Novi Albumi

Za ljubitelje svih glazbenih pravaca.
Post Reply
User avatar
popayy
Posts: 651
Joined: 27 Aug 2011, 13:52
Location: Rijeka

Re: Novi Albumi

Post by popayy » 08 Sep 2011, 16:49

Thnx na odgovoru.
Kad smo kod Opetha ako smijem preporučiti nešto, ukoliko nisi probaj poslušati Riverside, poljski prog-metal. Meni dosta vuku na Opeth s čistim vokalom, zadnji album iz 2009. je predobar, a nisam preveliki fan takvog smijera.

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Novi Albumi

Post by metallicat » 08 Sep 2011, 18:23

pslušala, dečko ih dosta voli. ali slobodno bacaj preporuke, može se uvijek zalomit neki :D meni je među top opeth, anathema, katatonia (od tog ajmo reć žanra).
Image

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Novi Albumi

Post by Decadentor » 08 Sep 2011, 21:53

Indukti indukti indukti takodjer Poljaci
Image

User avatar
Jane Doe
Posts: 3606
Joined: 19 Sep 2010, 01:48
Location: Karlovac

Re: Novi Albumi

Post by Jane Doe » 18 Sep 2011, 12:03

eto, link za skinut 2 nove pjesme od Iced Earth. malo su nam bacili kost dok se čeka novi album

http://www.mediafire.com/?03b9qco37f744gp
Image

User avatar
popayy
Posts: 651
Joined: 27 Aug 2011, 13:52
Location: Rijeka

Re: Novi Albumi

Post by popayy » 18 Sep 2011, 18:37

Thanx za link.
Days of rage - ok, ali malo prejednolično. Anthem - bolje, baš strava stvar.
Ma samo nek Jon praši po starom ( ono konceptualno izdr*avanje mu i nije bilo potrebno na prošla dva albuma ), Stu je i više nego dobar i mislim kako će album biti skroz korektan.

User avatar
Jane Doe
Posts: 3606
Joined: 19 Sep 2010, 01:48
Location: Karlovac

Re: Novi Albumi

Post by Jane Doe » 18 Sep 2011, 22:30

ma nema problema :wink:
samo, meni se čini da je anthem mid tempo pjesma s dosta ponavljajućim tekstom i melodijom, dosta vuče na I walk among you, jedino kaj je solaža odlična, pjesma mi je tako tako
days or rege mi je bolja, mada mi i ona neodoljivo vuče na violate (sa dark sage) i što je to sa trajanjem od cca 2:10 min :shock:
stu je fakin dark verzija barlowa što mi je i dobro i loše, volim kad pjevač ima svoj stil, jer, sudeći po pjevanju u bivšem bendu, on ovak ne pjeva, al dobro, sad ću ispast cjepidlaka :zubifale:
niš, više niš ne mislim o tome, čekam album pa ćemo vidjet....
najavili su da će se bazirat na sf filmovima, ali ne sve pjesme, neke će dovršit priću koja je bila u igri na prošla 2 albuma...
vidjet ćemo.... nadam se da bude dobro
Image

User avatar
popayy
Posts: 651
Joined: 27 Aug 2011, 13:52
Location: Rijeka

Re: Novi Albumi

Post by popayy » 18 Sep 2011, 23:03

Ma sad nakon par slušanja mi se čine obje podjednako dobro. Što se tiče Stua nisam pretjerano slušao Into Eternity ( imam jedan album, neznam ni kako se zove, par puta ga zavrtio ) pa nemogu suditi. Ali kod Iced Eartha mi nikada vokali nisu bili problem, Ripper je zakon a Stormrider najdraži njihov album.
I ne očekujem ništa nalik Stormrideru.

User avatar
Jane Doe
Posts: 3606
Joined: 19 Sep 2010, 01:48
Location: Karlovac

Re: Novi Albumi

Post by Jane Doe » 19 Sep 2011, 06:46

popayy wrote:Ma sad nakon par slušanja mi se čine obje podjednako dobro. Što se tiče Stua nisam pretjerano slušao Into Eternity ( imam jedan album, neznam ni kako se zove, par puta ga zavrtio ) pa nemogu suditi. Ali kod Iced Eartha mi nikada vokali nisu bili problem, Ripper je zakon a Stormrider najdraži njihov album.
I ne očekujem ništa nalik Stormrideru.
nisam ni je slušala into eternity, nikako moj đir, al ono, išlo se poslušat da vidim kakav je lik, pa ono, iz onog kaj sam čula, nije se dalo niš naslutit kakav bude ovdje :zubifale:
a za vokale se slažen, Rippera sa gledala uživo, kasnije i Barlowa, mrak, pogotovo Ripper, taj čovjek može pjevat :prayer:
ni ja ne očekujem Burnt offerings :zubifale: jebga, ma bude to dobro :mrgreen:
Image

