Scandal (2012– )

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
User avatar
Michel
Posts: 11420
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Scandal (2012– )

Post by Michel » 02 Jun 2014, 18:31

Epizode 3, 4, 5, 6 i 7 pogledane.

Počet ću sa Huckom. Lik mi je jednostavno presmiješan. Sama radnja oko njega, sami glumac kako ga glumi. Sad u 6. epizodi Spies Like Us je bio najjači. Radilo se o špijunima, a on je bio špijun pa je pozvao 5 špijuna koji su surađivali s njim i morao je otkriti ko je glavni krivac za jednu stvar. Pa sami prikaz njih, ma umro sam :lol: :lol:

Abby i David. To nisam očekivao
SpoilerShow
ali dobro da su se rastali. Samo nisam u potpunosti skužio jer je Abby znala kako Olivia zna za nju i Davida. Olivia je znala, ali je li ona znala da Olivia zna. Kasnije je Olivia dala Harrisonu zadatak da to riješi i riješio je
A Harrison mi je još misterija. Saznao sam da mu je Olivia pomogla, ali trenutno mi je lik koji ima najmanje objašnjenja.

Olivia i Senator Edison mi baš i nisu neki par. Ali sedma epizoda uvjerljivo najjača dosad. Prvo dečko od Cyrusa, James dobije one tajne dokumente od Davida u vezi glasačkih listići i što je samo otkrio :prayer: sad bi trebao biti pravi skandal.

I onda na kraju čisti neočekivani šok
SpoilerShow
predsjednik upucan :jawbreaker:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11420
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Scandal (2012– )

Post by Michel » 24 Jul 2014, 00:23

Napokon se vratio ovome. Epizode 8, 9, 10, 11, 12, 13 i 14 riješene :rock:

Nevjerojatno je koliko se toga izdešavalo.
SpoilerShow
Huck razotkriven, njemu namješteno da je upucao, a ustvari ona njegova ženska.
Ali 13. i 14. epizode su toliko moćne da ove prije njih su mačji kašalj. Upravo zbog te nerealnosti je toliko interesantno.
SpoilerShow
Prvo James nije na kraju htio pomoći Davidu oko onog čipa i namještanja izbora. Prejaka je scena kad Cyrus priznaje pred Jamesom da je on lažirao izbore. A tek kad predsjednik saznaje za to i onda saznaj da je i Olivia njemu sve to tajila. Tad mi je bilo drago što ju je odjebo jer mi je bolja Mellie i jer mu je žena i jer na kraju mi je ispala pozitivka. Ne znam, možda se i to promijeni. Ko zna kakve imaju planove za nju, ali od ljigavog lika mi postala jako draga. Ali vrh nerealnosti je kad predsjednik ubija onu sutkinju :lol: :lol: sad si baš zamišljam Obamu kako tako nešto slično radi, lol. Ili u 14. i namještanje ubojstva Davidu :prayer: pa koliko samo tih namještaljki, hahahaha.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply