Ivan Pernar

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
hitman_4
Posts: 6890
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Ivan Pernar

Post by hitman_4 » 16 Oct 2016, 20:08

hitman_4 wrote:Image

brada :prayer:

Image

Image

Image

Image

Image
22.000 puta hvala!
hrvatski Fidel Castro :D
Image

Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6890
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Ivan Pernar

Post by hitman_4 » 16 Oct 2016, 20:09



Image

Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6890
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Ivan Pernar

Post by hitman_4 » 17 Oct 2016, 18:27

Image
Očekivao sam da će me Petrov otjerati s govornice kada spomenem da je ministar Panenić novcem ministarstva gospodarstva financirao MOST-ove propagandne poruke tijekom izborne kampanje, ali mi je ipak dozvolio da završim izlaganje.

Međutim, sada se kao problem pojavio Reiner koji mi je dao opomenu nakon što sam rekao da je HDZ glavni generator korupcije u zemlji.

Ne znam kako će se stvari dalje odvijati.
strašno.
Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Ivan Pernar

Post by john_constantine » 17 Oct 2016, 19:13

Kao malo dijete...
A i Vilibor je komedija. Dovesti bebu u sabor.
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Ivan Pernar

Post by john_constantine » 18 Oct 2016, 14:38

http://net.hr/danas/hrvatska/pernar-o-s ... tavaju-se/

Nije lijenčina, ali smatra da svaki zastupnik mora imati pravo da sam dolazi ili ne.
Zahvalan je Bogu jer mu je Vilibor kolega.
I želi diplomatsku putovnicu da uživo vidi Snowdena nakon odgledanog filma.
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 6890
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Ivan Pernar

Post by hitman_4 » 18 Oct 2016, 15:04

john_constantine wrote:

Zahvalan je Bogu jer mu je Vilibor kolega.
bez Vilibora Pernar nikad ne bi ušao u sabor
Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Ivan Pernar

Post by john_constantine » 18 Oct 2016, 18:12

hitman_4 wrote:
john_constantine wrote:

Zahvalan je Bogu jer mu je Vilibor kolega.
bez Vilibora Pernar nikad ne bi ušao u sabor
Naravno :mrgreen:

Sada poziva narod na odjavu tv prijamnika i da prestanemo plaćati pretplatu.
Loš pristup kao i ideja o tome da se ne može ovršiti jedina nekretnina. Ovisi... Ako bi to vrijedilo za sve nove dužnike, onda nitko ne bi niti vraćao kredit jer bi znali da im nitko ništa ne može. A s time bi ljudi još manje mogli dizati kredit, koja bi banka dala kredit mladoj obitelji koja želi kuću, a neće moći vratiti kredit jer su zaštićeni?
Problem je ideja o ovrhama, to bi trebalo ukinuti. Ako si dužan ne znam 5000 kn + kamate, ok, toliko si dužan. A gamad koja je izmislila ovrhu, još i dodatno zarađuje + manipulacije s lažnim ovrhama u smislu da ne dobivaš opomenu, nego to doznaš kad ti blokiraju račun.

A ovo za televiziju, isto glupost. Ako ne plaćaš, biti ćeš ovršen. Ako ukineš televizor, opet će jebati za svaku sitnicu od pametnog mobitela do radija u autu. Umjesto da se bori za ukidanje ovrhe i ukidanja sustava plaćanja posjedovanja televizora ili radio uređaja, on potiče ljude da ne plaćaju pretplatu.

Što je sljedeće? Da ne plaćamo niti porez kao naše slavne osobe dok je HDZ bio na vlasti? Populizam s dozom anarhije na najgori način. Neka radije priča o naknadama i ovrhama koje su čekale ljude koje su ipak na kraju deložirali i nabijanju još većeg duga.
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Ivan Pernar

Post by john_constantine » 20 Oct 2016, 20:01

I to je to. Pernar je postao saborski trol. Ako ga se uopće moglo shvatiti ozbiljno, sad više ne. Ionako svaki dan pokazuje svoje neznanje bilo ekonomija ili sve ostalo. Naročito njegove izjave o nato bombi na kornatima ili diplomatska putovnica jer je gledao film. Još samo fali da priča o tome da naši avioni u zraku truju hrvate.
Obični primjer neobrazovanog mladića opsjednutog teorijama zavjere koji se prikrpao i pobire peneze.
A ovime kod neukog naroda prikuplja bodove za nove izbore.
Više nije niti smiješno koliko je naporan lik.
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 6890
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Ivan Pernar

Post by hitman_4 » 21 Oct 2016, 19:30

Image
Hanžeković je mason 33. stupnja, prodao je dušu vragu, putem svoje odvratne žute štampe napada i vrijeđa sve one koji se suprotstave sustavu ovrha
Image
hanžeković
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Ivan Pernar

Post by Michel » 22 Oct 2016, 15:52

Govori sve točno. Druga je stvar što ima takav način tona, način rasprtave koja i meni ne paše pa samo sramopti sve ostale koji se s njime slažu. Treba Mišak tamo. Pametan je, elokventan i zna razgovarat s argumentima. To je čovjek koji iza sebe ima karijeru istraživanja takvih stvari i samo da se malo uključi mozak, ljudi bi shvatili da ovo što Pernar govori uopće nije daleko od istine.

btw., za Hanžekovića se zna odavno da je masončina još od onog okupljanja u srbiji zajedno sa srpskim i francuskim masonima. Samo jebiga, da bi se došlo do takvih informacija treba malo istraživati, a ne vjerojati medijima kao većina pa su im zato i dobri sdphdz.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 6890
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Ivan Pernar

Post by hitman_4 » 23 Oct 2016, 00:18

Image

Image

Image

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6274
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 24 Oct 2016, 20:46

Možemo mi misliti o njemu šta želimo ali činjenica je da prima saborsku plaću...i njemu je sikira upala u med.
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Ivan Pernar

Post by john_constantine » 25 Oct 2016, 19:16

Raspravljam s jednim kolegom o njegovoj tezi o novcima. Kao napisao je dvije knjige. Prvu o novcu nisam mogao čitati jer su besplatne samo prvih pet. A druga knjiga, ako je to uopće knjiga... Više autobiografija o sebi i gomila pizdarija.
Razgovarali smo o njegovoj ideji ukidanja valutne klauzule jer su dužnici kredita u eurima, a onda poslije napravio inflaciju koja bi pojela dug.
S obzirom da sam završio ekonomiju (ali pernar može reći da je to izmišljeno ono što učimo, bla, bla, paranoja i to), istina to da bi inflacija smanjila dugove. Ali ne toliko da bi bilo isplativo. Istina da bi lakše vratili dug, ali što poslije? Novac je bezvrijedan. A kako bi ukinuo valutnu klauzulu, možeš se jebati. Štednje bi propale, naročito oni koji su štedjeli u kunama. Jedino bi potrošnja fukcionirala jer kako novac postaje bezvrijedan, to si ga morao prije potrošiti.
A vanjski dug države ništa ne bi značilo jer smo dužni u drugim valutama i onda bi tek bili u kurcu.
Znam da nema nikakve šanse da ta budala postane premijer ili predsjednik, ali ide mi na živce kad takva lajava bitanga koja ništa nije napravila u životu pametnoga osim paratiziranja ide mlatiti o ekonomiji. Po statusu se vidi da je bio lijenčina u školi, takav je i u životu.
Michel puši karu.

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: Ivan Pernar

Post by lemonzoo » 25 Oct 2016, 23:38

Slika iz 2011. iz Osijeka.

Image

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Ivan Pernar

Post by Decadentor » 26 Oct 2016, 10:17

Image

Post Reply