Big Brother 2016

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
Post Reply
User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Big Brother 2016

Post by hitman_4 » 07 Apr 2016, 13:51

Image
Big Brother se nakon devet godina vraća kući, a tko su novi stanari, kako izgleda kuća i koji zadaci čekaju stanare, gledatelji RTL-a moći će saznati već od 17. travnja u 20 sati, kada službeno počinje nova sezona.

Nakon što se vrata Big Brother kuće zatvore, stanarima će jedini doticaj sa stvarnim životom biti voditeljica Marijana Batinić, koja će im se redovito javljati u emisijama uživo, no to će, po dobro ustaljenim pravilima Big Brothera, značiti i da će netko od njih napustiti kuću.

U novoj sezoni Big Brother se vraća svojim počecima, a Jan Štedul, glavni producent showa pojašnjava da će zadaci i pristup produkcije cijelom projektu biti kao u prve četiri sezone koje su se prikazivale na RTL-u.

- Ova verzija Big Brothera bit će nešto potpuno novo, drugačije, ali će se na jedan način vratiti prvim danima, onim najuspješnijim i najgledanijim formatima kada se sadržaj radio isključivo radi želje i radi volje gledatelja – najavio je Štedul.

Stanari koji će u narednim mjesecima zabavljati gledatelje dolaze iz raznih društvenih sfera, a neki od njih su širokim masama i te kako poznati. A svima njima dom će biti raskošna kuća u zagrebačkoj Dubravi na kojoj se trenutno završavaju posljednji detalji. Kuća zauzima površinu od tisuću kvadrata, a u njoj je postavljeno 50 kamera i isto toliko mikrofona pa je sasvim jasno da Big Brotheru neće promaći baš ništa što stanari rade i pričaju.

Big Brother je najpoznatiji reality format na svijetu, a u Hrvatskoj je prvi put prikazan 2004. godine te je tada, kao potpuni novitet na medijskom tržištu, pred male ekrane privlačio više od milijun gledatelja svake večeri.

Big Brother se vratio kući, a vi ga u svojim domovima ugostite od 17. travnja u 20 sati. Samo na RTL-u!


Last edited by hitman_4 on 18 Apr 2016, 13:09, edited 1 time in total.
Image

Image

Image

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Big Brother 2016

Post by Decadentor » 08 Apr 2016, 13:57

Ne opet :(
Image

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Big Brother 2016

Post by John_Ryder » 08 Apr 2016, 14:19

Bože spasi nas od zla :lol: :lol: :lol: :zubifale:
Image

Image

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: Big Brother 2016

Post by lemonzoo » 08 Apr 2016, 15:28

Možda opet pozovu Steffani. :rock:

User avatar
Annabel_Lee
Posts: 432
Joined: 30 Jul 2013, 09:59

Re: Big Brother 2016

Post by Annabel_Lee » 08 Apr 2016, 16:31

Jedino znam da će od onih koji su, iz uvoda, "širokim masama i te kako poznati" biti Davorin Bogović. :lol:

User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Re: Big Brother 2016

Post by boyko » 08 Apr 2016, 17:49

instant sraćka :shajse:
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

User avatar
Michel
Posts: 11423
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Big Brother 2016

Post by Michel » 08 Apr 2016, 19:54

Marijana Batinić :facepalm: mislio sam da ne može gore od Antonije kad sad odjednom ova ne-humoristična curka dobila vo
enje najvažnije projekta u Hrvatskoj i šire.

Pa neće to ići. Big Brother je ozbiljan reality i svaki ozbiljan reality treba ozbiljnu i školovanu voditeljicu. Da sam ja na njihovom mjestu, tražio bi neku koja ima kapacitet legendarne Helge Vlahović. Neka mlada, a talantirana, a pokraj nje Oliver Mlakar jer je Mlakar bio sa Helgom tada vodio. Barem prvu epizodu da malo dobije iskustva.

Inače, ovo će biti celebrity verzija.

Kako čitam, okupili se prave hrvatske zvijezde, najpopularnije celebrity u Hrvatskoj. Za sad se samo zna njih par.

Oni koji će možda doći:
Daria Kinzer - popularna pjevačica u svojem primeu. Prvi put se čulo za nju kad je pobijedila na Dori, u finalu je pobijedila Žaka i poslala ga po kolače. Na Eurosongu nije baš nešto prošla, ali popularnost joj je samo rasla iz godine u godinu.

Robantico - popularni hrvatski dizajner koji tvrdi kako mu je Mačak Grubnić ukrao dečka http://www.24sata.hr/show/modni-kreator ... ecka-75577

Robantico koliko god da je poznat u Hrvatskoj, svoju najveću slavu je postigao u istočnoj europi pogotovo u rumunjskoj i bugarskoj gdje ga slave kao modnog genija jer je donio modnu revoluciju pa su sad u trendu.

Rina Dehni - Rina je kultna ličnost najviše poznata po slavnoj sezoni u Big Brotheru kad se snimalo u Tajlandu i kad se jebala sa Mrkvicom. Rina je poznata po tome što ima stav i često u razgovoru koristi engleske riječi da bi naznačila neke stvari. Danas se rade pjesme o njoj, crtaju grafiti i neki čak govore da ćemo imati novi praznik svi smo mi Rina koji će biti negdje u 11. mjesecu jer je to njezin omiljeni mjesec.

Oni koji će sigurno doći:
Jurica Pađen - legendarni glazbenik poznat u glazbenom svijetu kao bend kurva jer je prošao kroz dosta bendova. Vrhunski tekstopisac i skladatelj koji jako voli eksperimentirati sa klasičnom i jazz glazbom u svojim radovima iako mu zamjeraju da se to nikad ne vidi, njegovi fanovi vide.

Renman - legendarni zagrebački reper poznat po hip hop klasicima kao što su Ja sam se rol s tim, Nemreš bilivit, Jamajka i mnoge druge. Bio je član već sad otjpevane generacije Farma 2009. kad je nažalost napustio nakon što je slomio nogu. Nakon toga, popularnost mu raste.

Davorin Bogović - još jedan legendarni zagrebački pjevač vrhunskog glasa koji je bio član plagijatorskog benda Prljavo Kazalište zbog čega ih je napustio, a oni su nastavili plagirati u idućim desetljećima. Davorin se opisuje kao topla srca, rado će pomoći i pun iskustva u show biznisu.

To je to što se zna. Ovi kandidati su sigurni osim ovih gore koji će možda doći. Na proljeće će biti celebrity big brother i trajat će 50 dana pa onda kasnije u godini normalni big brother.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Big Brother 2016

Post by Inferno » 08 Apr 2016, 20:27

:povrac: :povrac: :povrac:

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Big Brother 2016

Post by hitman_4 » 08 Apr 2016, 22:12

aa znači još jedan celebrity bb sa propalim zvijezdama, bzvze. propast će kao i prva celeb verzija sa ivomjerković,ciganovićem, grubnićem,...

https://hr.wikipedia.org/wiki/Celebrity ... rvatska%29
Image

Image

Image

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Big Brother 2016

Post by Wheel Smith » 09 Apr 2016, 19:02

trebali su neke bolje likove dovuć
:supz: :supz:

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: Big Brother 2016

Post by lemonzoo » 09 Apr 2016, 20:46

A ko bi to bolji došao? Ovo i jest emisija za B i C-zvijezde. Neće valjda dolazit Tarik Filipović, Nina Badrić i Ivanka Boljkovac?

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Big Brother 2016

Post by Wheel Smith » 09 Apr 2016, 21:09

ma ne ni oni - nek naprave obični bb s propalicama bolje od ovih tzv celebrity nasih koji to nisu
:supz: :supz:

User avatar
Michel
Posts: 11423
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Big Brother 2016

Post by Michel » 09 Apr 2016, 21:30

lemonzoo wrote:A ko bi to bolji došao? Ovo i jest emisija za B i C-zvijezde. Neće valjda dolazit Tarik Filipović, Nina Badrić i Ivanka Boljkovac?
Pa ne vidim baš po čemu su oni više celebrity od ovih gore. Boljkovac je poznata operna pjevačica, ali nje nema po medijima tako puno. Badrić je naša najdosadnija pjevačica bez ikakve karizme i još tamo pjeva pjesme protiv pobačaja :lol: a Tarik je nešto najgore što se dogodilo hrvatskoj voditeljskoj sceni. On je jedini po medijima stvarno puno, ali nije pravi celebrity kao ovi gore.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: Big Brother 2016

Post by lemonzoo » 09 Apr 2016, 22:38

Njih sam bez veze naveo, oni su više hrvatska A-klasa koja naprdiva po domjencima i nisu za ovakve orgije. Od to troje, jedino je Boljkovac neki umjetnik. Tarik je jedan od gorih voditelja (iako nema puno dobrih) i Nina je i meni dosada, ne znam kako je postala ovoliko poznata.

User avatar
Michel
Posts: 11423
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Big Brother 2016

Post by Michel » 09 Apr 2016, 22:49

Ne znam jel gledaš Potjeru, onaj kviz? Pogledaj nekad da vidiš kako Tarik izgovara engleske riječi :zubifale:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply