Novi Albumi

Za ljubitelje svih glazbenih pravaca.
User avatar
Victor Crowley
Posts: 2091
Joined: 09 Feb 2011, 10:52

Re: Novi Albumi

Post by Victor Crowley » 13 Oct 2011, 09:47

Stu je inače dosta vrišteći vokal, ako ti se da poslušaj ga u njegovom prošlom bendu, evo ti spot:
http://www.youtube.com/watch?v=9nQ4ZR-NI6A

Manijak :zubifale:

User avatar
Jane Doe
Posts: 3606
Joined: 19 Sep 2010, 01:48
Location: Karlovac

Re: Novi Albumi

Post by Jane Doe » 13 Oct 2011, 09:52

joooj, to smo odma išli vidjet kaj je, ćim se saznalo ko je novi dečko za mikrafonom :D
iskreno, nimalo mi se ne sviđa njegov stari bend... ni to za mene malu :zubifale:

al rado bi ga išla gledat uživo, opet, vidjela sam i Barlowa i Rippera, pa je red da i ovog vidimo kako zvuči. veseli me jako to kak je odvrišato, tak da me baš zanima kako će Ripperove stvari pjevat. Schaffer je reko da ih mali dere bez problema i ja mu vjerujem :wink: :D
al Ripper, 10000 strong, prvi red, i Schaffer koji nam se zadovoljno smiješi dok čupamo ogradu :prayer: :lol: zakon :mrgreen:
Image

User avatar
Victor Crowley
Posts: 2091
Joined: 09 Feb 2011, 10:52

Re: Novi Albumi

Post by Victor Crowley » 13 Oct 2011, 09:58

Uf, pa to si sve pjevače IE vidjela, još ovaj mali. :mrgreen: A dobro, ni meni se nije svidio njegov stariji bend, ali zanimljivo mi je kako su ga skautirali iz IE :zubifale: Mislim, kako su uopće čuli za njega. Al svaka čast.

User avatar
popayy
Posts: 651
Joined: 27 Aug 2011, 13:52
Location: Rijeka

Re: Novi Albumi

Post by popayy » 13 Oct 2011, 16:56

Jane dobra reca. Slušam ga zadnja tri dana i uglavnom se slažem s tobom. Kao što sam spomenuo Stu malo imitira Barlowa zatim imitira Owensa, nije to baš to ali je sasvim prolazno. Jedina stvar koja mi je baš ništa posebno je jedina full laganica End Of Innocence, i tu me taj plačljivi vokal najviše smeta.
8,5 mi se čini malo previsoko ( po meni za jako jako dobre albume ) ali neću nikakve glupe ocjene davati prije nego ga poslušam barem 20-30-ak puta što i najviše govori da mi je album baš ono dobar.

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Novi Albumi

Post by metallicat » 13 Oct 2011, 23:21

kad smo kod IE, da se i ja malo osvrnem. novi nisam poslušala, ali ću se potrudit. meni to nije to bez barlowa, ima prebožanstven glas + dok je ima kosu :tonqe: obožavam njihove albume, pogotovo burnt offerings :prayer: samo kad čujem njegov glas se naježim i zato mi iced kao takva grupa nemože više bit ista. za npr nightwish, tarja ode, i to ostane ista grupa s ovom glupačicom, a ona je činila bar 80% te grupe jer je posebna. meni je to bzvz, mada ih ne slušam, čisto ovako kažem. ugl, čim nađem vremena, poslušam i ja pa kažem koju riječ :)
Image

User avatar
Jane Doe
Posts: 3606
Joined: 19 Sep 2010, 01:48
Location: Karlovac

Re: Novi Albumi

Post by Jane Doe » 14 Oct 2011, 09:11

a znam, najgore je kad bend promijeni pjevača, definitivno najveć promjena, jebga. ja sam ided earth čula još i dok nije bilo Barlowa tamo, pa mislim da najbolje znam koliko je njegov glas dao pluseva tom bendu, a onda nemoram ni pričat kako mi je bilo kad je odlučio otić, odrezat kosu i postat pajkan. ono, njegov izbor i ak se mene pita, velika glupost, možda i najveća kaj je u životu napravio. onda mu je očit bilo krivo kaj su se dečki snašli i pribavili prvu klasu kao što je Ripper, pa je počeo pjevat sa drugim bendom (a reko je da se povlaći iz pjevanja :facepalm: ) koji nije zvučao na niš... ajd, niš posebno...
bila sam tak ljuta da nisam slušala iced earth ko zna koliko, al dovoljno da izdaju 2 albuma sa Ripperom. i onda sam si rekla, ma u kurac, ko jebe budalu, kad je budala. ipak je to Schafferov bend i Ripper je oličan i zašto nedat šansu i stvarno, to su dva prejebena albuma. i taman kad sam se navikla na tu kombinaciju, Barlow hoće nazad :facepalm: e, sad nisam znala dal da budem tužna kaj Ripper odlazi (al jebiga, nije da ga nemam di čut :lol: ) ili što se pizda vraća, da bi nakon samo jednog albuma opet otišao :skrujufakju:
tak da, nemam žaljenje za Barlowom, već neku ljutnju. al naravno, postoje pjesme koje će mi uvijek najbolje zvučat kad ih on pjeva, fala bogu pa se imaju stari albumi doma, tako da, kamo god Barlow otišao, nek mu je sa srećom, al uvijek će bit na mojoj polici :lol:
i kad smo kod vokala, Schaffer je bio najviše za to da Hansi pjeva u iced earthu, ali to je bilo neizvedivo zbog njegovih obaveza u blind guardianu i njihovom zajedničkom projektu demons & wizards, ali čisto da napomenem tko je bio prvi izbor...
Stu je Barlowu zapeo za oko (tj. uho :zubifale: ) kad je into eternity bilo predgrupa na njihovoj zadnjoj turneji sa Barlowom. Barlow je čuo lika kako pjeva i sam ga je predložio Schafferu kao svog nasljednika, eto tako su čuli za Stu-a, + što nije bilo teško za nać jer su i u istoj izdavačkoj kući kao i iced earth. kasnije, kada su imali audiciju, javio se i Stu i još 9 likova, a Schaffer je preslušao samo njega jer je praktički to bilo sređeno, samo je htio čut kako zvuči i kako se uklapa u njihovu glazbu...
Image

User avatar
Jane Doe
Posts: 3606
Joined: 19 Sep 2010, 01:48
Location: Karlovac

Re: Novi Albumi

Post by Jane Doe » 14 Oct 2011, 09:14

e da, samo da napomenem za sve iced earth-oljubce, kroz 3-4 mjeseca (neznam kja im toliko treba, al ajd dobro) izlaze 2 spota za pjesme Dystopia i The boiling point. Stu izgleda kao jedan jako ok lik i trudi se svima odgovorit na pitanja, tak da, eto, friško i točno od sinoć :mrgreen:
tak da,veselim vidjet to
Image

User avatar
Sammy
Posts: 8524
Joined: 04 Apr 2009, 22:49
Location: Našice

Re: Novi Albumi

Post by Sammy » 16 Oct 2011, 18:23

menie sasvim solidan, evo na drugo slusanje mi je bas lijepo sjeo, Stuov glas je jebeno slican Barlowu tako da se ne osjeti neka velika promjena, instrumentalno mi je bolji od zadnjih par i za mene je veliko iznenadenje :partyman:
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life.

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Novi Albumi

Post by metallicat » 20 Oct 2011, 00:09

upravo mi se skida nova metallica. nemogu dočekat to čut. ali opet, čula sam za sad samo loše :?
Image

User avatar
Victor Crowley
Posts: 2091
Joined: 09 Feb 2011, 10:52

Re: Novi Albumi

Post by Victor Crowley » 20 Oct 2011, 10:14

Metallicat imamo avatar iz istog filma. :) Ali ja ne skidam ovo smeće od metallice nipošto. Slušao sam jednu stvar. Užas!

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Novi Albumi

Post by metallicat » 20 Oct 2011, 10:25

ja sam za sad poslušala sve skupa 40sekundi, prestrašno :facepalm: svaki njihov album treba čekat po 5godina i onda nešto ovakvo izađe :|
Image

User avatar
Jane Doe
Posts: 3606
Joined: 19 Sep 2010, 01:48
Location: Karlovac

Re: Novi Albumi

Post by Jane Doe » 20 Oct 2011, 12:00

nije to nova metallica, to je projekt sa Lou Reedom, al kako god, jako je loše. ima online cijeli album za preslušat, ko misli da može izdržat :facepalm:
ja nisam mogla...
sve mi to zvuči na pijanu zajebanciju i staračku bolest, znam da je ružno za reć tako nešto, ali kad je loše od lošijeg....
neznam kom je to trebalo...
ja se ipak nadam do zadnjega da je ovo zajebancija, kao kad je izlazio zadnji album metallice, pa su stavljali tako loše stvari da je to bilo strašno, na kraju je ispalo da je to bila zajebancija i ništa od toga nama na albumu niti išta zvuči kao što je to zvučalo
evo link, pa ko želi maltretirat uši :zubifale:

http://www.loureedmetallica.com/listen-to-lulu.php

novi album metallice je najavljen za sljedeću godinu. u 11. mjesecu ove godine ulaze u studio, tako su barem najavili ovo ljeto
producent Rick Rubin ih maltretira i pokušava ih vratit na staro, taj lik je dugo radio sa slayerom i on im nebude dozvolio sranja, tako da se iskreno veselim tom novom albumu
Image

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Novi Albumi

Post by metallicat » 20 Oct 2011, 15:27

Jane Doe wrote:nije to nova metallica, to je projekt sa Lou Reedom
znam znam, ali opet je ''novo'' i loše :(
Image

User avatar
Jane Doe
Posts: 3606
Joined: 19 Sep 2010, 01:48
Location: Karlovac

Re: Novi Albumi

Post by Jane Doe » 20 Oct 2011, 15:41

metallicat wrote:
Jane Doe wrote:nije to nova metallica, to je projekt sa Lou Reedom
znam znam, ali opet je ''novo'' i loše :(
:lol: i ja kažem, makar, još uvijek se nadam da je zajebancija to što trenutno imamo za čut, ono, potajno se nadam da se "povijest ponavlja" kao i pred izlazak death magnetic
Image

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Novi Albumi

Post by metallicat » 21 Oct 2011, 01:39

Hitler reacts to Metallica recording with Lou Reed.

http://www.youtube.com/watch?v=x9LcJwX9 ... ure=fvwrel :zubifale: :lol:
Image

Post Reply