Big Brother 2015

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
Post Reply
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Big Brother 2015

Post by john_constantine » 04 Dec 2015, 22:21

Barbara i ervin su bili odlični.
Michel puši karu.

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Big Brother 2015

Post by Wheel Smith » 04 Dec 2015, 23:37

i ostadoše najgori likovi u kući bez ikakvih iznenađenja. nije mi jasno na koju je foru ervin ostao
:supz: :supz:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Big Brother 2015

Post by john_constantine » 05 Dec 2015, 07:37

Zar nije dobio imunitet kao pobjednik?
Michel puši karu.

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Big Brother 2015

Post by copycat » 05 Dec 2015, 16:03

Mislim da je..
Ja navijam za D I G kao pobjednici mislim da oni za služuju
Eto ..

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Big Brother 2015

Post by john_constantine » 05 Dec 2015, 16:57

copycat wrote:Mislim da je..
Ja navijam za D I G kao pobjednici mislim da oni za služuju
Eto ..
Darka i Gibu? :zubifale:
Michel puši karu.

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Big Brother 2015

Post by Wheel Smith » 05 Dec 2015, 19:44

ma drako se ničim nije istakao u toj kući , a goran je kralj mutljavina i laži - pa bolje da on dobije , ipak je to big brother , ko radi najvise sranja treba dobit pare taj show za to i služi
:supz: :supz:

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Big Brother 2015

Post by Michel » 05 Dec 2015, 20:24

Osam ih je u finalu :lol: :facepalm: ja mislio da će ih biti troje, ajd još četvoro, ali osam.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Big Brother 2015

Post by Wheel Smith » 05 Dec 2015, 20:54

ovo sto goran radi po kući je vrh.... zamisli da udari zoricu ili nekoga od njih ervina bolje - tad bi big brother dobio na gledanosti
:supz: :supz:

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Big Brother 2015

Post by Michel » 05 Dec 2015, 21:34

Kako ih je Gogo razjebao :prayer: najjači je :lol:

Čuj profi kurvu Barbaru i Tinu odlaze dobri ljudi, publika ga ostavlja svaki tjedan hahahahah. Kako su ljubomorne. Vide da će pokupiti pobjedu i boje se jer će ostat bez para hahahahaha.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Big Brother 2015

Post by Wheel Smith » 05 Dec 2015, 21:36

zorica glumi najtezu zrtvu
:supz: :supz:

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Big Brother 2015

Post by copycat » 05 Dec 2015, 22:22

G pretjeruje ful. Ja Sam htjela da Luce dobije novce, Ali eto kada njega nema neka je ipak D

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Big Brother 2015

Post by copycat » 05 Dec 2015, 22:27

john_constantine wrote:
copycat wrote:Mislim da je..
Ja navijam za D I G kao pobjednici mislim da oni za služuju
Eto ..
Darka i Gibu? :zubifale:
:lol: Beyonce

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Big Brother 2015

Post by john_constantine » 09 Dec 2015, 18:07

Već sam potpuno zapustio bb, ionako još ovaj tjedan. Ali idem ja malo čitati i vidim, svi zapeli za Goranovu zaručnicu. S obzirom da ona na fejsu vodi stranicu Goran Todić fan page, objavila je ovaj tekst

SpoilerShow
by Goran Todic BIG Brother Facebook:


ONI sto pratite stranicu pa prenosite po portalima gdje širite dezinformacije i govor mržnje !! Ljudi koji se predstavljaju iz Sarajeva da sam platila nekoj Agenciji, da pljujem i prijetim muslimanima SRAM VAS BILO !!

Ja nemam problem s različitostima, naprotiv poštujem SVE i želim naučiti od drugih a svoje zadržavam. Zovem se Lejla i tako ću umrijeti. Ali neću dozvoliti da mi se ponovi 92 god.i da živim svoj život po principu da ljude djelim po svemu osim na dobre i loše. Neću dozvoliti da mi drugi crtaju životni put i da po njemu živim samo zato što sam zavedena ovca. Nije mi problem zapaliti svijecu, vjerovati u Budu i držati se svojih vjerovanja. Ja vjerujem u različitost i to je ono što krasi naš Život ! Ali mnogi od Vas imaju strah od različitosti, jer za prvi korak treba srušiti ZID PREDRASUDA !

Srami te se svojih riječi, djela, svake negativne energije usmjerene na govor mržnje o nama !

Vrlo nisko s Vaše strane je praviti se pametan i stvarati "lažnu" sliku o čovjeku koji je u izolaciji, na osnovu površnih informacija ! Život ste ispunili pljuvanjem po osobi koju lično ne znate, da li ste sebi pravo osuđivati mene što VOLIM SVOG ČOVJEKA !
ZNATE LI šta je ljubav ?! Da li Vas neko voli ?!

Dušebrižnici stavite se jedan minut na njihova mjesta, hrabrost je biti dio TV-a i ovog projekta ! KOLIKO VAS je spremno izaći iz fotelja i pokazati šta posjedujete osim onog što pokazujete dvostrukim moralom stojeći uz zid predrasuda !

Svaki petak, sam putovala 3 mj. nije mi bilo teško, stajala sam uz njega jer za mene život nije show već vrijeme koje živimo kada se kamere ugase!
Kada se Vi vratite svojim "životnim aktivnostima" i centar Svijeta prestanemo Vam biti MI i Veliki brat.

Ja nisam kriva što drugi ukćani nisu imali podšku svojih da budu uz njih od samog početka, nisu bili nominovani !
Ja ih natjerati na to ne mogu, moja podrška je protumačena krivo. Nisam stvarala nikakvu kampanju, stajala sam i branila ono što se zove LJUBAV !

MOJA SREĆA JE DA NISMO SVI ISTI I DA UZ NAS MNOGI STOJE wink emotikon Stoje ljudi koji vole svoj život, koji imaju duh, čija energija ne troši se na mržnju govora ! To su ljudi što žive SVJETLOST, LJUBAV I ENERGIJU !!
Eh, isto sam ju malo sažaljevao radi Goranova ponašanja i to što je ona očito blesava da shvati, ali kako čitam na forumu i ostalo, vidim da je cura bolesna u glavi. Ne samo da opsesivno štiti svog zaručnika, nego i podržava vrijeđanja od autizma do rasizma. Toliko o fakultetskom obrazovanju. Čak je kritizirala i forum.hr jer pišu o njoj. :facepalm: :lol: :lol:

A smiješno mi je gledati kako se slika u društvu s Steffani i Džoletom, a kao vlasnica te grupe, lajkala je sve statuse i loše govorila o njima. Luda sto gradi...

Smiješno mi je i ovo što su se dohvatili Gorana, i na kraju otkrivaju da 90 % što on govori u biografiji nije istina. Navodno da radi kao instruktor ronjenja, a otkrili ukućani da tek polaže. Da nije iz Komiža, već iz Sarajeva i što čudi. Da je glumio u filmovima, a na imbd - listi osim njegove bivše ga se ne spominje + Nirmal ga je pitao gdje je pohađao glumačku akademiju. Smiješan lik, a žalosno da će baš on pobijediti na kraju. Napucati zaručnicu i uživati u svojoj penziji.
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Big Brother 2015

Post by john_constantine » 09 Dec 2015, 18:11

I da citiram izvrstan odgovor od jedne forumašice
Dušebrižnici stavite se jedan minut na njihova mjesta, hrabrost je biti dio TV-a i ovog projekta ! KOLIKO VAS je spremno izaći iz fotelja i pokazati šta posjedujete osim onog što pokazujete dvostrukim moralom stojeći uz zid predrasuda !


Lejla, you are delusional

Hrabrost je ustati se ujutro, otići na posao, boriti se sa 10-satnim radnim vremenom, razvažanjem djece po aktivnostima, peglanjem u 1 ujutro, bedinanjem starih roditelja, fizičkim radom na baušteli, pisanjem znanstvene literature, njegovanjem teško bolesne osobe, prevladavanjem vlastitih fizičkih hednikepa. Hrabrost je nakon kemoterapije sjesti sa djetetom od 10 godina i pomoći mu napraviti zadaću, nakon 8 sati u pogonu popiti kavu sa starom susjedom koja je usamljena iako si mrtav umoran, dati zadnjih 10 kuna iz džepa starici od 80 godina koja skuplja plastične flaše iako si na minimalcu...

Hrabrost nije pojaviti se u fakin reality showu, ležati na kutnoj garnituri, stajati u dvorištu na klupici i zuriti pola dana u nebo, zaskakati djevojku kojoj možeš biti otac i koja te gleda kao neki izvrnuti primjer autoriteta, koristiti labuđi pjev matore ženice pa se na istu izderavati, biti na rubu fizičkog konflikta sa ljudima, trabunjati totalni bezsadržajne rečenice upakirane u olfo mistiku. Hrabrost nije stockholmski sindrom -to je poremećaj, hrabrost nije bacati svoje obrazovanje i svoj obraz u blato radi geliptera koji te naziva plavušom bez mozga i žvalavi druge žene pred milijunskim auditorijem dok ti na hladnoći svaki petak prodaješ svoje dostojanstvo zbog njega... To nije hrabrost.
Najpametniji tekst napisan.
Michel puši karu.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Big Brother 2015

Post by Asfodel » 09 Dec 2015, 18:40

Isto sam nailazila na te clanke o njemu i njegovoj zarucnici.. koji kaos.. Demantirano mu je pol biografije, u filmovima nije glumio, nego statirao i to samo u onima u kojima mu je zena bila neki vizazist, prodavao je slike s plaze zvijezda medijima dok je bio u svojstvu zaposlenika, djecjim domovima nije dao ni lipe nikad, samo je par puta nesto fizicki pomogao, ronjenje samo vjezba, nije nikakav instruktor.. draga mu navodno od pocetka altivirana na drustvenim mrezama i redovno pljuje po drugima, dala u javnost neko srcedrapajuce pismo decka tinejdzera koji zahvaljuje njemu na altruizmu, a pismo napisano kitnjastim zenskim rukopisom... Ima toga, ali tesko sve zapamtiti. Jadni ljudi. Uopce mi ih se ne pljuje, previse mi ih je zao. Toliki pokusavaju osramotit druge za sranja koja imaju doma/otprije, a oni ih imaju najvise.
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

Post Reply