American Vandal (TV Series 2017– ) NETFLIX

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11399
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

American Vandal (TV Series 2017– ) NETFLIX

Post by Michel » 18 Sep 2017, 09:44

Image

Imdb
Wiki

Creators: Dan Perrault, Tony Yacenda
Stars: Tyler Alvarez, Griffin Gluck, Jimmy Tatro

A true-crime satire that explores the aftermath of a costly high school prank that left twenty-seven faculty cars vandalized with phallic images.


Last edited by Michel on 13 Oct 2017, 22:55, edited 1 time in total.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11399
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: American Vandal (TV Series 2017– )

Post by Michel » 18 Sep 2017, 09:49

Netflix sam zavolio, a sad ga obožavam. Nevjerojatan je broj dobrih serija koje izbace godišne. Ovo je jedna od novih, samo 8 epizoda po pola sata. Pogledao sam prve dvije epizode i još ne znam u što sam se to upustio :lol:

Ovo je mockumentary, lažni dokumentarac koji mora biti smiješan. Ovdje se radi o jednom sredjoškolcu kojeg je jedan učenik optužio da je on taj koji je nacrtao 27 kuraca na autima kod škole. Snima koja je snimala taj parking više ne postoji, barem taj dio kad je netko crtao 27 kuraca. Svi su ga optužili jer je inače poznat kao pranker koji ima blesave ideje da nekog zajebe. On tvrdi da nije, sam je protiv svih, ali tu dolazi naš snimatelj i narator koji pokušava rijeiti ovu misteriju.

Znači, svi oni se ponašaju ozbiljno, ozbiljno glume, a tema je apsurdna i neke scene su mi zbilja smiješne. Plus ta misterija kao da se radi o jebenom ubojstvu hahaha. Dakle, Dylan je optužen da je nacrtao kurčeve, a Alex ga je vidio. Tu je još likova. Recimo, u drugoj epizodi uz to što pokušava otkriti je li on nacrtao sve te kurčeve, naš snimatelj i narator pokušava otkriti jel najljepša cura u koli dala handjob Alexu koji je niža klasa u školi i tako on pokušava riješiti tu misteriju da vidi jel Alex ima ovijest laganja pošto on tvrdi da je vidio Dylana kako crta kurčeve.

Hahahha, ne znam ni zašto ovo pišem koliko je blesava ova serija :lol: :lol: kratka je pa će se pogledat do kraja. Za sad dobro.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: American Vandal (TV Series 2017– )

Post by HorrorHR » 18 Sep 2017, 16:18

sinopsis je bio wtf zasto netko radi seriju na tome, ali ajde tvoj komentar je obrazlozio ;)

User avatar
Michel
Posts: 11399
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: American Vandal (TV Series 2017– )

Post by Michel » 19 Sep 2017, 03:56

Otišle treća i četvrta :kokicarenje:

Another day, another dicks :lol: :lol:

Peter i njegov prijatelj Sam u ove dvije peizode pokušava otkriti motive grupe koja je imala pristup kameri i toj snimci. Bilo ih je devet uključujući i njih dvoje. MNisterija raste, motivi dolaze i sad smo stvarno upoznali dosta likova. Ne mogu vjerovat da ovo sad ozbiljno shvaćam haha uvjerili su me u ovaj apsurd koji se događa. Ne znam što da mislim ko je nacrtao. Baš me zanima što će biti na kraju. Nadam se da nije Dlyan, to bi mi bilo glupo nakon sve ove istrage iako njega svi krive.

"If we're ever going to know whether or not Dylan did the dicks, we'll need hard evidence..." :lol: :lol:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11399
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: American Vandal (TV Series 2017– )

Post by Michel » 26 Sep 2017, 00:53

Otišle peta i šesta :kokicarenje:

Peta najbolja :lol: kako su vrhunski napravili ovo istraživanje profesora. Svaku sitnicu su istražili, najbolje one scene na tulumu i onaj otisak spreja :lol: šesta isto dobra, baš me sad zanima tko je nacrtao te kurčeve. Prvo sam mislio nakon pete
SpoilerShow
da je upravo Peter nacrtao, onaj ko radi dokumentarac. To bi bilo jebeno jer nam je pred nosom, ali nakon šeste nema baš logike, ali opet vidjet ćemo.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12142
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: American Vandal (TV Series 2017– )

Post by John_Ryder » 28 Sep 2017, 15:42

e sad si me nagovorio skidanjem ovoga svojim komentarima :lol: :supz:
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11399
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: American Vandal (TV Series 2017– )

Post by Michel » 29 Sep 2017, 00:13

Sad moraš pogledat nakon što sam pogledao zadnje dvije epizode i ne mogu sakriti oduševljenje sa ovim savršenstvom. Bila mi je jako dobra serija, ali nakon posljednje dvije epizode postala je jedna od najboljih serija ove godine.

Naime, briljantnost u ove dvije epizode su podigli na neki novi nivo. Uvjerili su me toliko puta d aje to ta osoba tko je nacrtao kurčeve, postalo je ozbiljno zbilja me počelo zanimati više nisam mario koliko je ovo apsurdno
SpoilerShow
prvo u šestoj njegova cura. Sve je jebeno upućivalo na nju. Jak motiv, imala je ključ od kamera, ali na kraju nije. Nije ni Dylan iako se mislilo
One scene na partiju su sve ikad :prayer: koja analiza :lol: :supz:

Najviše me dojmilo kako su se posvetili cijeloj toj situaciji. Krivca neću otkriti samo ću reći serija koja će imati najviše teorija ove sezone. Brutalno.
SpoilerShow
Na kraju je li Christa krivac? Imala je jak motiv i imala je jake argumente da nije, a to su da je cijelo vrijeme nekakav wannabe aktivist, prva je koja se digla i rekla "ja sam nacrtala kurčeve" i pokrenula tu inicijativu, ali to može i biti dkaz da je zbilja nacrtala. I na kraju, dobila je intervju nakon što je Peter počeo ispitivati o toj tematici. Opet, tako je i za Dylanovu curu sve upućivalo pa se otkrilo da nije. Tako na Christu sve upućuje ali se nije otkrilo da nije.
Ja mislim da je i pogotovo upućuje ovo tu. Čitam po redditu teorije i nema bolje od ove
SpoilerShow
I picked up like a lot of people that Van Delorey was a word play of Van Del clearly pointing to the vandals being Christa and Van. However I found something clearing it up even more. When watching the series it bugged me that Christa's surname Carlyle was spelled like that instead of Carlisle. Every person I know spells it that way and I thought it was odd. It then hit me that Carlyle is an anagram of clearly. So the two names put together read:

Christa Clearly Van Delorey

Than I realized that Delorey is also an incredibly unusual name to choose and was convinced that the writers of the show were hinting at something. Finally after a bit of scribbling and thinking I found that when rearranged "Christa Carlyle And Van Delorey" spells out:

Car Vandal Is Clearly End Theory

Now either this is an amazing coincidence or I've stumbled upon confirmation that his theory at the end is correct. I wouldn't put it past this being true as the writers also named each episode after a dick joke.
Bolesno dobro. Christa i njezin dečko su to učinili osim da sve upućuje na njih + Alex je zbilja nekog vidio koji je sličan Dylanu i još su nam scenaristi stavili ovo sa prezimenom.
Netflix ubija. Sad još da Ozark završim pa tražim neku drugu njihovu seriju.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: American Vandal (TV Series 2017– )

Post by olio » 03 Oct 2017, 23:18

Hvala michel na dobroj reklami :)

Odgledao i super je/

A ovaj fan theory. Nebitno je li istina ili ne...u oba slucaja...prebolesno :supz: :zubifale:

John_Ryder
Posts: 12142
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: American Vandal (TV Series 2017– )

Post by John_Ryder » 04 Oct 2017, 10:05

slažem se Michel, netflix je nakon HBO najbolji u serijama...HBO ionako drže u vrhu serije rađene prije 2010.godine, stara slava...
Image

Image

Post Reply