User avatar
popayy
Posts: 651
Joined: 27 Aug 2011, 13:52
Location: Rijeka

Re: Novi Albumi

Post by popayy » 21 Sep 2011, 15:06

Image

Anthrax - Worship Music
Neznam - nakon 2 slušanja ok ali nisam prezadovoljan. Neke stvari jednostavno nemogu progutati na ovakvom albumu u ovom žanru.

User avatar
Victor Crowley
Posts: 2091
Joined: 09 Feb 2011, 10:52

Re: Novi Albumi

Post by Victor Crowley » 21 Sep 2011, 15:16

Anthrax je za mene mrtav od 80tih, jednostavno sam ih prestao slušati.

User avatar
Victor Crowley
Posts: 2091
Joined: 09 Feb 2011, 10:52

Re: Novi Albumi

Post by Victor Crowley » 21 Sep 2011, 17:58

Ufff jebote kako sam moćnu grupu našao :shock: Pa nisam se odavno ni u što više zadao, nije mi glazba odavno dala takav štih da je pojačam do kraja i da adrelin raste na milijun posto!! Radi se o američkom power bendu Cage. Pa nisam odavno bolji vokal čuo, strašni su! Moram nabavit od njih kojih original. Sad će ubrzo izaći novi album a dotada poslušajte pjesmu (tko hoće, naravn :) ):

http://www.youtube.com/watch?v=43YGAzRR3Dw

User avatar
popayy
Posts: 651
Joined: 27 Aug 2011, 13:52
Location: Rijeka

Re: Novi Albumi

Post by popayy » 21 Sep 2011, 20:33

Victor Crowley wrote:Ufff jebote kako sam moćnu grupu našao :shock: Pa nisam se odavno ni u što više zadao, nije mi glazba odavno dala takav štih da je pojačam do kraja i da adrelin raste na milijun posto!! Radi se o američkom power bendu Cage. Pa nisam odavno bolji vokal čuo, strašni su! Moram nabavit od njih kojih original. Sad će ubrzo izaći novi album a dotada poslušajte pjesmu (tko hoće, naravn :) ):

http://www.youtube.com/watch?v=43YGAzRR3Dw
Da da frende, premoćno. Imam 3 albuma i definitivno su nešto od najboljeg što je proizašlo iz SAD-a zadnjih 10-15 god.

User avatar
Victor Crowley
Posts: 2091
Joined: 09 Feb 2011, 10:52

Re: Novi Albumi

Post by Victor Crowley » 21 Sep 2011, 20:47

Strašno zvuče, evo vrtim ga po drugi put zaredom (Hell Destroyer, nažalost nisam za njih prije čuo. Ali nikad nije kasno! :)

BTW, odličan ti je avatar :D Jedan od meni najdražih Helloween albuma.

John_Ryder
Posts: 12046
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Novi Albumi

Post by John_Ryder » 22 Sep 2011, 00:02

Mastodon novi album :prayer: :rock:
Image

Image

User avatar
Jane Doe
Posts: 3606
Joined: 19 Sep 2010, 01:48
Location: Karlovac

Re: Novi Albumi

Post by Jane Doe » 22 Sep 2011, 07:50

popayy wrote:Image

Anthrax - Worship Music
Neznam - nakon 2 slušanja ok ali nisam prezadovoljan. Neke stvari jednostavno nemogu progutati na ovakvom albumu u ovom žanru.
nisam fan, ali dragi je i nije se mogo dobit od one pjesme koja počinje sa zvonima :zubifale: ono, Božić :lol: pa jebemu, nemreš to tako :facepalm: :lol:
isto kaže da mu je album nikakav. pobrao je super ocjene, remekdjelo thrash metala, a na kraju niš .... jbt. i mene zanima di je tu thrash, to je čušpajz svega, a kad još jednom čujem isprekidane gitarske rifove, mislim da ću ubit nekog :skrujufakju:
Image

Post Reply