Reacher (TV Series 2022– )

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Reacher (TV Series 2022– )

Post by Michel » 08 Feb 2022, 04:57

Action, Crime, Drama
Image

Imdb
Wiki


Creator: Nick Santora
Stars: Alan Ritchson, Malcolm Goodwin, Willa Fitzgerald

When retired Military Police Officer Jack Reacher is arrested for a murder he did not commit, he finds himself in the middle of a deadly conspiracy full of dirty cops, shady businessmen and scheming politicians. With nothing but his wits, he must figure out what is happening in Margrave, Georgia.


"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Reacher (TV Series 2022– )

Post by Michel » 08 Feb 2022, 05:01

Welcome to Margrave - pa ljudi dobro što je ovo :prayer: za ovo se doslovno može reći nemoj suditi knjigu po koricama. Odbijalo me ali kad sam vidio da se serija hvali dao sam priliku pilot epizodi i bome nije razočaralo. Knjige nisam čitao ali sam uvijek čitao kako se fanovi žale na Cruisea kako on nije Reacher, da je Reacher mrcina od čovjeka. Uglavnom, serija očinje u kafiću u kojem policajci ulove Reachera i furaju ga u stanicu. Sviđa mi se ton epizode, tempo, glumci su stvarno uvjerljivi. Reacher je malo u očima dobrica, ali kad se naljuti zbilja mu ne bi htio stat na put. Akcijske scene to jest tučnjave vrhunske :supz: i misterija za prste polizat i onaj kraj
SpoilerShow
brat mu je ubijen pa kad kaže on na kraju naći ću ih u ubiti svakog od njih
i mali gradić, zgodna mi je i ona policajka koja se napalila odmah na Reachera :lol: baš sam lijepo iznenađen. 8 epizoda, prva knjiga prva sezona. 8.5/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Reacher (TV Series 2022– )

Post by Michel » 11 Feb 2022, 03:49

First Dance - dobra epizoda u kojoj Reacher i Roscoe kreću na cugu pa završe u motelu ali ništa se ne dogodi. 7/10

Spoonful - odlična epizoda gdje je Finlay pokazao zube gradonačelniku koji ne želi da nastave istragu. Malo sam se izgubio tko tu koga, ko ih točno lovi zašto su mu ubili brata, Reacheru mislim i onakav kraj koji luđak taj Reacher 8.5/10

In a Tree - četvrta epizoda nastavlja tamo di su stali ali još nerealnije ovo postaje. Ne zna se ko pije a ko plaća ali zabavno je nije loše niti je ovo kritika Reacher je faca. Samo mi je glupa ona scena kad ga je skoro upucao onaj a znalo se da će ga ova spasiti. Čemu to. 7.3/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Reacher (TV Series 2022– )

Post by Michel » 16 Feb 2022, 00:37

No Apologies - dobra scena u restoranu baš su ljigavi ono dvoje tatini sinovi. Pojavila se i reacherova učenica isto neka vojnikinja koja mu je pomogla. Dobra epizoda 7.5/10

Papier - dosadna epizoda opet kao puno se toga događa a zapravo ništa. A Reacher ide po gradu, tuče, ubija nitko ništa haha 6/10

Reacher Said Nothing - najbolja epizoda sezone, baš brutalno nasilje od strane Reachera pogotovo završna borba u kući, po kiši i grmljavini ali onaj mali luđak je bio teži nego što se očekivalo. 8.6/10

Pie - jako dobro finale, saznalo se sve što se trebalo saznati tko stoji iza svih tih sranja sad kad gledam pomalo predvidljivo ali opet nisam pogodio na početku tako da... Završna borba solidna, svatko je dobio svoju žrtvu. Rastanak cute, dobra je Roscoe, paše uz Reachera. Sad čekat drugu sezonu da vidimo gdje se Reacher uputio. 8/10

Ocjena za prvu sezonu: 7.5/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Reacher (TV Series 2022– )

Post by Michel » 08 Nov 2023, 10:39

Evo trailer za drugu sezonu jedva čekam. :kokicarenje:

"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Reacher (TV Series 2022– )

Post by Michel » 20 Dec 2023, 01:39

Druga sezona izlazi :rock:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 11991
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Reacher (TV Series 2022– )

Post by John_Ryder » 20 Dec 2023, 18:54

Michel wrote:
20 Dec 2023, 01:39
Druga sezona izlazi :rock:
došle 3 epizode za skinut
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Reacher (TV Series 2022– )

Post by Michel » 21 Dec 2023, 03:42

ATM - kako prejeben početak nove sezone. Savršena doza akcije i misterije. Ne stvarno, Reacher mi postaje jedna od najdražih serija posljednjih 5 a i više godina. Ima nešto posebno u ovoj seriji, dobri likovi, tako jednostavno dijalozi i prejebene akcijske scene. Dakle, prva epizoda počinje tako što Neagley (ženska koja je radila za Reachera) pošalje njemu jedan kod zbog čega dolazi u New York. Krenu istraživati zbog toga čega je zvala i misterija se polako odmotava. Epizoda nam daje uvid i u prošlost te Reacherove grupe tko su bili i što su radili. No, tek je ovo početak i po ovoj epizodi očekuje nas odlična sezona. Top otvaranje. 8.7/10

I jel znate tko glumi Reachera? Tek sam sad skužio. Glumac se zove Alan Ritchson a on je meni barem poznat kao Thad iz serije Blue Mountain State :zubifale: nevjerojatno koliko se promijenio i dobro sam se sad sjetio da mislim nisam pogledao tu zadnju, treću sezonu.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Reacher (TV Series 2022– )

Post by Michel » 21 Dec 2023, 20:33

What Happens in Atlantic City - vidim neki se žale na odmah od prve sezone jer je potpuno drugačije ali to je očekivano jer je svaka knjiga drugačija. Ali i prva sezona je imala corny dijaloze nekad, i jako jednostavna rješenja ali to je ono što čini ovu seriju dobrom. U ovoj drugoj epizodi napokon malo više otkrijemo tko ide za njima. 7.7/10

Picture Says a Thousand Words - upad u onu kuću i jebavanje svima majki i onaj kraj epizode :supz: pa se čelavi policajac umiješaa. Bit će tu svega. Treba pohvaliti iRoberta Patricka, a tek početna scena epizode sa helikopterom. 8.2/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Reacher (TV Series 2022– )

Post by Michel » 23 Dec 2023, 01:06

A Night at the Symphony - uh, kako dobra četvrta epizoda. Morali su se lijepo obući kako bi saznali što se događa pa se otkrilo što znače one brojke, dobar humor kroz čitavu epizodu i sve lijepo zaključe sa borbom na kraju. Ludilo :supz: a tek sami kraj kad mu Reacher kaže što točno želi :rock: i Finlay se na trenutak vratio lijep throwback. I ovo mi je jebena scena kroz ptičju perspektivu https://imgur.com/BH2GVzJ makar su scene tučnjava u ovoj sezoni slabije nego u prvoj sezoni. U prvoj sezoni ona tučnjava u wcu :supz: saznali smo
SpoilerShow
da New Age proizvodi hardver u Denveru, a softver u New Yorku
8.2/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply