The Last of Us(2023-)

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The Last of Us(2023-)

Post by Michel » 31 Jan 2023, 03:41

Long, Long Time - stvarno ne mogu vjerovat da su oni epizodu od sat i 15 posvetili dvojici pedera. Bome su nas lijepo navukli s odlične prve dvije epizode da bi onda ove ubacili i postala još jedan od mnogih serija koje propagiraju takve stvari. Jebeno nevjerojatno. Najbolji dijelovi epizode su bili sa Joelom i Ellie ali toga je bilo malo. Ovo dvoje, njihovo maženje i forsiranje čovječe čemu to ne mogu vjerovat kako ne vide zagađuju ljudima kvalitetu serije sa takvim glupostima. Drago mi je da su umrli. I prije nego što kažete kakav sam monstrum što mi je drago da su umrli. Kao prvo, na horor forumu smo a kao drugo, nisu stvarni likovi :P ocjene nema za ovo
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 6832
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: The Last of Us(2023-)

Post by hitman_4 » 31 Jan 2023, 09:05

pa i u igri su bili pederi samo smo u seriji dobili pozadinsku priču. i sama elle je lezba a bit će još i transića i pederluka :zubifale:
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The Last of Us(2023-)

Post by Michel » 31 Jan 2023, 17:58

Ma znam to ali da im se daje cijela epizoda ne shvaćam. Čemu forsiranje toga. Isto to sa transićima pa jebote serija je postapokaliptična, o tim stvorovima, o odnosu između Joela i Ellie i sad će oni posvetit vrijeme neki transićima nema nikakve logike
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 6832
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: The Last of Us(2023-)

Post by hitman_4 » 31 Jan 2023, 19:30

zbog dubine priče. mene zanima ko će glumiti abby, tko je uopće popularan od transrodnih glumica..
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The Last of Us(2023-)

Post by Michel » 31 Jan 2023, 20:45

Hm
Abby isn't trans. She's a musclebound woman that a lot of the game's detractors assumed was trans. The character Lev however, is trans, and is voiced by a trans man.
https://www.quora.com/Is-Abby-being-tra ... st-Of-Us-2

Znači Lev je trans.
That would be impossible - Abby isn’t transgender. She has a high musculature, broad shoulders and a very small chest, but she’s not transgender. As such, her being transgender cannot be relevant to the story - it isn’t a thing.

There is a transgender character, though - Lev, the young boy Abby winds up helping during her half of the story.

(This is the part where I walk on the thinnest of f*cking eggshells)

As it turns out, Lev is female, born under the name ‘Lily’. The Seraphites - the pseudo-religious cult the WLF are at war with - don’t allow women to shave their heads. I don’t quite remember if men are supposed to shave their heads, but it makes sense if that’s the case. Lily/Lev wanted to be a soldier like her/his sister Yara but was arranged to marry an Elder. Lev then shaved his head in a fit of frustration. The head-shaving was an act of blasphemy that sent Lev and Yara on the run and drove their mother into abstinence as repentance for their actions. To drive home how seriously these people take their cult, they kidnap and brutally slaughter any nonbelievers they find and call it their prophet’s will.

Abby isn’t transgender so it can’t be relevant to the story. Lev is trangender, but it’s less relevant to the story and more to his personal backstory.
Nešt će sigurno promijeniti.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: The Last of Us(2023-)

Post by John_Ryder » 31 Jan 2023, 22:28

iduća epizoda trans musliman crne rase
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: The Last of Us(2023-)

Post by john_constantine » 01 Feb 2023, 15:28

hitman_4 wrote:
31 Jan 2023, 19:30
zbog dubine priče. mene zanima ko će glumiti abby, tko je uopće popularan od transrodnih glumica..
Kao da niste nikad vidjeli muškobanjaste žene... Abby nije trans, nego je opsjednuta vježbanjem i teretanom. Pa nema sise nego samo mišiće. Brieene iz game of thrones je primjer muškobanjaste ženske.

Ionako po probnim crtežima u igri, Abby je trebala biti dugokosa mršavija normalna ženska.

A za Levi, ne sjećam se više što je točno kod nje... Mislio sam da će biti cura koja je htjela biti dječak jer muški članovi mogu loviti i puno toga. Pa zato glumi dječaka... Sad više ne znam. Samo znam da je bio loš scenarij kod nje.
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 6832
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: The Last of Us(2023-)

Post by hitman_4 » 01 Feb 2023, 15:59

moguće da sam zaboravljiv al ja sam abby upamtio kao trans. žensko koje hoće postati muško, kao i ta mala levi. zato se i povezala s njom. ZATO je i podiglo toliko prašine, ekipa je igrala sa transicem u gl ulozi :D
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: The Last of Us(2023-)

Post by John_Ryder » 01 Feb 2023, 17:17

U last of us nema transića!!!! kraj priče!
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: The Last of Us(2023-)

Post by john_constantine » 02 Feb 2023, 07:22

hitman_4 wrote:
01 Feb 2023, 15:59
moguće da sam zaboravljiv al ja sam abby upamtio kao trans. žensko koje hoće postati muško, kao i ta mala levi. zato se i povezala s njom. ZATO je i podiglo toliko prašine, ekipa je igrala sa transicem u gl ulozi :D
Ma zato jer su fanovi poludjeli radi ubojstva Joela, a objašnjen je njezin razlog. Povezala se s Levi isto kao i Joel i Ellie. Isto Joel nije imao razloga da se bavi tuđim djetetom, nego se tek na kraju istinski povezao s njom i napravio to što je napravio.
Michel puši karu.

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: The Last of Us(2023-)

Post by lemonzoo » 02 Feb 2023, 09:33

Ja sam taj dio s pederima prespavao, probudio se taman kad su umirali. Na prelet sam vidio da je zanimljivo.
Neobično mi vidjeti Rona Swansona kao LGBT-ovca.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: The Last of Us(2023-)

Post by john_constantine » 02 Feb 2023, 12:32

lemonzoo wrote:
02 Feb 2023, 09:33
Ja sam taj dio s pederima prespavao, probudio se taman kad su umirali. Na prelet sam vidio da je zanimljivo.
Neobično mi vidjeti Rona Swansona kao LGBT-ovca.
Svi glume gejeve. Znanstveno je dokazano da ima samo 5 % gejeva u svjetskoj populaciji.
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 6832
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: The Last of Us(2023-)

Post by hitman_4 » 02 Feb 2023, 13:11

ima dosta prikrivenih geyeva koji kad vide gey scenu digne im se kurac i postanu osjetljivi :D
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The Last of Us(2023-)

Post by Michel » 02 Feb 2023, 18:42

lemonzoo wrote:
02 Feb 2023, 09:33
Ja sam taj dio s pederima prespavao, probudio se taman kad su umirali. Na prelet sam vidio da je zanimljivo.
Neobično mi vidjeti Rona Swansona kao LGBT-ovca.
Blago tebi :zubifale:
john_constantine wrote:
02 Feb 2023, 12:32
lemonzoo wrote:
02 Feb 2023, 09:33
Ja sam taj dio s pederima prespavao, probudio se taman kad su umirali. Na prelet sam vidio da je zanimljivo.
Neobično mi vidjeti Rona Swansona kao LGBT-ovca.
Svi glume gejeve. Znanstveno je dokazano da ima samo 5 % gejeva u svjetskoj populaciji.
Čak je mislim i manja brojka. Jednostavno kako ih propagiraju kao da ih je al pari sa normalnim ljudima a nije. Isto tako, ne sjećam se novijeg filma osim eto top guna gdje je bijeli muškarac neki savior. Gledao sam jučer dva horora, Hellraiser i finski Hatching. U Hellraiseru heroina ženska (nemam problem jer u velikom broju horora su žene heroine pogotovo slasheri) ali preživi normalno gay a dva bijela muškarca su negativci. U Hatchingu otac male je prikazan kao najgori beta male ikad. Čak i last of us, Pedro je meksikanac pa se kao ne računa pod one klasične bijele muškarce. To oni žele uništit sve je dio jedne velike propagande, i zato ne vole Top Gun jer je uspio i baš mi je drago zbog toga. Vidi se da su se ljudi zaželjeli takvih filmova. Muškarac je muškarac, žena je žena.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: The Last of Us(2023-)

Post by John_Ryder » 02 Feb 2023, 20:51

Žele pederluk usadit u mlade generacije da smanje populaciju.Jer ako voliš gurat u debelo crijevo, neće biti djece.
Image

Image

Post Reply