Fallout (TV Series 2024- )

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
User avatar
Michel
Posts: 11435
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Fallout (TV Series 2024- )

Post by Michel » 18 Apr 2024, 00:43

Zašto bi se ljutio. Obožavam spoilere i volim onda gledati kako se sve odvija.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12171
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Fallout (TV Series 2024- )

Post by John_Ryder » 18 Apr 2024, 00:55

Michel wrote:
18 Apr 2024, 00:43
Zašto bi se ljutio. Obožavam spoilere i volim onda gledati kako se sve odvija.
:supz:
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11435
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Fallout (TV Series 2024- )

Post by Michel » 18 Apr 2024, 03:38

The Head - svi su u potrazi za glavom. Napadne ih čudovište po imenu Gulper i baš je dobro napravljeno. Ne sviđa mi se Maximus baš dosadni i cringe dijelovi to mi je najveći minus. Wasteland sve bolje prikazan i zanimljivo će biti u sektoru 33 gdje jedan manji dio želi ubiti one iz sektora 32... 7.3/10

The Ghouls - opaka i surova epizoda. Nema Maximusa pa nije bilo dosadnih trenutaka. Ghoul treba onaj napitak kako bi normalno funkcionirao pa mijenja Lucy za to ali Lucy se snalazi i uspijeva pobjeći makar mi čudno da ona dva debila imaju takvu kontrolu na tim i da Ghoul prije već nije unutra doletio i razbio ih. 8/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11435
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Fallout (TV Series 2024- )

Post by Michel » 18 Apr 2024, 23:57

The Past - Maximus se zabavlja s onim robom koji mu služi ali ga na kraju sjebe i ostane zatočen u odijelu ali nailazi Lucy te ga spašava. Solidna epizoda ali čini mi se da se serija dosta traži dosta toga ubacuju i čekam još uvijek odličnu epizodu. Zasad dobro. 7/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12171
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Fallout (TV Series 2024- )

Post by John_Ryder » 19 Apr 2024, 02:00

Michel wrote:
18 Apr 2024, 23:57
The Past - Maximus se zabavlja s onim robom koji mu služi ali ga na kraju sjebe i ostane zatočen u odijelu ali nailazi Lucy te ga spašava. Solidna epizoda ali čini mi se da se serija dosta traži dosta toga ubacuju i čekam još uvijek odličnu epizodu. Zasad dobro. 7/10
jooj što je tebe teško zadovoljiti, oh veliki filmski kritičaru :P
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Fallout (TV Series 2024- )

Post by hitman_4 » 19 Apr 2024, 15:19

nadam se da je na razini 5. sezone farga i remek djela the last of us
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11435
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Fallout (TV Series 2024- )

Post by Michel » 22 Apr 2024, 21:33

The Trap - malo u prošlosti epizoda gdje vidimo Ghoula kad je bio čovjek sa svojom ženom. Solidno. 7/10

The Radio - ovo je baš fantasy. Ono kad se liječi i noga mu se regenerira ali dobro to je tako u igrici pretpostavljam pa su slijedili točno tako. No, scene sa Maximusom i Lucy su takav cringe. Maximus je i dalje najslabija karika, užasan glumac, a tek njihova ljubavna situacija. Ne sviđa mi se taj dio no scene u vaultu su jebeno dobre. Onaj mali lik Norm ima potencijala postati jedan od najboljih modernih TV likova, prije nego Ghoul koji je više kul, ali ovaj mali je lisica. I nešto sam skužio. Vault 33 kao najveći masonski stupanj prosvjetljenje kao u prvoj epizodi kad izlaze iz vrata 33 u svijetlo a ovi ispod su masoni koji žele doći u 33 i biti iznad. Ima tu neke metafore, ništa nije slučajno. 7.7/10

The Beginning - e ovo je prava epizoda nabijena emocijama i razno raznim otkrivenjima koja su mi se svidjela. Prvo Norm i onaj mozak pa Lucy i njezin otac pa Ghoul i njegova žena te Lucin otac. Svašta nešto. A Maximusova karijera građena na lažima. Odličan završetak. Ghoul je faca. 9/10

E sad konačna ocjena za cijelu sezonu bi bila 7.9/10 što je jako dobro. Minusi jesu Maximus i neke stvari gdje previše odlaze u karikaturu, ali ima i dosta pluseva. Ono što mi se jako sviđa je misterija i što svaki lik ima neki svoj motiv/cilj i što može ići u dosta smjerova radnja. Samo sad čekanje na drugu sezonu uh.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12171
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Fallout (TV Series 2024- )

Post by John_Ryder » 22 Apr 2024, 21:58

Michel wrote:
22 Apr 2024, 21:33
The Trap - malo u prošlosti epizoda gdje vidimo Ghoula kad je bio čovjek sa svojom ženom. Solidno. 7/10

The Radio - ovo je baš fantasy. Ono kad se liječi i noga mu se regenerira ali dobro to je tako u igrici pretpostavljam pa su slijedili točno tako. No, scene sa Maximusom i Lucy su takav cringe. Maximus je i dalje najslabija karika, užasan glumac, a tek njihova ljubavna situacija. Ne sviđa mi se taj dio no scene u vaultu su jebeno dobre. Onaj mali lik Norm ima potencijala postati jedan od najboljih modernih TV likova, prije nego Ghoul koji je više kul, ali ovaj mali je lisica. I nešto sam skužio. Vault 33 kao najveći masonski stupanj prosvjetljenje kao u prvoj epizodi kad izlaze iz vrata 33 u svijetlo a ovi ispod su masoni koji žele doći u 33 i biti iznad. Ima tu neke metafore, ništa nije slučajno. 7.7/10

The Beginning - e ovo je prava epizoda nabijena emocijama i razno raznim otkrivenjima koja su mi se svidjela. Prvo Norm i onaj mozak pa Lucy i njezin otac pa Ghoul i njegova žena te Lucin otac. Svašta nešto. A Maximusova karijera građena na lažima. Odličan završetak. Ghoul je faca. 9/10

E sad konačna ocjena za cijelu sezonu bi bila 7.9/10 što je jako dobro. Minusi jesu Maximus i neke stvari gdje previše odlaze u karikaturu, ali ima i dosta pluseva. Ono što mi se jako sviđa je misterija i što svaki lik ima neki svoj motiv/cilj i što može ići u dosta smjerova radnja. Samo sad čekanje na drugu sezonu uh.
Daj priliku igrici, nećeš požaliti :rock:
Image

Image

Post Reply