Scandal (2012– )

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Scandal (2012– )

Post by Michel » 04 May 2014, 17:36

http://www.imdb.com/title/tt1837576/

When you get into trouble there's only one person to call, Olivia Pope. Olivia is a professional 'fixer' who makes problems go away before anyone even knows they exist. For the moneyed, the powerful and even the President, Olivia is a legend in her field. Her spectacular success is mostly due to her unbreakable rule of always trust your gut. No matter how careful you are, when you do damage control for a living, you're bound to cause some damage to your own life. She and her crew eat, sleep, live and breathe crisis. Each week, as the team races against the clock to defuse intriguing new problems before they become full-blown disasters, they also have to deal with their own personal issues. They may call themselves 'gladiators in suits', but little by little, Olivia and her crew begin to reveal the chinks in their armor.

http://en.wikipedia.org/wiki/Scandal_%28TV_series%29

Image
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Scandal (2012– )

Post by Michel » 04 May 2014, 17:37

ABC :D volim tu tv kuću jer uvijek ima prezarazne serije. Skida se prva sezona pa se gleda idući tjedan :kokicarenje:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Scandal (2012– )

Post by callac » 04 May 2014, 19:20

ovo je bila moja osobna sapunica :) progutala sam ju jer je klasična trakavica, a realno je sranje na entu. :kokicarenje:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Scandal (2012– )

Post by Michel » 04 May 2014, 19:28

I očekujem sranje :zubifale: ali većina tih sranja sa velikih kuća su čista zaraza. Kao prety litle liars. Moram pogledat novu sezonu.

Samo mi je važno ima spletki, intriga?
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Scandal (2012– )

Post by callac » 04 May 2014, 20:24

Michel wrote:I očekujem sranje :zubifale: ali većina tih sranja sa velikih kuća su čista zaraza. Kao prety litle liars. Moram pogledat novu sezonu.

Samo mi je važno ima spletki, intriga?
spletka im je middle name :lol:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Scandal (2012– )

Post by Michel » 04 May 2014, 21:52

Sretan samo što to čujem :rock:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Scandal (2012– )

Post by Wheel Smith » 04 May 2014, 22:31

poslje buffy bi mogao ovo škicnut
:supz: :supz:

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Scandal (2012– )

Post by callac » 04 May 2014, 23:47

Wheel Smith wrote:poslje buffy bi mogao ovo škicnut
meni iskreno nedostaje, počelo je s onim klasičnim-nemam trenutno ništa novo pa idemo probati, prvih par epizoda se živciraš koliko je glupo, ali se ipak svaki dan vraćaš na par epiDOZA i znaš da si ovisan kad pogledaš sezonu u jednom vikendu. a sram te priznati :lol:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Scandal (2012– )

Post by Wheel Smith » 05 May 2014, 00:57

callac wrote:
Wheel Smith wrote:poslje buffy bi mogao ovo škicnut
meni iskreno nedostaje, počelo je s onim klasičnim-nemam trenutno ništa novo pa idemo probati, prvih par epizoda se živciraš koliko je glupo, ali se ipak svaki dan vraćaš na par epiDOZA i znaš da si ovisan kad pogledaš sezonu u jednom vikendu. a sram te priznati :lol:

sram sam već doktorirao sto se tiće serija :mrgreen:
:supz: :supz:

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Scandal (2012– )

Post by Michel » 13 May 2014, 14:44

I počeo ovu seriju. Pogledao prve tri epizode :zubifale:

Pa kakvi su ovo odvjetnici :lol: :lol: jebeni superjunaci. Ma uživao sam. Govori se jako brzo kao u Gilmore Girls i to diže tempo radnje. Svako mali neki preokret, ima stvarno dosta napetosti. Nema veze što je sve blesavo i nerealno napravljeno, ali užitak je visok.

Kerry Washington glumi Oliviu Pope i stvarno je jedan opasan badass :supz: još mi je dobra Abby, uvijek vesela i Stephen (Desmond iz Losta). U prvoj epizodi
SpoilerShow
na kraju ispalo da je gay, haha. To nisam očekivao, malo patetike i svega ostalog, ali koga briga. Zarazno je.
Vidim da će predsjednik imati veliku ulogu, a stvarno je antipatičan taj glumac :zubifale:

I preočit twist i samo sam to čekao
SpoilerShow
da kaže kako je trudna sa predsjednikom :shock: :D
Jedva čekam dalje :supz:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Scandal (2012– )

Post by callac » 13 May 2014, 17:15

Michel wrote:I počeo ovu seriju. Pogledao prve tri epizode :zubifale:

Pa kakvi su ovo odvjetnici :lol: :lol: jebeni superjunaci. Ma uživao sam. Govori se jako brzo kao u Gilmore Girls i to diže tempo radnje. Svako mali neki preokret, ima stvarno dosta napetosti. Nema veze što je sve blesavo i nerealno napravljeno, ali užitak je visok.

Kerry Washington glumi Oliviu Pope i stvarno je jedan opasan badass :supz: još mi je dobra Abby, uvijek vesela i Stephen (Desmond iz Losta). U prvoj epizodi
SpoilerShow
na kraju ispalo da je gay, haha. To nisam očekivao, malo patetike i svega ostalog, ali koga briga. Zarazno je.
Vidim da će predsjednik imati veliku ulogu, a stvarno je antipatičan taj glumac :zubifale:

I preočit twist i samo sam to čekao
SpoilerShow
da kaže kako je trudna sa predsjednikom :shock: :D
Jedva čekam dalje :supz:
neću ti ništa spojlati, ali početak serije je limunada spram onog što te očekuje u nastavku. ali da, navikni se na predsjednika, nagledat ćeš ga se :lol:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Scandal (2012– )

Post by Michel » 15 May 2014, 17:04

Evo, pogledao prvu sezonu :D

Ok ok, ovo je nestvarno :lol: :lol: znači
SpoilerShow
onaj podpredsjednik je serijski ubojica, hahahha. Ubije Amandu i onda ubije onog novinara.
Sad nisam skužio na kraju oko Cyrusa na kraju. Onaj koji je desna ruka predsjedniku
SpoilerShow
ono na kraju što mu je došao onaj lik koji traži lovu za Amandu? Izgledalo je kao da je Cyrus taj koji drži sve konce i koji je nekakav zlikovac.
Predsjednik mi i dalje ne leži, ali polako se navikavam. Olivia i dalje badass, što žena sve smisli :prayer:

I onaj Huck mi je postao vrh :lol: :lol: on im dođe kao nekakav čistač za ružne stvari. A tek u 6. epizodi kad su prikazivali što se događalo dvije godine ranije i kad je naišla na Hucka, a on ima onu ogromnu kosu i bradu. Totalno fake :lol: :lol:

Al zbilja sprdnja od radnje. Toliko preokreta, neočekivanih situacija da jednostavno moraš voljeti ovo.

Prejaka mi je scena bila kad je Desmond rekao Perkinsici "daj mu dolar", a ona pita zašto, on joj natrag odgovara "jer je on sad tvoj odvjetnik" :lol: :lol: za dolar.

I sad onako završit. Baš me zanima ko je točno ona. Razmišljam malo, ali ništa mi ne pada napamet ko bi mogla biti.

Skida se druga sezona pa se počinje idući tjedan. Druga sezona ima 22 nastavaka :supz:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Scandal (2012– )

Post by callac » 15 May 2014, 22:42

ahahaha, a daj, ja bih sad opet gledala :oops: ma sve ćeš skužiti, prva sezona je relativno bezveze, prave intrige, limunade i gluposti tek počinju!!!! :supz: :supz:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Scandal (2012– )

Post by Michel » 27 May 2014, 20:02

Počeo drugu sezonu. Pogledao prva dva nastavka.

Ovaj lik koji glumi predsjednika stalno ima facu kao da će svršit :lol:

Al kakav klišej u slučaju Cyrusa
SpoilerShow
on je gay :prayer: još me čudilo kako netko od važnih likova nije gay. Eto, desna ruka predsjednika ne želi bebu :( jer ima jednu veliku bebu. Awww
Dosta se saznalo toga o Quinn i odlične su mi scene između Olivie i Davida. Na suprotnim stranama su, ali vidi se da se vole i respektiraju :D

Callac, jel tebi čudan Huck, taj hladnokrvni profi wannabe ubojica? Sad sve više i više vidim kako lik čudno izgovara svoje rečenice. Malo zamuca. To valjd azbog trauma. Svejedno, svaki put kad ga vidim kako pokušava nešto odglumiti, samo se nasmijem koliko je loš. :lol: :lol:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Scandal (2012– )

Post by callac » 28 May 2014, 09:31

skužit ćeš kako su preloši glumci svi zapravo, kroz sve sezone jednako glume sve svoje scene, čekaj da se pojavi još par ključnih likova pa ćeš vidjeti uzorak preglumljavanja apolutno svih :lol:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


Post Reply