HELPING HELPS

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 28 Jun 2009, 19:49

odlična tema!

Evo imam i ja neki problem... dakle skinio sam sa torrenta Pc igre Bioshock i Cold fear spakovane , čuo sam da je to najbolje sa Daemon tools montat ali moj ga DT ne želi montat jednostavno a neke druge igre hoće,nakon toga sam ja to jednostavno raspakira u određeni folder i tamo su mi bili svi podatci u vezi igre ali nigdi nema setup za instalirat pa me to malo buni...tako mi je kod obje igre... dok ostale jednostavno sa DT riješim i odmah ide na instalaciju al ove 2 nikako!

tnx!
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 28 Jun 2009, 19:57

koristi magic ISO - događa se da neke takve fileove neće prepoznati...
Michel puši karu.

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 28 Jun 2009, 20:58

john_constantine wrote:koristi magic ISO - događa se da neke takve fileove neće prepoznati...
ok probat ću pa javim,hvala!
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 29 Jun 2009, 17:17

bakero wrote:
john_constantine wrote:koristi magic ISO - događa se da neke takve fileove neće prepoznati...
ok probat ću pa javim,hvala!
uspila ova cold fear al ova bioshock nikako neće...ma ko je hebe... tnx
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
Sammy
Posts: 8524
Joined: 04 Apr 2009, 22:49
Location: Našice

Post by Sammy » 14 Jul 2009, 15:41

imam jedan problem :?
ovako..na svakoj stranici na koju odem sve mi je boldano, svaka rijec, evo sad pisem i boldano mi je, a nisam nist oznacio..npr. na net.hru, na youtube, na horror.hru, sve, sve..neko tu napise, potpis na podebljano, a meni je sve podebljano :?
problem je od jutros, fontovi su se nest sjebali..koristim mozillu, jer zna neko di se to moze unormalit i stavit normalni font..
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Post by Asfodel » 14 Jul 2009, 17:30

To je i meni jednom bilo, brijem da se riješilo samo od sebe :lol:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Sammy
Posts: 8524
Joined: 04 Apr 2009, 22:49
Location: Našice

Post by Sammy » 14 Jul 2009, 17:48

onda cu cekat par dana..
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life.

User avatar
Sammy
Posts: 8524
Joined: 04 Apr 2009, 22:49
Location: Našice

Post by Sammy » 15 Jul 2009, 05:58

problem rijesen..nakon neprospavane noci i puno guglanja, uspio nac rjesenje..problem je bio zbog toga sto sam instaliro Left4Dead, i onda su mi se nes fontovi sjebali (iako neznam kake to veze ima jedno s drugim) pa sam ih moro ponovno instalirat..
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Post by callac » 20 Jul 2009, 12:31

Sjebala sam si space tipku na tipkovnici-išla sam ju micati jer mi se na jednoj strani kao ljepila,i pukla mi plastikakoja drži onaj metal preko cijele tipke iznutra na drugoj strani :? e sad sam ja to pokušala zaljepiti, vratila tipku, ali čini mi se da mi baš nije uspjelo....btw, tipkovnica je od dečka , gamerska, , logitech G15 tako da mislim da sam mrtva osoba osim ako neetko nema kakvu pametnu za reći?! :(
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 20 Jul 2009, 12:54

R.I.P. :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Post by callac » 20 Jul 2009, 13:33

Uh, evo iz trećeg pokušaja, ovaj put sam grijala plastiku i na taj način ljepila pa zalila sa još vruće plastike....za sada drži, čak sam probala i malo grublje stiskati tipku i ništa se ne događa. Sad se postavlja pitanje da li reći taj mali "incident" ili ga sačuvati za sebe pa kad pukne, on otvori tipku i vidi zalivenu plastiku :lol: popiti jezikovu juhu...Još bi to sve bilo ok da mi je prvi put. U tri godine sjebala sam mu prvo usb od bežičnog miša koji je onda postao neupotrebljiv i kupila mu novi. Onda sam po laptopu prolila neki sok i kad ga je rastavio da ga očisti, sjebo si je čitač dvd-a.(to i dan danas negiram da sam prolila, al mi ne vjeruje :wink: ) Onda je taj isti pao s kreveta i puknuo na spoju ekrana s ostatkom lap. I onda je morao kupiti novi... Sad ova tipkovnica.....on tvrdi da sam ja opet nešto prolila, a nisam, jedino je možda upalo malo hrane jer uvijek nešto jedem za kompom :lol: jao, bog mi pomogao.....
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Post by Decadentor » 31 Jul 2009, 02:44

Image

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 31 Jul 2009, 07:08

e da mi je tako nešto...
This is the Zodiac speaking.

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 31 Jul 2009, 12:14

Instalira sam uredno novog Riddicka.... sve napravio kliknem na launcher ikonu zatraži mi cd key,unesem ga nakon toga forsira spajanje na internet radi neke verifikacije nemam pojma i neke šifre za nastavak dalje,ne kužim ništa.... internet mi nešto zajebava tako da se ne mogu spojit,pa jeli moguće da triba ić na njihovu stranicu nešto ispunjavat šta ja znam da bi se pokrenila igra ili je to nešto drugo!?
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 02 Aug 2009, 21:13

nisam trebao nista na netu ispunjavat..e sad nije da sve sjecam jel bilo nesto drugo sa cim to sredit..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

Post Reply