serije koje idu u nedogled ?

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
Post Reply
Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

serije koje idu u nedogled ?

Post by Wheel Smith » 22 Jul 2015, 05:23

Dakle ono što je meni zanimljivo općenito kod serija neke imaju par dobrih ili izvrsnih sezona i onda potonu - tipa supernatural , dexter itd..... ima primjera, e sad , što tjera ljude da dalje snimaju ako vide da im serija propada ? - očito zarada al to i sam znam , ali nije mi jasno , kako ti glumci koji glume u tim serijama evo uzet cu primjer gore spomenuti supernatural, oni ne žele glumit u drugim projektima ili sta , umrijet će u toj seriji? :D ? BOJE SE DA im nitko nece dat druge uloge? , jer uzmimo primjer izvrsnog breaking bada - ta serija ima i glavu i rep , znalo se koliko će bit sezona i kraj.... tako bi trebalo i drugi da sljede taj primjer jer , steta je uništavat neke serije samo radi mlaćenja mrtve slame, pogotovo jer se mogu smislit i drugi projekti , a to bi bilo izaztov za glumce... a ne ovo..... fascinira me to iskreno, jer mislim novac je glavni razlog , ali ipak mislim da bi se trebalo imat granicu i reć dosta.....
:supz: :supz:

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: serije koje idu u nedogled ?

Post by HorrorHR » 22 Jul 2015, 10:35

Wheel Smith wrote:fascinira me to iskreno, jer mislim novac je glavni razlog , ali ipak mislim da bi se trebalo imat granicu i reć dosta.....
ima brdo glumaca koji postanu sinonim za svoje likove u serijama što im dalje omogućava casting. Baš je jedna od prvih epizoda u drugoj sezoni serije "Curb your enthusiasm" imalo to na tapeti. Jason Alexander govori o tome da ga svi identificiraju sa George Constanzom i da zato ne može dobiti nikakav normalni posao. Dakako ovo je samo jedan od mogućih elemenata. Vjerujem da je lova priroritet, kada se uljuljkaš u rutinu snimanja iste serije sa istim ljudima oo sebe 4-5 pa i više godina, samo udaraš dok ide. Boriš se za povećanja plaće, lova stiže i to je to... Vjerujem da nije svim glumcima u glavi da žele napraviti nešto više, glumiti u nekom strava filmu itd itd...

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: serije koje idu u nedogled ?

Post by john_constantine » 22 Jul 2015, 10:43

Baš to što kaže horrohr. A to za glumce, da. To je zajebano. Većina iz seinfelda baš nema neku filmsku karijeru osim dreffyus, one glumice koja se izvukla. A ekipa iz serije friends, također. Joey je imao samo loše uloge jer je takav prikazan u seriji, pa ga nitko ne shvaća ozbiljno. Čak je govorio da ga i danas obožavatelji tretiraju kao da je glup.
A supernatural... Mah, onaj s dugim lasima je imao neke male uloge u house of wax i slično. Ali nije nikakav glumac što mu i je problem. Većina glumaca u serijama osim likova koji ih označe za cijeli život, većina niti nisu za filmove.
Ajde, daj nađi neki film gdje bi stavio onog blesavog klinca iz dva i pol muškarca?
A Charlie Sheen ionako ima istu ulogu u kontroli bijesa, ženskar, pijanac i pun love.
Michel puši karu.

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: serije koje idu u nedogled ?

Post by Wheel Smith » 22 Jul 2015, 17:54

sjecam se slučaja claire danes , kad nije htjela snimat my so called life drugu sezonu , pa eto je danas u homelanadu , nije ni ona imala nikakvu karijeru filmsku, što je steta , dok se jared izvukao:)
:supz: :supz:

User avatar
Michel
Posts: 11400
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: serije koje idu u nedogled ?

Post by Michel » 22 Jul 2015, 18:26

john_constantine wrote:Baš to što kaže horrohr. A to za glumce, da. To je zajebano. Većina iz seinfelda baš nema neku filmsku karijeru osim dreffyus, one glumice koja se izvukla. A ekipa iz serije friends, također. Joey je imao samo loše uloge jer je takav prikazan u seriji, pa ga nitko ne shvaća ozbiljno. Čak je govorio da ga i danas obožavatelji tretiraju kao da je glup.
A supernatural... Mah, onaj s dugim lasima je imao neke male uloge u house of wax i slično. Ali nije nikakav glumac što mu i je problem. Većina glumaca u serijama osim likova koji ih označe za cijeli život, većina niti nisu za filmove.
Ajde, daj nađi neki film gdje bi stavio onog blesavog klinca iz dva i pol muškarca?
A Charlie Sheen ionako ima istu ulogu u kontroli bijesa, ženskar, pijanac i pun love.
Baš to, niti jedan ni drugi nisu solidni glumci već loši. Naravno da neće uspjeti. Supernatural djeluje kod teenegerske publike i curica najviše. Ako se pogledaju njihove konvencije, 99% dvorane cu curice koje sline za njima. Nevažna serija i glumci.

Meni je više žao za neke druge glumce koji se nisu probili.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: serije koje idu u nedogled ?

Post by callac » 31 Aug 2015, 21:30

dok god ima fanova (pričamo za serije poput supernatural kad ste ga već uzeli na zub) bit će i novoh sezona. serije poput breaking bad- a su u startu imali početak i kraj. tu je prva i jedina razlika što se mene tiče, netko je napisao priču koju je jebeno razradio, podijelio na epizode, sezone i dostojanstveno završio. a za fanove idu spin off pizdarije poput better call saul. pitaj bilo kojeg true blood fana jel mu žao što je serija završila i svaki će ti rprije eći da bi rađe gledao još deset sezona i srao po njima kako su sve gluplje i gluplje nego da kaže kako mu je drago što je serija završila. a sad, ja se ne bih upuštala u rasprave da li su dečki iz supernaturala dobri glumci jer sam ih gledala u malom broju drugih serija i filmova i manje više su imali slične uloge ovima koje glume u supernaturalu.
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: serije koje idu u nedogled ?

Post by Wheel Smith » 31 Aug 2015, 23:28

ma ok supernatural sam uzeo kao očiti primjer cjeđenja priče

sto se tiče pretty liitle liarsa - pročitao sam neki dan da je 7 sezona zadnja , probali su neki spin off pa je propalo
:supz: :supz:

Post Reply