Invincible (TV Series 2021– )

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Invincible (TV Series 2021– )

Post by Michel » 07 May 2021, 01:52

Animation, Action, Adventure
Image

Imdb
Wiki

Creators: Robert Kirkman, Robert Kirkman, Ryan Ottley
Stars: Steven Yeun, J.K. Simmons, Sandra Oh

The son of Earth's most powerful superhero is about to become something greater than himself: something bold, something universal, something - Invincible. From the comics to the screen, Invincible follows Mark Grayson's journey of becoming Earth's next great defender after his father, Nolan Grayson: also known as Omni-Man.


"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Invincible (TV Series 2021– )

Post by Michel » 07 May 2021, 01:57

Ne znam jel pratite ovaj crtić, upravo pogledao prve dvije epizode i oduševljen.

It's About Time - u prvoj epizodi upoznajemo Graysone među kojima je otac Grayson aka Omni-Man, najmoćniji/najjači superheroj kojeg Zemlja ima. Sin mu u međuvremenu shvaća da i on ima moći. Ima dosta superheroja među kojima su i Guardian of Globe i crtić počinje normalno i to prvih 35 minuta je samo dobro. Upoznajemo sve te likove, malo obiteljske drame, malo coming of age priče i tako da bi u završnih 10 minuta epizoda dobila nevjerojatan zaokret. Tako me odnijelo kao malo što zadnjih godina i automatski diglo epizodu za nekoliko ocjena gore. Fantastična prva epizoda.

9.5/10

Here Goes Nothing - Mark aka Invincible nailazi na nove superheroje koje čine teenegeri kao on dok mu je otac u bolnici. Počne mu se sviđati jedna djevojka dok ga ona druga u školi traži pogledom. Zemlju napadaju nekakva vanzemaljska rasa koja se svako malo vraća sa sve boljom i boljom tehnologijom. Odlična epizoda, pogotovo borba s onim vanzemaljcem iz svemira koji samo provjerava da netko čuva planet :lol: a tek opet kraj baš brutalno i krvavo.

8.7/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Invincible (TV Series 2021– )

Post by Michel » 07 May 2021, 03:52

I dosta heroja su slični Marvelovim i DC-ovim herojima. Ima jedan Darkblood koji je gotovo pa isti kao Hellboy.

Who You Calling Ugly? - nova grupa superheroja je oformljena, a Mark pokušava sa novom curom spasiti stvar dok se bori protiv nekog ludog znanstvenika. Darkblood istražuje i sumnja na Omni-Mana. I opet kraj zanimljiv, baš me zanima zbog čega je taj lik to napravio.

7.5/10

Neil Armstrong, Eat Your Heart Out - Mark odluči ići na Mars umjesto svojeg oca jer on ne želi i na Marsu mora čuvati astronaute od opasnosti. Omni-Man i njegova žena odluče otići na putovanje kao što su išli prije 20 godina samo da njegova žena ne skuži što on točno skriva. Darkblood i dalje istražuje, ali najviše me zanima Robot i što on smjera. Zašto to stvari, bit će zanimljivo u idućim epizodama. I općenito jako dobra epizoda što se tiče odnosa baš se može nać u njima.

8.3/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Invincible (TV Series 2021– )

Post by john_constantine » 07 May 2021, 09:44

Nisam još gledao, ali vidio sam filmiće na YouTubeu. Prilično krvavo. Kao boys. Ionako je Kirkman u pitanju...

Gledati će se.
Michel puši karu.

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Invincible (TV Series 2021– )

Post by maddjuro » 07 May 2021, 20:36

Strip sam pročitao, i neloš je. Seriju ću jednog dana pogledat, ali vidim da je mnogi hvale
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Invincible (TV Series 2021– )

Post by Michel » 08 May 2021, 00:10

john_constantine wrote:
07 May 2021, 09:44
Nisam još gledao, ali vidio sam filmiće na YouTubeu. Prilično krvavo. Kao boys. Ionako je Kirkman u pitanju...

Gledati će se.

maddjuro wrote:
07 May 2021, 20:36
Strip sam pročitao, i neloš je. Seriju ću jednog dana pogledat, ali vidim da je mnogi hvale
Ma brutalno je. Nisam čitao strip. Sličnost sa boysima je samo po nasilju ali zadnja epizoda dere cijele boyse koliko je krvavo :supz:

That Actually Hurt - Mark nailazi na jednog crnca koji ga traži pomoć da srede jednog lika koji se zove Machine Head i ajme meni kako brutalna epizoda sa puno nasilja i jebeno dobre tuče. Baš me zanima kakvo je ono ultra jako stvorenje koje izgleda poput lava baš moćno

9.5/10

You Look Kinda Dead - ova je ok epizoda, ali malo too much njegovog prijatelja

6/10

We Need to Talk - e sad se rasplamsalo.Cijelu sezonu vidimo odnos između Omni Mana i njegove žene koja polako saznaje stvari dok se njihov sin oporavlja. Dobru priču je dobila i Atom Eve, bolja mi je od one crnkinje. I ima kul moć. Borba Omni Mana protiv onog čudovišta :supz: a tek Robot i njegov plan stvarno su dosta toga stavili i sve se lijepo počne odmotavati. Vrhunska epizoda pogotovo završnih 10 minuta.

10/10

Where I Really Come From - finale je bilo pamtljivo. Nevjerojatna brutalno krvava borba sa toliko kul scena kao da gledam neki anime ali ovo je nova razina. Na kraju se sve otkrije
SpoilerShow
da je on sa tog planeta u kojem ih treniraju od rane dobi da su iznad drugih i da ovaj život koji je vodio na Zemlji je samo mala iskra i da bu ustvari njegova žena ništa ne znači samo ljubimac, a tek kakav je to bio šok za Marka
i stvarno odlična gluma baš sam se uživio kad pričaju o tome u zraku puno emocija. Sad me zanima što u drugoj sezoni.

10/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Invincible (TV Series 2021– )

Post by Michel » 08 Nov 2023, 10:42

Izašla prva epizoda druge sezone :supz: dajte gledajte ovo, vrhunski je napravljeno.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply