećeš prežalit https://www.spin.com/featured/live-aid- ... f-feature/

Dakle, na krjau se stvarno saznalo da je tip ukrao pare toj djeci. Ali hej, važno da se Bono i slični njemu naslikavaju sa Bobom gdje god stignu. Važno da nema nikih problema. Sve dok zauzimamo ovakav mentalitet da su nam vlade dobre, da nam je politika dobra tako će nam biti jer nažalost ima ljudi koji sve negiraju. Izgleda da su prespavali zimski san pa ne vjeruju da postoje sve te korupcije, ne vjeruju da je postojao Sanade, Horvatinčić i ostali koji su članovi rotery kluba.

Bob Geldof je inače član masonerije. Recimo, mlađi bush i kerry tada suparnici dolaze iz skull and bones. Ovaj voditelj ti je ubijen.

Naravno, po mnogima ovdje nema uopće problema. To je taj mentalitet. Kradu nas 25 jebenih godina, vidimo na svoje oči što se događa iz godine ui godinu, ali hej nema apsolutno nikakvih problema. Ustvari živimo u utopiji, lijepom druđtvu gdje nema osoba poput Epsteina, Jim Savillea i sličnih koji su optuženi za pedofiliju (Saville radio desetljećima na BBC-u) i slično. To je ustvari neki paralelni svijet u kojem se sve to događa :prayer:

Dakle, rotary i lions klubovi su ti ko bilderberg koji nije tajna već se okupljaju svake godine moćnici svaki put na drugačijoj lokaciji. Oni traju od 19. stoljeća. Oni su zaduženi za politička i ekonomska pitanja gdje vidiš da im ide sjajno jer Hrvatska je vrhunski uređena država zar ne.

Bandić ti je u rotar klubu Kaptol. Nije nikakva tajna. Tam je. Pa jel vi znate koliko osuđenih kriminalac je u tim klubovima. Pa ako je tako to dobar klub, zar ne bi onda trebali biti neka pravila da se kriminalci ne puštaju ili da ih izbaxce. Neeee jer oni rade taj veliki humanitarn posao znaš onaj za boljitak hrvatske i jer znaju da ljudi u hrvatskoj će zažmiriti na sve to jer problema nema. Romano Bolković ti je isto u Kaptolu. Naravno, imaš ti tu sportaša poput Gordana Kožulja koji je ni krvi ni dužan jer svaka masonska loša ili takvi klubovi moraju imati članove koji kurca ne kuže. Dakle, Gordan Kožulj nije ništ kriv, on im koristi kao samo štit "oh gle, Kožulj je ovdje mora da su dobri" shvaćaš. Isto kao "oh gle, daju pare ovdje i ovdje" mora da je Bandić dobar.

To ti je ta caka. Sve je to umreženo i žalosno je čitati da neki misle kako su oni svi super dupi, a s druge strane pogledaš nam državu i svu tu korupciju. Pa kako to. Nešto smrdi jel se slažeš? Naravno, tamo su ti i šefovi privedne, zagrebačke i ostalih banaka.

Svi sebe štite sa maskom tipova poput Kožulja, sa maskom humanitarac iako većina njih su osuđivani za nešto. Ali mroa da su sve to dobri starčeki. Naš dragi Bandić, legenda. Kakvi ljudi, takva država stari moj. Žalosno je samo što se sve to negira kao da smo u jebenoj zoni sumraka. Raspisao se po običaju :D

Oh da, i sinkopa Horvatinčić ti je isto. Naravno, nije izbačen zbog svojih sranja jer je ipak to jedan veliki humanitarac. I on daje pare za neke udruge. Dakle, veliki humanitarac. Komeidja od države i naroda :lol:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply