Tri, dva, jedan - peci! (Celebrity verzija)

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Tri, dva, jedan - peci! (Celebrity verzija)

Post by Michel » 07 Dec 2017, 19:21

lemonzoo wrote:
07 Dec 2017, 18:46
Michel wrote:
07 Dec 2017, 18:35


Znači samo su hitovi pjesme :lol: oukej. To znači da su rihanna, taylor, katy perry najbolje pjevačice ikada jer imaju hitove. Jelena Rozga i Severina su bolje pjevčice jer imaju hitove. Sva sreća da ne ide njihovim stazama. Mala ima najmočniji glas na estradi uz Natalie Dizdar koja isto ne niže hitove, ali fura svoje stil, ima svoj identitet što je puno bitnije u ovom svijetu nego imati hitove. Ne skida se, normalna je cura a nažalost takve se cura danas hejtaju čim pokušavaš nešto svoje.
Mislim na to da snimi nešto dobro. Ako bude dobro, valjda će biti i hit. Ja ne doživljavam takve vokaliste ko Žaka i Whitney Houston. Whitneyin najjači hit obrada, jebate. Mislim da joj je najkvalitetnija pjesma koja nije obrada onaj duet s Enriqueom, a ono je osrednje sranje.
Od Kim ne znam nijednu pjesmu, to govori dovoljno o tome. Boli me briga što nije izbacila sisu, živimo u 2017., valjda nije teško naći sisu na internetu.
Suprotan primjer su George Michael i Freddie Mercury. Ljudi su imali možda najbolje vokale u pop-glazbi, ali su i znali napraviti hit. Obojica su jebeni umjetnici za pisanje pjesama. Meni i danas pođe suza kad vrtim Michaelove pjesme.
Za kvalitetnog pjevača meni nije dovoljno imati samo glas, treba imati i pjesmu. Evo ja se ne mogu sjetiti nijednog takvog vokaliste koje mi je dobar. Možda Mariah Carrey, Celine Dion, one mi ne djeluju kao da ne pišu same pjesme.
Zanimljivo je da je moguće imati suprotno: biti dobar skladatelj pjesama, ali revati ko magarac. Najbolji primjer je Bob Dylan. Ili Marijan Ban i Doni Štulič.
Moguće je biti sve ako to želiš. Elvis Presley, jedan od najvećih sigurno bez bozira jel se sad nekome sviđao ili ne, konzensus je da se radi o jednom od najboljih. Nije pisao svoje pjesme, a lik je bio hodajuća karizma, pravi zabavljač. I kakve ima veze što je obrada nekome najjači ako je odličan pjevač. Opet se pada pod medije. George Michael je užas, ne znam ko njega voli osim LGBT ljudi :lol: :lol: al dobro ti voliš i Mirka Fodora pa ništa čudno :lol: :lol:

Bob Dylan je fantastičan tekstopisac, ali nema glas. Koga boli briga, fantastičan je na tom polju. Johnny Cash isto. Znači imamo glazbenike koji ne pišu pjesme ali su fantastični Elvis Presley i sigurno se nađe još. Koji pišu pjesme, ali nemaju glas (Cash, Bob Dylan, Leonard Cohen). Sve su to fantastični glazbenici svako na svoj način.

Al govoriti da Whitney ne vrijedi jer ima obrade :facepalm: strašno. Ženska je s razlogom cijenjena u svijetu i tako će ostat. Mislim, onda možemo popljuvat i Janis Joplin radi obrada, ali njezin stav, glas, blues rock ovo ono pa to je čini velikom. Većina glazbenika će to reći. Janis Joplin se dan danas cijeni kao rijetko koji ženski glazbenik.

I za kraj najveći argument je po mnogima najveća pjevačica u povijesti Aretha Franklin. Mnoge su tu obrade isto kao kod Whitney, mnoge svoje stvari uopće nije napisala. Mislim, gledate prejednostavno na galzbu.

hitman_4 wrote:
07 Dec 2017, 18:58
kim je k-plus kvaliteta. Zato je i završila na showu zajedno sa mehunkom i sl.
Znači i ona Ines koja je bila u big bortheru je k-plus iako ženska ima fantastičan glas. Znaš i sam da Jelena Rozga i Severina nikada ne bi bile u ovim showovima jel to znači da su ni a-kvaliteta. Ne valja ti uopće logika. Banfićka ima vrhunski glas i to onaj čisti jaki glas. Ženska je propala, ali je bolja pjevačica od većine. Opet, ne valja ti logika. Naravno, većina njih su tu radi promocije niti su ikakve zvijezde. A ti si valjda svjestan da do ove rasprave ne bi došlo da si odmah skužio kako je cijela tema zajebancija, a Kim sam izabrao jer mi se stvarno čini kao normalna cura, a to je nešto što cijenim i to je nešto zbog čega je bolja od većine pjevačica uz naravno taj glas.

Ne znam niti jednu njezinu pjesmu pa sam išao na youtube pogledati što je napravila i ova čista ljubav mi je ista pjesma na razini ovih koje si ti stavio od nekih no name pjevačica. Riječi tih pjesama nisu glupe kao na razini Severine, Vuce i sličnih trolova. Želim reći kakve god da jesu, ipak su to pjevačice i ove ti što si stavio i Kim. Glasa imaju, neki jači, neki veći raspon glasa, ali su bolje od Jelen Rozge i Severine. Hitovi im ne trebaju kad su sačuvali taj svoj identitet, stil. Trenutno Natalie Dizdar je po meni najbolja u tom svom stilu. Ženska radi, ne niže hitove, ali je svoja niti se bavi sa golotinjom. I ona mala iz istre kako se zove što se fura na stari stil nešto ala edit piaf fantastična je mala. Tina VUkov našao. Evo, Tina Vukov je vrhunska pjevačica. Jel ih slušam Kim, Natalie, Tina? Ne jer ne slušam domaće, ali da sam vidio kako zvuče, da sam provjerio što pjevaju jesam i na temelju toga su sigurno oblje od popularnih hit pjevačica jer je eto to nekome važnije nego imati svoj identitet. Hitovi :lol:
john_constantine wrote:
07 Dec 2017, 19:04
Michel wrote:
07 Dec 2017, 18:37
john_constantine wrote:
07 Dec 2017, 13:23
Michel, ti si pisao te opise kandidata ili je copy paste? Ne mogu skužiti je li to sve sarkazam u tim opisima. :D
A nego ko je pisao nego ja. Popularnost je mjerena kod mene doma skupljajući opsesivno svaki dan članke, ankete o tim osobama. Na temelju toga se zna popularnost. Pa jebote Cons, ovo su naše najpoznatije celebrity zvijezde.
Iskreno, nisam uopće u toku za celebrity zvijezdama. Zar uopće kod nas postoji celebrity?
Ma vidiš da ismijavam kroz temu sarkastično sve te celebrity zvijezdice. Jedini si skužio a što da radim nego to. Samo što se rasprava povela jer netko hejta pjevačice sa dobrim glasom i netko misli da je dobar pjevač samo onaj koji piše :lol:

I Kim i ta Luce i Sara sve su to ženske sa dobrim glasom. Sigurno bolje nego Seve i Jele. Samo što nisu popularne pa je to čudno onima koji padaju pod medije. Neka idu u ovakve showove, jebote ove druge se kroz golotinje tamo probijaju, ma neka idu zašto ne. Kad je bal nek je maskenbal.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: Tri, dva, jedan - peci! (Celebrity verzija)

Post by lemonzoo » 07 Dec 2017, 21:03

Michel wrote:
07 Dec 2017, 19:21
lemonzoo wrote:
07 Dec 2017, 18:46
Michel wrote:
07 Dec 2017, 18:35


Znači samo su hitovi pjesme :lol: oukej. To znači da su rihanna, taylor, katy perry najbolje pjevačice ikada jer imaju hitove. Jelena Rozga i Severina su bolje pjevčice jer imaju hitove. Sva sreća da ne ide njihovim stazama. Mala ima najmočniji glas na estradi uz Natalie Dizdar koja isto ne niže hitove, ali fura svoje stil, ima svoj identitet što je puno bitnije u ovom svijetu nego imati hitove. Ne skida se, normalna je cura a nažalost takve se cura danas hejtaju čim pokušavaš nešto svoje.
Mislim na to da snimi nešto dobro. Ako bude dobro, valjda će biti i hit. Ja ne doživljavam takve vokaliste ko Žaka i Whitney Houston. Whitneyin najjači hit obrada, jebate. Mislim da joj je najkvalitetnija pjesma koja nije obrada onaj duet s Enriqueom, a ono je osrednje sranje.
Od Kim ne znam nijednu pjesmu, to govori dovoljno o tome. Boli me briga što nije izbacila sisu, živimo u 2017., valjda nije teško naći sisu na internetu.
Suprotan primjer su George Michael i Freddie Mercury. Ljudi su imali možda najbolje vokale u pop-glazbi, ali su i znali napraviti hit. Obojica su jebeni umjetnici za pisanje pjesama. Meni i danas pođe suza kad vrtim Michaelove pjesme.
Za kvalitetnog pjevača meni nije dovoljno imati samo glas, treba imati i pjesmu. Evo ja se ne mogu sjetiti nijednog takvog vokaliste koje mi je dobar. Možda Mariah Carrey, Celine Dion, one mi ne djeluju kao da ne pišu same pjesme.
Zanimljivo je da je moguće imati suprotno: biti dobar skladatelj pjesama, ali revati ko magarac. Najbolji primjer je Bob Dylan. Ili Marijan Ban i Doni Štulič.
Moguće je biti sve ako to želiš. Elvis Presley, jedan od najvećih sigurno bez bozira jel se sad nekome sviđao ili ne, konzensus je da se radi o jednom od najboljih. Nije pisao svoje pjesme, a lik je bio hodajuća karizma, pravi zabavljač. I kakve ima veze što je obrada nekome najjači ako je odličan pjevač. Opet se pada pod medije. George Michael je užas, ne znam ko njega voli osim LGBT ljudi :lol: :lol: al dobro ti voliš i Mirka Fodora pa ništa čudno :lol: :lol:

Bob Dylan je fantastičan tekstopisac, ali nema glas. Koga boli briga, fantastičan je na tom polju. Johnny Cash isto. Znači imamo glazbenike koji ne pišu pjesme ali su fantastični Elvis Presley i sigurno se nađe još. Koji pišu pjesme, ali nemaju glas (Cash, Bob Dylan, Leonard Cohen). Sve su to fantastični glazbenici svako na svoj način.

Al govoriti da Whitney ne vrijedi jer ima obrade :facepalm: strašno. Ženska je s razlogom cijenjena u svijetu i tako će ostat. Mislim, onda možemo popljuvat i Janis Joplin radi obrada, ali njezin stav, glas, blues rock ovo ono pa to je čini velikom. Većina glazbenika će to reći. Janis Joplin se dan danas cijeni kao rijetko koji ženski glazbenik.

I za kraj najveći argument je po mnogima najveća pjevačica u povijesti Aretha Franklin. Mnoge su tu obrade isto kao kod Whitney, mnoge svoje stvari uopće nije napisala. Mislim, gledate prejednostavno na galzbu.



Da, Mirko Fodor ima veze s ovom raspravom i time što je Kim "talentirana". :rock:
G. Michael je izašao iz ormara tek sredinom 90-ih, i to ne svojom voljom, nego kad je vadio kitu u nekom WC-u i sve izašlo u javnost. Dotad je već bio svjetska zvijezda. Ne znam odakle ti to da ga slušaju samo pederi. Istraži ga malo pa ćeš vidjeti što je sve napravio, dok je bio u Whamu, a i u solo-karijeri.

User avatar
hitman_4
Posts: 6995
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Tri, dva, jedan - peci! (Celebrity verzija)

Post by hitman_4 » 07 Dec 2017, 21:37

Michel wrote:
07 Dec 2017, 19:21
Znači i ona Ines koja je bila u big bortheru je k-plus iako ženska ima fantastičan glas. Znaš i sam da Jelena Rozga i Severina nikada ne bi bile u ovim showovima jel to znači da su ni a-kvaliteta. Ne valja ti uopće logika. Banfićka ima vrhunski glas i to onaj čisti jaki glas. Ženska je propala, ali je bolja pjevačica od većine. Opet, ne valja ti logika. Naravno, većina njih su tu radi promocije niti su ikakve zvijezde. A ti si valjda svjestan da do ove rasprave ne bi došlo da si odmah skužio kako je cijela tema zajebancija, a Kim sam izabrao jer mi se stvarno čini kao normalna cura, a to je nešto što cijenim i to je nešto zbog čega je bolja od većine pjevačica uz naravno taj glas.

Ne znam niti jednu njezinu pjesmu pa sam išao na youtube pogledati što je napravila i ova čista ljubav mi je ista pjesma na razini ovih koje si ti stavio od nekih no name pjevačica. Riječi tih pjesama nisu glupe kao na razini Severine, Vuce i sličnih trolova. Želim reći kakve god da jesu, ipak su to pjevačice i ove ti što si stavio i Kim. Glasa imaju, neki jači, neki veći raspon glasa, ali su bolje od Jelen Rozge i Severine. Hitovi im ne trebaju kad su sačuvali taj svoj identitet, stil. Trenutno Natalie Dizdar je po meni najbolja u tom svom stilu. Ženska radi, ne niže hitove, ali je svoja niti se bavi sa golotinjom. I ona mala iz istre kako se zove što se fura na stari stil nešto ala edit piaf fantastična je mala. Tina VUkov našao. Evo, Tina Vukov je vrhunska pjevačica. Jel ih slušam Kim, Natalie, Tina? Ne jer ne slušam domaće, ali da sam vidio kako zvuče, da sam provjerio što pjevaju jesam i na temelju toga su sigurno oblje od popularnih hit pjevačica jer je eto to nekome važnije nego imati svoj identitet. Hitovi :lol:
yep, Ines je isto k-plus. Nisam upoznat sa radom dotične, pamtim je po žvaljakanju u bb :D

tina je prije par godina stalno objavljivala golišave fotke :rolleyes:

Image

https://www.24sata.hr/show/tina-vukov-i ... bav-408651

M na aparatima hehe
Image

Image

Image

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: Tri, dva, jedan - peci! (Celebrity verzija)

Post by lemonzoo » 07 Dec 2017, 21:40

Tina je dobra, ima par pjesama. Kod nje mi je bonus što je ne voli Cetinsky :)

User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Tri, dva, jedan - peci! (Celebrity verzija)

Post by Michel » 07 Dec 2017, 21:57

hitman_4 wrote:
07 Dec 2017, 21:37
Michel wrote:
07 Dec 2017, 19:21
Znači i ona Ines koja je bila u big bortheru je k-plus iako ženska ima fantastičan glas. Znaš i sam da Jelena Rozga i Severina nikada ne bi bile u ovim showovima jel to znači da su ni a-kvaliteta. Ne valja ti uopće logika. Banfićka ima vrhunski glas i to onaj čisti jaki glas. Ženska je propala, ali je bolja pjevačica od većine. Opet, ne valja ti logika. Naravno, većina njih su tu radi promocije niti su ikakve zvijezde. A ti si valjda svjestan da do ove rasprave ne bi došlo da si odmah skužio kako je cijela tema zajebancija, a Kim sam izabrao jer mi se stvarno čini kao normalna cura, a to je nešto što cijenim i to je nešto zbog čega je bolja od većine pjevačica uz naravno taj glas.

Ne znam niti jednu njezinu pjesmu pa sam išao na youtube pogledati što je napravila i ova čista ljubav mi je ista pjesma na razini ovih koje si ti stavio od nekih no name pjevačica. Riječi tih pjesama nisu glupe kao na razini Severine, Vuce i sličnih trolova. Želim reći kakve god da jesu, ipak su to pjevačice i ove ti što si stavio i Kim. Glasa imaju, neki jači, neki veći raspon glasa, ali su bolje od Jelen Rozge i Severine. Hitovi im ne trebaju kad su sačuvali taj svoj identitet, stil. Trenutno Natalie Dizdar je po meni najbolja u tom svom stilu. Ženska radi, ne niže hitove, ali je svoja niti se bavi sa golotinjom. I ona mala iz istre kako se zove što se fura na stari stil nešto ala edit piaf fantastična je mala. Tina VUkov našao. Evo, Tina Vukov je vrhunska pjevačica. Jel ih slušam Kim, Natalie, Tina? Ne jer ne slušam domaće, ali da sam vidio kako zvuče, da sam provjerio što pjevaju jesam i na temelju toga su sigurno oblje od popularnih hit pjevačica jer je eto to nekome važnije nego imati svoj identitet. Hitovi :lol:
yep, Ines je isto k-plus. Nisam upoznat sa radom dotične, pamtim je po žvaljakanju u bb :D

tina je prije par godina stalno objavljivala golišave fotke :rolleyes:

Image

https://www.24sata.hr/show/tina-vukov-i ... bav-408651

M na aparatima hehe
Ali logika ti ne valja. To znači da su Jele i Severina a-kvaliteta a upravo je suprotno. Kim i Ines možda neće biti popularne ma sigurno neće biti popularne ali imaju veću kvalitetu od Jele i Seve. Isto kao i one tvoje koje si stavio. I to je ono što ne shvaćaš da njima nije bitno točnije Ines je koliko sam vidio da se fura na jlo i ameriu, ali ono to su sve glasom kvalitetnije pjevačice. Natalie Dizdar pogotovo i drago mi je da su zadržale svoj identitet.

Stalno slike? Sad izmišljaš samo da bi dobio neki kredibilitet, a to nije radila. Za svaku će se naći neka golišava slika to jest upiši u google svaku pjevačicu koja ti padne napamet i odi pod slike pa ćeš vidjet i naći ćeš za svaku pa i Ninu Badrić, ali ne govorimo za nju da je to psotigla golotinjom. Isto nitko ne govori za Tinu Vukov da je postigla sa golotinjom već sa glasom i stasom. Isto kao Nina Badrić ili Vanna iako je Vanna izgledala seksi u svojim ranim spotovima, ali ženska ima glasščinu. Doris Dragović isto. O tome se radi. Nije Tina Vukov stekla popularnost kakva god da je, a nije nešto velika, ali ipak se zna za nju u glazbenim krugovima sa člancima po internetu gdje se skida gola. Ne ne, to su Lidija Bačič, Seve, Maja Šuput. Tu Vukov nema šanse da upadne jer takcvih članak "pogledajte što je Tina Vukov obukla, pogledajte tu stražnjicu" nema.

Evo, recimo ovo mi je prva klasa stvar. Nije bio nikakav hit od pjesme kao Otrove od Severine i slične gluposti, ali je jebena stvar. Ženska ima glas, stas, identitet i to je ono najvažnije.

Takve ja cijenim glazbenike. Nebitno jel imaš jeben glas (Roy Orbison, Mercury, John Forgerty), ili nikad nisi napisao pjesmu a fantastičan si performer (Elvis, Janis Joplin) ili nemaš glas, ali imaš jebene pjesme (Dylan, Cash, Cohen). Nisam izbirljiv, jedno ne pobija drugo i ako si dobar u toj jednoj kategoriji bit ćeš prepoznat. Ili što reći za Ramonese. Mislim, realno oni su onda k-plus band. To su tako jednostavne riječi, buntovničke, teenegerske, nemaju glas ali stvari su im iskrene i zato su prpeoznati i zato ih ja volim. The Clash je druga stvar, njih volim radi nekih drugih stvari. Sex Pistolsi isto. Daj mi iskrenost u glazbi, daj mi to nešto da vidim da taj i taj glazbenik imka identitet pa makar nemao niti jedan hit, cijenit ću ih više. I upravo radi toga Kim ili Natali više cijenim pa makar Kim nikad ne imala ikakav hit, ali ima glas.

A recimo ova stvar od George Michaela je katastrofa :lol: danas se ovo smatra jednom od najgorih zbljuv božićnih pjesama. Tipičan primjer kakve je taj populist Michael radio. To su baš ono kič i trash 80-e, nešto najgore ala Kim Wilde i cambodia :lol:

"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 6995
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Tri, dva, jedan - peci! (Celebrity verzija)

Post by hitman_4 » 07 Dec 2017, 22:22

tina je one-hit wonder i to je najveći hit imala sa 16 godina. Bila je potencijal ali nije uspjela napraviti ozbiljniju glazbenu karijeru. Zanimljivo kako sad ne izdvajaš komentare s 24 sata :D
Stalno slike? Sad izmišljaš samo da bi dobio neki kredibilitet, a to nije radila.
Tu Vukov nema šanse da upadne jer takcvih članak "pogledajte što je Tina Vukov obukla, pogledajte tu stražnjicu" nema
http://www.index.hr/black/clanak/tina-v ... 27588.aspx
MLADA hrvatska pjevačica Tina Vukov tijekom ovog tjedna na svom Facebook profilu objavila je neke zaista seksi golišave slike. Na crno-bijelim fotografijama Tina pozira u zavodljivim pozama i donjem rublju.

Valja istaknuti kako je ova 24-godišnja pjevačica svog prvog Porina dobila 2007. godine za novog izvođača godine, a 2010. godine imala je i svoj prvi samostalni koncert. Prvi diskografski ugovor potpisala je sa 14 godina, a prvi album "Tuga dolazi kasnije" objavila je 2006. godine
omg M :lol:
Image

Image

Image

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: Tri, dva, jedan - peci! (Celebrity verzija)

Post by lemonzoo » 07 Dec 2017, 22:26

hitman_4 wrote:
07 Dec 2017, 22:22
tina je one-hit wonder i to je najveći hit imala sa 16 godina. Bila je potencijal ali nije uspjela napraviti ozbiljniju glazbenu karijeru.
Nije samo jedan hit, i ova joj je dobra stvar.



User avatar
hitman_4
Posts: 6995
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Tri, dva, jedan - peci! (Celebrity verzija)

Post by hitman_4 » 07 Dec 2017, 22:35

tu je isto imala 16-17 godina
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Tri, dva, jedan - peci! (Celebrity verzija)

Post by Michel » 07 Dec 2017, 22:35

Opet ne čitaš što ti pišem. Ona nije došla tu gdje je zbog tih golišavih slika i nema toliko članaka kao maja šuput, lidija, seve. Oni su stalno u člancima radi toga, Tina Vukov nije. Ženskica ima 28 članaka na indexu http://www.index.hr/tag/85358/tina-vukov/1.aspx i jedan jedini je sa kao golišavim slikama i to je ovaj tvoj, ali to si nekako zaboravio. hitmanovich na aparatima :lol:

Gle, ne kužim što želiš dokazat. I ta jedina kao golišava slika je ništa naspram onih slika što stavljaju ove gore navedene. Evo nina badrić http://www.index.hr/black/clanak/foto-n ... 06160.aspx pa nitko za nju ne govori da je došla tu sa seksi slikama. Ponavljam, ti za svaku pjevačicu možeš naći seksi slike, ali šuput, seve, lidija su jedine koje žive od toga i koje su stalno tu.

I opet kao da ne čitaš što pišem. Opet neki hitovi. Nebitno, ozbiljna karijera? Ček, tebi su znači Seve i Lidija ozbiljne karijere ili ove tvoje koje si naveo luce, sara :lol: Tina Vukov je pjevačica, i napravila je ozbiljnu karijeru. Mislim, kakve je to? Ala Josipa Lisac. Pa niti jedna neće biti takva jer su vremena drugačija. Tina Vukov je ozbiljna pjevačica i radi za sebe i malu grupu fanova i to je dovoljno i to je ono što je valjda tebi čudno da ostoje glazbenici koji su svoji i koji imaju mali krug ljudi. To je isto ozbiljno. Jeff Buckley je vrhunski primjer. Onda ni on nije ozbiljan glazbenik :lol:

Uglavnom, nađeš 1 članak od 28 i pokušavaš stvoriti neku iluziju da je karijeru izgradila na golišavim slikama. Više sam očekivao od tebe, sada samo namjerno kontriraš. čekam dalje :D
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Tri, dva, jedan - peci! (Celebrity verzija)

Post by Michel » 07 Dec 2017, 22:39

Ako slušaš pank, što je sa našim pank rock bendovima kao Šank? Ili Petar Pank? Ili M.O.R.T.? Pa niti jedan od ta tri bendova nemaju hitove osim što su te njihve pjesme poznate samo onima koji slušaju njih. I što, oni kao nisu ozbiljni bendovi? Ma po čemu stari? Ako se dobije hit, jebeno, ali ne sudim bend po hitovima. Meni su njihove stvari dobre i za mene su to ozbiljni bendovi sigurno više nego neki razvikani bendovi.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 6995
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Tri, dva, jedan - peci! (Celebrity verzija)

Post by hitman_4 » 07 Dec 2017, 22:52

mislim da je moj gornji post više nego dovoljan. Brutalna dominacija :mrgreen:

https://www.vecernji.hr/showbiz/tina-vu ... sek-378192

evo još malo :D
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Tri, dva, jedan - peci! (Celebrity verzija)

Post by Michel » 07 Dec 2017, 22:54

Više nego dovoljan :lol: 1 od 28 članaka. Očekivano kontriraš namjerno samo nastavi tako. Onda su i Vanna, Nina izgradile karijeru na tome jer i one imaju članaka o tome.

Članak o sa Tinom i Nikolini hahah kakve taj članak ima veze sa golišavom slikom ne znam, al dobro nek si ti sretan. Kažem, očekivano takvi ljudi poput tebe će samo sad kontrirati slobodno mrzi ja ne mrzim nikoga.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 6995
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Tri, dva, jedan - peci! (Celebrity verzija)

Post by hitman_4 » 07 Dec 2017, 23:20

Michel wrote:
07 Dec 2017, 21:57
Nije Tina Vukov stekla popularnost kakva god da je, a nije nešto velika, ali ipak se zna za nju u glazbenim krugovima sa člancima po internetu gdje se skida gola. Ne ne, to su Lidija Bačič, Seve, Maja Šuput. Tu Vukov nema šanse da upadne jer takcvih članak "pogledajte što je Tina Vukov obukla, pogledajte tu stražnjicu" nema.
koja slučajnost da sam bez puno truda naletio na članak naslova "Tina Vukov više nije djevojčica: Pogledajte čvrstu guzu i bujne grudi seksi pjevačice"

bit će da je neka urota :lol:

btw. ja sam veliki fan Tine :D
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Tri, dva, jedan - peci! (Celebrity verzija)

Post by Michel » 08 Dec 2017, 01:15

Da se prisjetimo bloopersa iz legendarne treće sezone :)


Vratite Sanju :(

Treća sezona već ovog legendarnog showa je bila toliko popularna da je srušila rekorde gledanosti na ovim prostorima. Po balkan humancharity zajednici gdje je glasalo preko tri milijuna ljudi iz cijelog balkana, ovaj show je proglašen najboljim zha 2016. godinu.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Tri, dva, jedan - peci! (Celebrity verzija)

Post by Asfodel » 08 Dec 2017, 15:35

Javite kad bude neka peticija za ukidanje uvjerljivo najgore komercijalne televizije ikad viđene :(

Da ne ispadne da samo offtopic hejtam, evo i ontopic
gledajući natjecatelje (lol) predlažem da pozovu i Gruicu kako bi na sukobljenim stranama bile dvije najiritantnije osobe na kuli zemaljskoj, Gruica i Vištica. Da krešte i potuku se onako fino seljački.
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

Post Reply