Filmski offtopic

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Filmski offtopic

Post by john_constantine » 14 Jul 2011, 23:13

ma stavio sam ga radi lica... čitao sam negdje da je baš mješavina rasnog podrijetla, zato ima tako egzotično lice...
Michel puši karu.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Filmski offtopic

Post by Asfodel » 14 Jul 2011, 23:36

Gledao tko Catfish i jel dobar? Searchala sam i ni slova o njemu... spremam se pogledat zbog preporuke frendica + upozorenja da ne čitam previše na netu o tome
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Info
Posts: 1670
Joined: 12 Jul 2010, 18:34
Location: Laboratory

Re: Filmski offtopic

Post by Info » 15 Jul 2011, 00:00

Asfodel wrote:Gledao tko Catfish i jel dobar? Searchala sam i ni slova o njemu... spremam se pogledat zbog preporuke frendica + upozorenja da ne čitam previše na netu o tome
O da :supz: savršeno, napeto, šokantno, tužno. Velika preporuka i nemojte gledati trailer niti ništa drugo vezano za dok. samo pogledajte
"I saved your life Jesse... are you gonna save mine?"
http://www.youtube.com/watch?v=582TR2N_sPM

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Filmski offtopic

Post by Asfodel » 15 Jul 2011, 00:06

Wee hvala :supz:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Filmski offtopic

Post by metallicat » 15 Jul 2011, 00:22

sup, sad ću i ja to skinut, još ima cat u imenu :P :mrgreen:
Image

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Filmski offtopic

Post by Scarface » 15 Jul 2011, 01:37

Ovaj Wrecked je baš dosadan. I očekiva sna nešto lošnjikavo s obzirom da je tema prožvakana masu puta, al ovo ni Brody ne spašava.

Parade me zato oduševija. Tatsuya Fujiwara glumi i u Incite Mill-u, modernom remekdjelu Hidea Nakate, po mom mišljenju.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Info
Posts: 1670
Joined: 12 Jul 2010, 18:34
Location: Laboratory

Re: Filmski offtopic

Post by Info » 15 Jul 2011, 15:59

I cure, jeste pogledali Catfish? :)

Što mislite koji je poslije drame najrealniji žanr?
"I saved your life Jesse... are you gonna save mine?"
http://www.youtube.com/watch?v=582TR2N_sPM

User avatar
Jane Doe
Posts: 3606
Joined: 19 Sep 2010, 01:48
Location: Karlovac

Re: Filmski offtopic

Post by Jane Doe » 15 Jul 2011, 16:03

crna komedija :zubifale:
to mi uvijek onako životno zvući :lol:
zato i volim breaking bad, sjela mi serja ko budali šamar
Image

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Re: Filmski offtopic

Post by Dragonrage » 15 Jul 2011, 16:25

john_constantine wrote:evo, nešto što sam pitao u last post wins, a nitko da odgovori.

Vaša mišljenja o prequel filmovima kao Ginger snaps 3, TCM: beginning, Death race 2....
Jedinica...remake sa Stahamom mi je jako dobar...ono, no brane akcić, al baš dobro napravljen. Jedino mi je taj dio kako i zbog čega on završi u zatvoru malo zbrzan...al dobro, šta je tu je. Nastavak je OK za DTV film...ono, izgleda OK, ne djeluje jeftino. A i sama priča se dobro nadopunjuje na ovu iz prvog...ali da ću ga pogledati još koji put...sumnjam. Inače...u najavi je i treći film...Death race 3, i Danny Trejo će navodno ponoviti ulogu iz dvojke...

Inače...kad već spominjemo Death race...ne znam je si znao...ali hrpa poznatih filmova u današnje vrijeme dobiva DTV nastavke...npr. Sniper:Reloaded, SWAT2, Street Kings 2: Motor City, Never Back Down 2 (koji BTW izgleda miljama bolje nego original) itd...
Scarface wrote:Ovaj Wrecked je baš dosadan. I očekiva sna nešto lošnjikavo s obzirom da je tema prožvakana masu puta, al ovo ni Brody ne spašava.

Parade me zato oduševija. Tatsuya Fujiwara glumi i u Incite Mill-u, modernom remekdjelu Hidea Nakate, po mom mišljenju.
Ma da??! A baš mi je parilo kao nešto zanimljivo i napeto po traileru. A niš...vidit ćemo...

User avatar
Jane Doe
Posts: 3606
Joined: 19 Sep 2010, 01:48
Location: Karlovac

Re: Filmski offtopic

Post by Jane Doe » 15 Jul 2011, 16:26

wrecked se geda večeras... baš me zanima, pogotovo sada nakon ovog komenatara :D
Image

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Filmski offtopic

Post by Wendigo » 15 Jul 2011, 16:38

Info wrote:I cure, jeste pogledali Catfish? :)

Što mislite koji je poslije drame najrealniji žanr?
triler. rekao bih.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Filmski offtopic

Post by john_constantine » 15 Jul 2011, 17:21

Dragonrage wrote:
john_constantine wrote:evo, nešto što sam pitao u last post wins, a nitko da odgovori.

Vaša mišljenja o prequel filmovima kao Ginger snaps 3, TCM: beginning, Death race 2....
Jedinica...remake sa Stahamom mi je jako dobar...ono, no brane akcić, al baš dobro napravljen. Jedino mi je taj dio kako i zbog čega on završi u zatvoru malo zbrzan...al dobro, šta je tu je. Nastavak je OK za DTV film...ono, izgleda OK, ne djeluje jeftino. A i sama priča se dobro nadopunjuje na ovu iz prvog...ali da ću ga pogledati još koji put...sumnjam. Inače...u najavi je i treći film...Death race 3, i Danny Trejo će navodno ponoviti ulogu iz dvojke...

Inače...kad već spominjemo Death race...ne znam je si znao...ali hrpa poznatih filmova u današnje vrijeme dobiva DTV nastavke...npr. Sniper:Reloaded, SWAT2, Street Kings 2: Motor City, Never Back Down 2 (koji BTW izgleda miljama bolje nego original) itd...
Za street kings 2 sam vidio samo naslov, ali nisam niti mislio da je prequel.... Evo, zaboravio spomenuti Smoking aces 2.

Ja bi radije da naprave nastavak cranka. :supz: :supz:

Baš sam čitao u Zagor almanah (niti ne znam zašto kupujem te almanahe, uvijek su mi slabi, šteta kvalitetnog crteža) i bila je tema oo svetu, baš sam dobio dobar popis filmova na tu temu koje bi morao pogledati kao Point blank.

Čitajući ove filmove, već se osjećam "nepismeno" s obzirom na slabo poznavanje svih tih novijih filmova radi slabog interesa za njih...

Dragonrage: si gledao The Warrior's Way čiji si topic otvorio? Već sam se prije nekoliko dana sjetio tog topica i naslova, i nisam niti znao da je izašao. Baš se skinuo i možda se večeras pogleda. Samurai western. :rock:
Michel puši karu.

User avatar
Info
Posts: 1670
Joined: 12 Jul 2010, 18:34
Location: Laboratory

Re: Filmski offtopic

Post by Info » 15 Jul 2011, 19:05

Wrecked je sranje, Brody uopće ne leži u takvim ulogama. U Pianistu je odličan, ali ovdje je zakazao kao i cijeli film

@Cons, skini si The Warrior's Way :P tebi će se sigurno svidjeti pošto je jako zabavan
"I saved your life Jesse... are you gonna save mine?"
http://www.youtube.com/watch?v=582TR2N_sPM

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Filmski offtopic

Post by Scarface » 15 Jul 2011, 19:57

Dragonrage wrote: Inače...kad već spominjemo Death race...ne znam je si znao...ali hrpa poznatih filmova u današnje vrijeme dobiva DTV nastavke...npr. Sniper:Reloaded, SWAT2, Street Kings 2: Motor City, Never Back Down 2 (koji BTW izgleda miljama bolje nego original) itd...
A sad baš miljama, i nije. Jedinica je izvrstan film, drugi dio izgleda bolje u borilačkoj koreografiji, jer ga režira Michael Jai White, al mislin da po pitanju svega drugog, od glumaca do priče, i dalje biva inferioran.

Svi ti direct-to-video nastavci su meni ok, uglavnom su fail, al i dalje simpatični. I Swat i Street Kings nastavci su mi super. Dobri su mi i 12 Rounds, Marine oba dijela, Condemned, Road House 2 i Walking Tall dva dtv nastavka. Ono, trash akcija, koja iako izašla danas, ima u sebi taj naivni štih kraja 80-tih i početka 90-tih.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Filmski offtopic

Post by Scarface » 15 Jul 2011, 19:59

I da, Warrior's Way je izvrstan.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

Post Reply