Inside No. 9 (2014)

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Inside No. 9 (2014)

Post by Michel » 17 Jan 2015, 16:36

http://www.imdb.com/title/tt2674806/

Inside No. 9 invites viewers into six very different No. 9s, where the ordinary and mundane rub shoulders with the extraordinary and macabre. From a grand country house where a game of 'sardines' leads to some chilling revelations in a wardrobe; to a very oddly haunted house; to a blood-soaked actor's dressing room in London's West End; to the flat of an apparently happy primary school teacher who becomes the victim of a good deed; these unpredictable tales feature high comedy and claustrophobic horror by turns.

TRAILER: https://www.youtube.com/watch?v=K4mAQcWl-BM

Image

http://en.wikipedia.org/wiki/Inside_No._9
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Inside No. 9 (2014)

Post by Michel » 17 Jan 2015, 16:42

Sad, razmišljam kako objasniti ovu seriju. Ima šest epizoda, pogledao prve dvije.

Serija je antologijska, znači kao Black Mirror. Dok je Black Mirros SF, ovo je komedija/misterija i malo trilera/horora sa iznenađujućim završnicama. Serija je jako hvaljena, pokupila neke nagrade.

Steve Pemberton i Reece Shearsmith. Oni su kreirali tu seriju, a ako ste upoznati s njima, znat ćete za onu legendarnu bolesnu horor humorističnu seriju Muška Družba. Znam da Cons zna :zubifale:

Uglavnom pogledao prve dvije epizode. Pola sata traju.

Sardines - prva epizoda i sad apzite o čemu se radi. Cijela epizoda je u jebenom ormaru :lol: :lol: a smiješno je. Igraju ti igru koja se zove Sardines u jednoj ogromnoj kući i kad ih netko nađe, moraju ići s njima u ormar. I tako se s vremenom nakupi ljudi, a o čemu pričaju :prayer: i naravno, šokantna završnica.

A Quiet Night In - druga epizoda. Ovo je bez ikakve sumnje za mene najbolja epizode iz 2014. godine. Da, čak i bolja od Person of Interest 11. epizode. U ovoj epizodi nitko ništa ne priča. Radi se o dva kradljivca koji idu ukrasti sliku i upadaju u tu jednu kuću gdje je vlasnik i njegova žena koji se stalno prešetavaju po kući, a oni moraju da ih ne vide ukrasti sliku. Koji načini, kako je to pametno napravljeni, jednostavno vanserijski, a smiješnih situacija na bacanje kao ona sa psom ili lutkom :lol: :lol:

Četiri epizode mi ostale, jedva čekam dalje.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
skitkid
Posts: 313
Joined: 12 Feb 2012, 12:39

Re: Inside No. 9 (2014)

Post by skitkid » 21 May 2015, 13:48

druga sezona još bolja!

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Inside No. 9 (2014)

Post by Asfodel » 22 May 2015, 13:34

Nisam ni znala da druga postoji, jupi!!
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Inside No. 9 (2014)

Post by Asfodel » 25 May 2015, 15:21

Bezvezna druga sezona :? ...ništa od 'simpa serijica' dojma prve sezone.
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Inside No. 9 (2014)

Post by Michel » 26 May 2015, 00:58

Zaboravih komentirat ostatak prve sezone.

Treća odlična, estok mindfuck. Četvta isto dobra, mala djevojčica i baloni kako bolesno :lol: peta ništa posebno, a šesta solidan završetak. Demon :lol:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Inside No. 9 (2014)

Post by Michel » 23 Jun 2021, 19:18

Počeo opet sa prvom sezonom pogledao četiri epizode. Sve stoji što sam pisao prije 7 godina. Pogotovo druga epizoda kakav vrh i dalje, al ono što mi je zanimljivo da sam potpuno zaboravio preokrete. Baloni i dah :zubifale:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply