Europa: The Last Battle (2017) - zabranjeni dokumentarac

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11327
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Europa: The Last Battle (2017) - zabranjeni dokumentarac

Post by Michel » 30 Jun 2022, 00:33

Documentary, History, War
Image

Imdb

Director: Tobias B.
Stars: Muhammad Ali (archive footage), Winston Churchill (archive footage), Henry Ford (archive footage), Joseph Goebbels (archive footage), Rudolf Hess (archive footage), Adolf Hitler (archive footage), Vladimir Lenin (archive footage) o mnogi drugi

Niste li ikada barem bili znatiželjni što je "druga strana priče o Drugom svjetskom ratu"? Od sredine 20. stoljeća svijet je čuo samo jednu stranu najstrašnijeg rata u ljudskoj povijesti. Tijekom 75 godina koliko je sada prošlo, čula se samo jedna pripovijest o velikom sukobu. Ova pretjerano pojednostavljena priča potpuno zanemaruje prethodna desetljeća kritične povijesti koja je vodila do Drugog svjetskog rata, zanemaruje vitalne informacije iz stvarnih ratnih godina i izravno izmišlja laži.

Danas živimo u svijetu pobjednika tog rata i bez objektivnog, racionalnog i uravnoteženog pogleda na našu povijest, osuđeni smo na ponavljanje pogrešaka. Nakon Drugoga svjetskog rata, pobjednici rata ne samo da su nastavili pisati naše povijesne knjige, infiltrirali se u naše medije i javno obrazovanje, već su čak otišli tako daleko da su kriminalizirali samo propitivanje ortodoksije službene priče. Istina je da se naš današnji svijet može razumjeti samo kroz ispravno razumijevanje Drugog svjetskog rata, njegovih arhitekata i sukoba između globalizma i nacionalizma. Između starog i novog svjetskog poretka. Tradicionalno i “progresivno”.

Iz dana u dan se poslijeratna propaganda ubijala u umove tri sljedeće generacije. Svaki medij masovne indoktrinacije upregnut je u zadaću osposobljavanja poslušnih masa o tome kakav bi trebao biti ispravan i “prihvatljiv” pogled na ovaj događaj. Akademija, mediji, javno obrazovanje, izdavanje knjiga, TV dokumentarni filmovi, holivudski filmovi i političari svih crta pjevaju istu pjesmu. Iz vrlo dobrih razloga, većina ljudi više ne vjeruje mainstream medijima. Službenu povijest već ste čuli milijune puta.

Ovaj dokumentarac daje pregled kako se Europa oblikovala u modernoj povijesti. U njemu ćete pronaći tajnu povijest, gdje ćete pronaći prave uzroke događaja. Pogledajte ovu seriju i otkrijte prave uzroke Drugog svjetskog rata. Odvest će vas na epsku vremensku liniju koja će vas vratiti u prošlost i povesti na putovanje kroz boljševičku revoluciju, komunističke pokušaje da zauzmu Njemačku; hiperinflacija tijekom Weimarske republike, raširena nezaposlenost i bijeda, uspon Adolfa Hitlera na vlast, Prvi i Drugi svjetski rat – sve do modernog svijeta. Predstavlja istinite povijesne događaje koji su doveli do ove svjetske katastrofe poznate kao Drugi svjetski rat, kao i posljedice.

Ipak, budite upozoreni, vaš pogled na svijet možda nikada neće biti isti. Kao i uvijek, Istina se ne boji istrage.


"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11327
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Europa: The Last Battle (2017) - zabranjeni dokumentarac

Post by Michel » 30 Jun 2022, 00:33

Ok, započeo sam ovo putovanje skrivenog znanja duboko u povijest da otkrijem pravu istinu. Ovo je zabranjivan dokumentarac brisan s youtuba mnogo puta, samo se ovdje može pogledat https://www.bitchute.com/video/s1nPYDj7KBEQ/ traje preko 11 sati, ima 9 partova ali kao što vidite na linku kompletan je, ali piše kad završi koja epizoda. Pogledao sam zasad prvu epizodu i ljudi moji ovo je nešto što bi svatko trebao pogledati. Da sam ovo otvorio na nekom veće forumu, bilo bi mi izbrisano i dobio bi ban jer je dokumentarac optužen da je antisemtički a to je etiketa koju židovi dijele kako ne bi bilo nikad rasprave o pravoj povijesti jer zapamtite, povijest pišu pobjednici.

Nikad nisam bio rasist, niti mrzio židove niti podržava Hitlera (što dokumentarac radi tako sam čuo nisam došao još do Hitlera) u smislu da Hitler ima svoje razloge i da je bio žrtva i puppet ali dok dođem do njega onda budem vidio. Želim reći, stvarno nikad nisam bio mrzitelj drugih rasa niti ičeg tako da ušao sam otvorenog uma da vidim pa evo malo o prvoj epizodi. I odmah da kažem, sve tvrdnje koje su mi bile zanimljive i za koje sam mislio da ih treba provjeriti sam provjerio i ispalo je točno. Zasad dokumentarac ne laže niti nema propagande što ljevičari govore da je dokumentarac propaganda.

Part I - The Global Economic Structure/The Historical Roots of Zionism and Communism/The Bolshevik Revolution and The Holodomor - dokumentarac započinje kako je nastao komunizam i narator nas upoznaje sa Karlom Marxom koji je osnivač komunizma, ali onda što govori da je Marx bio i židov što sam odmah išao provjeriti i stvarno točno. Konunizam je židovska tvorevina. Nakon toga nas upoznaje sa federalnom bankom i Rothschild i kako je ta obitelj nastala. Kako je došla na vrh. Jedan mali dio su posvetili Titanicu i tvrdnji da su u Titanicu tad bili troje ljudi kojih se Rothschild htio riješiti jer nisu htjeli surađivati s njim, isto bogataši. Titanic je potopljen, službena verzija santa leda iako sam čuo za neke druge verzije. Kako su ta trojica umrla, Rothschildsi sad mogu vladai sa svijetom, federalna banka je najjača i sad više ne posuđuju novce ljudima već gradovima i državama. Tako da oni kontroliraju ameriku i ostale zbog njihovih dugova.

Nakon toga meni najzanimljviji dio i bavi se ostatkom prve epizode a to su Boljševici. E sad, ja sam čuo prije za njih kao i za Lenjina, veljačku i listopadsku revoluciju. Upoznaje nas sa Lenjinom i njegovom družinom Trockiem (osnivač crvene armije), Martovom i Potresovom. Odmah u glavu tvrdnja da su bili židovi koji su učeni kao rusi da bi iznutra napali Rusiju. Idem provjeriti jesu li bili židovi kad ono stvarno je većina ranih boljševica bila židovi uključujući Lenjina zar nije to zanimljivo. To nekako uvijek mainstream povijest zanemari. Uglavnom, poslije prvog svjetskog rata oni su započeli prvo veljačku pa onda listopadsku revoluciju i građanski rat u Rusiji koji je trajao od 1918. do 1922. godine. Tad je to još bila Rusija, ali nakon napada na Zimski dvorac u brutalno smaknuće carske obitelji Romanov https://hr.wikipedia.org/wiki/Smaknu%C4 ... ji_Romanov apsolutno bolesno što su im napravili. Ok, čuo sam car Nikola je bio loš čovjek ali ubiti kompletnu obitelj kćeri i sina te sve ostale oko njih. Smaknuće je trajalo 20 minuta jer u toj maloj sobi su ispalili 70 metaka, Nikolu su ubili ali metci nisu ubili ostale koji su jaucali na podu, sva soba je bila puna dima i dobili su odmah naredbu da ih ube bajonetama što su učinili. Tijela su odnijela u šumu i granatirali ih da ih kasnije ne mogu identificirati.

Tu kreće pad Rusije i započinje SSSR, ali isto tako započinju logori diljem Rusije, diljem Transsibirske željeznice puno puno logora i naravno Gulag. To je sve prije drugoga svjetskog rata i navodnik Hitlerovih logora, prije toga komunisti su u tom razdoblju ubili preko 60 milijuna ljudi među kojima najviše rusa. Iznutra je Rusija uništena od strane komunista na čelu sa Lenjinom i Trockiem. Kasnije je došao Staljin. U dokumentarcu ima i svjedoka tog vremena (naravno te arhivske snimke očito nisu iz ovog stoljeća već možda tamo 60-ih ili 70-ih gdje stare bake i dede pričaju što se događalo. Odvratno što su im radili, takva bolesna mučenja, čuo sam ja da su komunisti znali ubijati ali ovako zvijerski nema nikakve razlike između njih i ostalih zvijerskih masovnih ubojica. Pa onda su malo posvetili Holodomoru https://allthatsinteresting.com/holodom ... -famine#18 i kanibalizmu fuj.

Izvrsna prva epizoda, jedva čekam dalje ali se postavlja pitanje zašto toliko na silu žele maknuti to iz povijesti, zašto se o tome više ne uči. Zanimljivo je da su židovi ti koji su počeli sve jer se htjeli unišitit kršćanstvo i europu što i Lenjin je govorio jer je bio ateist. I citate koje stavljaju, nevjerojatno da se tako nešto govori.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply