The Mandalorian (TV Series 2019– )

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

The Mandalorian (TV Series 2019– )

Post by Michel » 15 Sep 2020, 13:27

Image

Imdb
Wiki

Creator: Jon Favreau
Stars: Pedro Pascal, Carl Weathers, Rio Hackford

After the stories of Jango and Boba Fett, another warrior emerges in the Star Wars universe. The Mandalorian is set after the fall of the Empire and before the emergence of the First Order. We follow the travails of a lone gunfighter in the outer reaches of the galaxy far from the authority of the New Republic.


"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The Mandalorian (TV Series 2019– )

Post by Michel » 15 Sep 2020, 13:34

Prva tema nakon povratka i razmišljao sam dal da prvo počnem horore otvarat ili non horore pa odlučio za ovo jer pogledao u zadnja dva dana cijelu sezonu.

Skroz zabavno, fora likovi, i novi planeti/čudovišta. Najviše je privuklo pozornost baby Yoda i definitivno daje seriji neki šarm koji ionako već ima. Glavnog lika glumi onaj glavni agent iz Narcosa. Seriju treba shvatiti kao čistu zabavu jer zapleti su toliko jadni i plitki :lol: kao da su djeca iz osnovne pisali preokrete ili kad smo se igrali ko klinci sa plstičnim vojnicima pa imali svoje plitke zaplete. Tako je i ovo ali oprostiš jer je to Star Wars iako nisam nikad bio neki fan te franšize.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The Mandalorian (TV Series 2019– )

Post by Michel » 15 Feb 2021, 03:16

Počeo sa drugom sezonom, zar nitko ovo još ne prati?

Chapter 9: The Marshal - brutalan početak druge sezone. Mandalorian ide na planet Tatooine gdje susreće jednog šerifa kojeg glumi TImothy Olephant :supz: i opet glumi šerifa gdje zajedno moraju ubiti jedno čudovište kojeg zovu zmaj i koji živi ispod pijeska. U čudu sam kako su dobri efekti. Baš odlična epizoda 8.5/10

Chapter 10: The Passenger - druga epizoda bila na nekom ledenom planetu gdje Mandalorian mora odvesti nekog aliena koji izgleda poput žabe, ali nailaze na prrepreku. Pauci jezivi, ali nekako deux machina kako je spašen u zadnji trenutak što je meni bio glavni problem prve sezone. Mini Yoda super, smiješan kad jede jaja 7.4/10

Chapter 11: The Heiress - jebena epizoda gdje Mandalorian susreće troje Mandaloriana koji smiju skinuti kacigu i tu saznajemo da je naš Mandalorian učen na stari način i da postoje razlike. Jebeno su surađivali kad su se borili protiv imperije. Ali oni imperijski vojnici u bijelom kak se već zovu su valjda najjadniji vojnici ikada viđeni u filmovima/serijama. 8/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: The Mandalorian (TV Series 2019– )

Post by john_constantine » 15 Feb 2021, 12:26

Ono za jaja je najjače.

Serija je odlična nakon niza loših star wars filmova. Završnica prve sezone mi je izmamila suzu.

I šteta što su izbacili onaj komad. Nije joj to uopće trebalo, ali da je šteta, je...
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The Mandalorian (TV Series 2019– )

Post by Michel » 16 Feb 2021, 21:05

Misliš na Ginu. Čitao sam nešto, rekla je svoje mišljenje i sad su joj sva vrata zatvorena. Ostaje joj opet da se bori u UFC-u.

Chapter 12: The Siege - i evo baš nje i onog crnca. Jako dobra epizoda, pogotovo ona utrka u maniri najboljih SW filmova 8/10

Chapter 13: The Jedi - wow, ovo je zasad najbolja epizoda u seriji. Napokon se pojavio Jedi i bilo je vrhunski. Znamo ime za malog Yodu, Grogu se zove. Ahsoka Tano je jedi, ona je koliko vidim iz crtića Clone Wars. Dobro su je predstavili samo ne kužim pa nju je trenirao Anakin i još je tad bio Obi Wan pa ne kužim kako može biti Obi Wan, zar nije ova serija smještena još kasnije ili ona je neka vrsta aliena koja može imati par stotina godina pa da izgled mladoliko. 9/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: The Mandalorian (TV Series 2019– )

Post by john_constantine » 16 Feb 2021, 22:11

Mislim da ta vrsta dugo živi. Radnja se ionako događa između trojke i četvorke.
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The Mandalorian (TV Series 2019– )

Post by Michel » 17 Feb 2021, 23:34

Chapter 14: The Tragedy - zakuhava se, odlična epizoda i borba na onom brdu. Pojavio se i boba fett, baš jeben trowback 8.5/10

Chapter 15: The Believer - još jedna odlična epizoda, Bill Murr se vratio u gostujućoj ulozi. Jebena scena kada putuju prema borbi i ona borba tijekom vožnje 8.5/10

Chapter 16: The Rescue - najbolja epizoda dosad, ovo je SW kakav treba biti. Crni jurišnici izgledaju moćno, baš sam si i mislio da će ih netko spasiti ali nisam očekivao da će to biti baš on. Ne mogu vjerovat da su ga vratili, i to jako dobar CGI. Baš je izgledao moćno kad se borio protiv jurišnika. A tek zadnja scena kada Mandalorian skine kacigu i pogleda Groguna :( 10/10

Odlična sezona, bolja od prve. Ne znam što planiraju sa trećom u kojem smjeru ići ali nadam se da će se pojavit još jedia ili neki sith.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The Mandalorian (TV Series 2019– )

Post by Michel » 17 Jan 2023, 20:22

Trailer za treću sezonu :supz:

"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 11992
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: The Mandalorian (TV Series 2019– )

Post by John_Ryder » 18 Jan 2023, 00:04

tooooooooooo
Image

Image

Post Reply