Big Brother 2015

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Big Brother 2015

Post by Michel » 16 Dec 2015, 10:30

http://www.24sata.hr/reality/sto-je-pje ... rce=Net.hr

Legenda humanitarac Gogo i carica Stefani :) :supz:

Image
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 6836
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Big Brother 2015

Post by hitman_4 » 16 Dec 2015, 11:20

Michel wrote:Ok, Goran je psihopat. Sto posto. Šteta što ste propustili ovo. Nadam se da će izaći na youtube. Naime, one dvije sestre iz rijeke Tina i Barbara. E Goran je ranije rekao Tini da će joj jebat oca i nju i sad je prije 5 minuta Barbara došla reći Goranu zašto joj je spominjao oca i vrijeđao sestru, sasvim normalno postavila pitanje. I ovaj počeo nešto psihološki manipulatorski nju vrtit, ali se nije dala izbacit iz takta i onda je otišla, a Goran za njom da joj kaže kako joj stari nema muda, da će ga nać i da će s njim razgovarat, a ova nema pojma zašto. Prolupao čovjekk.
:lol: :lol:
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Big Brother 2015

Post by Michel » 16 Dec 2015, 11:42

Znaš kako se kaže: "ljudski je griješiti" :D progledao sam i shvatio sam da je Gogo legenda i veliki humanitarac jer sam si dokazao da to je kroz novinske članke, kroz razno razne osobe što s ovih prostora što od ljudi iz inozemstava gdje je Gogo radio i što sa videima. Jedino ako je sve to namješteno, njima plaćeno da pišu o njemu kakva je ljudina, jedino ako je onaj video gdje pomaže invalidu da skoči sa padobranom namješten u što sumnjam :D

Evo, pogle Consa što je napisao prije dva mjeseca
john_constantine wrote: Zanimljivo mi je vidjeti kolege na poslu. Ja i druga dvojica od kojih jedini čitamo knjige, strip albume ili gledamo filmove, ne možemo smisliti big brother. A ostali koji su preostali redovito gledaju big brother. Jedan prezire knjige, drugome je bit klađenje i gledanje televizije, a treći jer mu je zanimljivo gledati što će se dogoditi. Pa si misli...

Dobro mi kaže kolega: Ljudi koji gledaju big brother, morali bi imati kvocijent inteligencije sobne temperature.
A pogle ga sad. Gledao je big brother i komentirao ovdje svaki dan :zubifale: :lol:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Big Brother 2015

Post by john_constantine » 16 Dec 2015, 13:52

Ovo za gogom, više djeluje plaćeno jer ne vidim toliku potrebu da se to izlaže kao dokaz da je humanitarac.
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Big Brother 2015

Post by john_constantine » 16 Dec 2015, 20:33

Michel wrote:Znaš kako se kaže: "ljudski je griješiti" :D progledao sam i shvatio sam da je Gogo legenda i veliki humanitarac jer sam si dokazao da to je kroz novinske članke, kroz razno razne osobe što s ovih prostora što od ljudi iz inozemstava gdje je Gogo radio i što sa videima. Jedino ako je sve to namješteno, njima plaćeno da pišu o njemu kakva je ljudina, jedino ako je onaj video gdje pomaže invalidu da skoči sa padobranom namješten u što sumnjam :D

Evo, pogle Consa što je napisao prije dva mjeseca
john_constantine wrote: Zanimljivo mi je vidjeti kolege na poslu. Ja i druga dvojica od kojih jedini čitamo knjige, strip albume ili gledamo filmove, ne možemo smisliti big brother. A ostali koji su preostali redovito gledaju big brother. Jedan prezire knjige, drugome je bit klađenje i gledanje televizije, a treći jer mu je zanimljivo gledati što će se dogoditi. Pa si misli...

Dobro mi kaže kolega: Ljudi koji gledaju big brother, morali bi imati kvocijent inteligencije sobne temperature.
A pogle ga sad. Gledao je big brother i komentirao ovdje svaki dan :zubifale: :lol:
Krivo sam rekao. Govori da to gledaju samo osobe s inteligencijom čovječje ribice. :prayer: :lol:

Ma je, cura me stalno davila big brotherom, a ja sam se živcirao radi steffani jer ju stalno hvali, pa gorana i to... Onda sam sam počeo pratiti poslije kada postane zanimljivo. Inače, nisam niti redovito pratio emisiju, tek petkom gledao izbacivanje jer je jbg, dosadno. Ne razumijem ništa radi sluha, pa sam više čitao po forumu, novinama i internetu.

Hvala kurcu, gotov je bb, ali mislim da ću još od svoje cure slušati kako hvali steffi i gorana i da ih prati i dalje. :toimonster:
Michel puši karu.

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Big Brother 2015

Post by Wheel Smith » 16 Dec 2015, 20:40

stefani se napije od jedne pive hahaha
:supz: :supz:

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Big Brother 2015

Post by copycat » 19 Dec 2015, 00:57

hitman_4 wrote:pobjednik je očekivan, lovu je osvojio najdosadniji i najzgodniji lik u kući koji se nikome nije zamjerio. http://www.jutarnji.hr/danijel-rimanic- ... da/166620/ već viđen scenarij ili kad je ona dosada Vedran osvojio

jedina iznimka je bio Saša iz 1. sezone koji je baš bio klaun

uvjeren sam da bi Stefani osvojila lovu samo da je uspjela izdržati bez droge... ženska je u jednom trenutku bila popularnija od one Marijane iz 2011.
Kako se nije zamjerio? Pa Tina ga vinom zalila.

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Big Brother 2015

Post by copycat » 19 Dec 2015, 01:02

Meni je vb ove godine bio najbolji ikad. Inace mi je dosadan, Ali ove godine je super osmisljeno I vb je sve testirati I maltretirao.
Stvarno su bili kao misevi u labosu.

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Big Brother 2015

Post by copycat » 19 Dec 2015, 01:06

hitman_4 wrote:
Michel wrote:Ok, Goran je psihopat. Sto posto. Šteta što ste propustili ovo. Nadam se da će izaći na youtube. Naime, one dvije sestre iz rijeke Tina i Barbara. E Goran je ranije rekao Tini da će joj jebat oca i nju i sad je prije 5 minuta Barbara došla reći Goranu zašto joj je spominjao oca i vrijeđao sestru, sasvim normalno postavila pitanje. I ovaj počeo nešto psihološki manipulatorski nju vrtit, ali se nije dala izbacit iz takta i onda je otišla, a Goran za njom da joj kaže kako joj stari nema muda, da će ga nać i da će s njim razgovarat, a ova nema pojma zašto. Prolupao čovjekk.
:lol: :lol:
:kokicarenje: :shock:
Cek jeli to bila ona prva svada?

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Big Brother 2015

Post by Michel » 19 Dec 2015, 01:14

Humanitarac Gogo će po svemu sudeći imati neki show :supz: :rock: to će se obavezno gledat.
Goran Todic BIG Brother Nevenka hvala veliko, ali želim da se koncentrisem na Lelu i razmišljam o jednom formatu emisije koji ce mi pomoći da ostanem sa narodom u kontaktu. Samo to . Vrli pozz Gogo
Nadam se i da će carica Stefani gostovati ako bude emisije.

Image :oops:

Image
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Big Brother 2015

Post by john_constantine » 19 Dec 2015, 13:08

Dobro govore za njega da ima narcisoidni poremećaj.

A onaj nogometaš koji je govorio da će zaprositi barbaru, na kraju ništa. Barbi je kazala da nisu nikad bili ljubavnici i da su samo prijatelji.
Michel puši karu.

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Big Brother 2015

Post by copycat » 19 Dec 2015, 21:34

john_constantine wrote:Dobro govore za njega da ima narcisoidni poremećaj.

A onaj nogometaš koji je govorio da će zaprositi barbaru, na kraju ništa. Barbi je kazala da nisu nikad bili ljubavnici i da su samo prijatelji.
:facepalm: :kokicarenje:

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Big Brother 2015

Post by Wheel Smith » 19 Dec 2015, 22:34

barbara glumi previše to je bio veliki minus
:supz: :supz:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Big Brother 2015

Post by john_constantine » 21 Dec 2015, 17:46

Michel puši karu.

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Big Brother 2015

Post by copycat » 21 Dec 2015, 20:44


Post Reply