Big Brother 2015

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
Post Reply
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Big Brother 2015

Post by john_constantine » 27 Nov 2015, 23:27

Krepao sam, majke mi!!! Sigurno je očekivao steffani ili lejlu, a ono opet ona...
Makar šteta što nije steffi, jbg...
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Big Brother 2015

Post by hitman_4 » 29 Nov 2015, 20:05

Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11413
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Big Brother 2015

Post by Michel » 29 Nov 2015, 20:42

"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Big Brother 2015

Post by Wheel Smith » 29 Nov 2015, 22:51

NADAM SE DA GORAN NECE NOMINIRATI ZORICU I SESTRE JER ONE dobijaju imunitet
:supz: :supz:

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Big Brother 2015

Post by Wheel Smith » 30 Nov 2015, 00:11

eh predvidivo
:supz: :supz:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Big Brother 2015

Post by john_constantine » 30 Nov 2015, 17:14

http://www.bigbrother.rtl.hr/novosti/18 ... -ni-lejla/

Joj, što mi idu na živce s time da nisu iskreni, a zorica plače jer je kao skužila da se bore za novac. A steffi je ušla za srcem i nije se borila za novac.
Zaključak:
Steffi je idiot. U bb kuću se ulazi radi novca i da pobijediš u finalu. Za 5 godina će se udarati po glavi kad vidi što je izgubila.
Goran je pravi kandidat. Bori se za novac i spreman je na sve, zato se trudio oko steffi. A zakačio se s zoricom jer mu je bila konkurencija.
Ervin je isto idiot. Vjerojatno je ušao više radi slave i da poseksa nešto, a na kraju će izaći kao budala.
Darko je isto ušao radi nagrade, ali vjerojatno nije očekivao da će dugo opstati.
Sestre šegetin prikriveno manipuliraju stanarima, tina darkom, a barbara ervinom.
Obitelj vlasići radi nagrade, ali vjerojatno im nije toliko potrebna koliko su ušli da budu celebrity.
Zorica je ušla radi nagrade, ali naravno, glumi žetvu i manipulira stanarima. Uspjela se dosta put provući.

Već bi ispali da nisu uveli bezveze ona dva stanara jozefinu i džolea. Nepotrebno i nisu imali šanse.

Tako da ti govori o iskrenosti su pičkin dim. Ovaj nije iskren, žao mi je što nisu iskreni i takve pizdarije. Svi lažemo, pljujemo po drugima kada ih nema u istoj prostoriji. I onome tko kaže kao steffi da ne ulaze u kuću radi novca su idioti, jbg. Ja sigurno ne bi ulazio u kuću i trpio te luđake 3 mjeseca. Borio bi se za opstanak, manipulirao stanarima, pokušao biti favorit publici i takve stvari. Kakvo prijateljstvo i veze? Dogodi se to samo kod gubitnika. Ako ništa, bar dobiješ honorar kao luča.
Michel puši karu.

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Big Brother 2015

Post by Wheel Smith » 30 Nov 2015, 22:11

john_constantine wrote:http://www.bigbrother.rtl.hr/novosti/18 ... -ni-lejla/

Joj, što mi idu na živce s time da nisu iskreni, a zorica plače jer je kao skužila da se bore za novac. A steffi je ušla za srcem i nije se borila za novac.
Zaključak:
Steffi je idiot. U bb kuću se ulazi radi novca i da pobijediš u finalu. Za 5 godina će se udarati po glavi kad vidi što je izgubila.
Goran je pravi kandidat. Bori se za novac i spreman je na sve, zato se trudio oko steffi. A zakačio se s zoricom jer mu je bila konkurencija.
Ervin je isto idiot. Vjerojatno je ušao više radi slave i da poseksa nešto, a na kraju će izaći kao budala.
Darko je isto ušao radi nagrade, ali vjerojatno nije očekivao da će dugo opstati.
Sestre šegetin prikriveno manipuliraju stanarima, tina darkom, a barbara ervinom.
Obitelj vlasići radi nagrade, ali vjerojatno im nije toliko potrebna koliko su ušli da budu celebrity.
Zorica je ušla radi nagrade, ali naravno, glumi žetvu i manipulira stanarima. Uspjela se dosta put provući.

Već bi ispali da nisu uveli bezveze ona dva stanara jozefinu i džolea. Nepotrebno i nisu imali šanse.

Tako da ti govori o iskrenosti su pičkin dim. Ovaj nije iskren, žao mi je što nisu iskreni i takve pizdarije. Svi lažemo, pljujemo po drugima kada ih nema u istoj prostoriji. I onome tko kaže kao steffi da ne ulaze u kuću radi novca su idioti, jbg. Ja sigurno ne bi ulazio u kuću i trpio te luđake 3 mjeseca. Borio bi se za opstanak, manipulirao stanarima, pokušao biti favorit publici i takve stvari. Kakvo prijateljstvo i veze? Dogodi se to samo kod gubitnika. Ako ništa, bar dobiješ honorar kao luča.


ljude je sram rec da su došli radi para pa se pokusavaju pravit da ih boli kurac, al nije to samo u big brotheru tako. u svim tim rijaltijima te vrste je ista stvar, samo ovisi kako to prezentiras, tipa ove godine nitko od kandidata nema muda rec sta je i kako je..... sto se stefani tiče , njoj trebaju pare kao svima ali razmisli i reci mi da li bi ona pokusala barem nac posao u splitu da bas zeli pare? - želi ali nece a vidiš da joj ni boravak u kući nije lak da dobije neke pare..... cak ni na fin nacin ajmo rec.... ona ce zauvijek ostat dijete u mozgu
:supz: :supz:

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Big Brother 2015

Post by copycat » 02 Dec 2015, 13:17

Wheel Smith wrote: ljude je sram rec da su došli radi para pa se pokusavaju pravit da ih boli kurac, al nije to samo u big brotheru tako. u svim tim rijaltijima te vrste je ista stvar, samo ovisi kako to prezentiras, tipa ove godine nitko od kandidata nema muda rec sta je i kako je.....
:prayer: :prayer:

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Big Brother 2015

Post by copycat » 02 Dec 2015, 13:18

Svi su ušli zbog para ili zbog slave ili kombinacija, naknadni ulazak je zbog ljubavi ili osvete..
Tako to ja barem vidim..
Ukratko sve je to ludo,

A G je napokon u izolaciji pokazao tko i što je i bome, to nije dobro... :cry: :shock:
Žao mi ga, ali ne toliko jer što je bliži kraj to BB sve više laže i vara igraće...
No ovako ispada da je VB prokakulirao kako će g reagirati i na taj način osigurao imunitet b i z što je ustvari namještajka
on bi njih nominirao ovako onako

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Big Brother 2015

Post by john_constantine » 02 Dec 2015, 14:32

Pa da... Ovo za tinom i zadatkom je bolesno. Kao veliki brat vidi da mu teško pada zatvoreni prostor, nikime nije dobar. I sada tina dobije zadatak da bude dobra prema njemu. A on već skače na novu. Lud čovjek.
Sve bi to moralo biti namješteno ili gluma jer se igraju tuđim osjećajima. Ma ionako uzalud se Darko trudi, ne vjerujem da bude što od Tine.
Michel puši karu.

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Big Brother 2015

Post by Wheel Smith » 02 Dec 2015, 18:26

nemam više kandidata koji bi volio da uzme pare.... svejedno
:supz: :supz:

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Big Brother 2015

Post by Wheel Smith » 02 Dec 2015, 21:14

goran saznao da su svi glumili i koliko sam skuzio boli ga briga..... zorica mislila da ce trijumfirat kad on sazna ali ćorak.. + bilo bi kul kad bi im svima prikazali sta je ta baba pričala za svih njih ovako samo seru po goranu a iako je goran isto budala neka prikažu i drugu stranu .... to mi nije jasno , ali mislim da je sve to namješteno , jer glupo je igrati se samo s goranom
:supz: :supz:

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Big Brother 2015

Post by copycat » 03 Dec 2015, 16:04

Igrao se VB sa svima, ali ovo posljednje je bilo hladno. Uglavnom Mislim da će d pobjediti

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Big Brother 2015

Post by john_constantine » 04 Dec 2015, 21:46

Braća vlašić kao beyonce... I goran... :zubifale:

Inače za gorana se šire teze da 90 % laže oko svoje biografije. Kao glumio u filmovima, a nema ga na imbd listi dok njegove bivše ima.
I čim sam vidio sliku, 100 % da ju je ostavio radi mlađe.
Last edited by john_constantine on 04 Dec 2015, 21:48, edited 1 time in total.
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11413
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Big Brother 2015

Post by Michel » 04 Dec 2015, 21:48

Zorica i Rada pojest ću sve kolačiće.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply