Celebrity Masterchef Hrvatska

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Celebrity Masterchef Hrvatska

Post by HorrorHR » 11 Feb 2014, 12:31

Zahtjevni zadaci, utrka s vremenom i maštovitost upotrebe namirnica začinjeni vještinom ukrašavanja hrane, kroz ovaj zabavni i napeti show testirat će kreativnost i živce ljubitelja kuhanja koji će se publici predstaviti u potpuno novom svjetlu.

Image

Igor Mešin, Sanja Vejnović, Ivica Skoko, Filip Šovagović, Nikša Kušelj, Alka Vuica, Mario Valentić, Emilija Kokić, Nives Drpić, Anđa Marić, Nada Rocco, Irina Čulinović, Ranko Zidarić samo su neka poznata imena koja će kročiti u najpoznatiju reality kuhinju.

Žiri koji će pomno pratiti svaki njihov kuharski korak sastavljen je od profesionalaca i vrsnih poznavaoca kuharstva, tako da će ponosno ispred naših kuhara iz javnog života stati Radovan Marčić, Dino Galvagno i Andrej Barbieri.

Prvi put dio žirija neće biti Matej Janković. 'Sudjelovanje na prvoj i drugoj sezoni Masterchefa jedno je od najljepših iskustava u mom životu. Imao sam prilike raditi s divnim ljudima i biti dio jednog od najuspješnijih televizijskih projekata u Hrvatskoj. Nažalost, nisam u mogućnosti sudjelovati u projektu Celebrity Masterchef. Radi ranije dogovorenih poslovnih obveza ne mogu sudjelovati u zahtjevnom televizijskom projektu. Svakako cijeloj ekipi želim sve najbolje u daljnjem radu i puno uspjeha. Pratit ću ih putem malih ekrana.' rekao je Janković.

S Nove TV su također Mati zaželjeli sve najbolje: 'Mate Janković kao član žirija prve i druge sezone MasterChefa doprinio je uspjehu ovog formata. Žao nam je da višegodišnju uspješnu i ugodnu suradnju nećemo moći nastaviti u Celebrity MasterChefu radi ranije ugovorenih poslovnih obveza Mate Jankovića. Želimo mu sve najbolje!'

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Celebrity Masterchef Hrvatska

Post by HorrorHR » 11 Feb 2014, 12:36

Ovo sam jednostavno morao otvoriti jer vjerujem da nam slijedi dno dna TV materijala u hrvata. Ok znam da neće biti baš dno dna uz sve Krim Timove 2, Krv nije voda i raznorazne RTLove smeće proizvode, ali celebrity koncept u reality showu je meni DNO DNA. Sjećam se da sam rado gledao The Apprentice, ali onda su počeli drkati na tel celebrities, pa sam odjebao ih u širokom krugu. Kog boli K* kako će Gary Busey voditi prodaju sladoleda po Times Squareu??? Mislim očito nekoga da buduci da je to tamo bilo mega gledano.

Masterchef hrvatska sezona 1 je po meni bila iznimno dobara. Visoka produkcija (hehe što bi RTL tek od toga napravio :D ), zanimljivi natjecatelji, dobri masterclassovi itd.

Masterchef hrvatska sezona 2 - dno dna, Nanutica ili kako se već zove uzela scenarij u sebe i nakon 5-6 epizoda nisam ni gledao. Užas natjecatelji, hrana bedasta - kada pogledaš tipa Mastrchef Australia (koji sam cijeli pogledao, svih 55 ili koliko epizoda), razlika je nebo i zemlja.

A tek hrvatski celebrityi???? OMFG. Dovoljno da kažem da neznam ni koji je ovaj tip na najavnoj slici.


zemljo otvori se

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Celebrity Masterchef Hrvatska

Post by john_constantine » 11 Feb 2014, 14:29

Da, znao sam s curom gledati nas masterchef. Dobra emisija, ali ponekad mi idu na zivce ta dotjerivanja. Kao komadic svinjskog mesa, polijes umakom kao ukras. Uz to par lijepo narezanih krumpira ili mrkve. I to bi kao trebalo biti jelo.

A celebrity... Ako se netko sjeca onog celebrity big brother...
A i kakve celebritye imamo josko lokasa i ne znam sto, onda nemas sto vidjeti. Najbolje da ubace i anu ugarkovic.
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11416
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Celebrity Masterchef Hrvatska

Post by Michel » 11 Feb 2014, 19:40

Ionako je to scripted reality http://www.jutarnji.hr/nova-tv--pogrije ... a/1074808/

Znam da sam i gledao verziju kad Palfija proglase za pobjednika :facepalm: i onda lažno slave, haha :lol: :lol:

I ona kulinarska sa francuzom je čista namještaljka kao i ona strana sa Gordonom. Sve je to zapisano prije i glume.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Celebrity Masterchef Hrvatska

Post by hitman_4 » 11 Feb 2014, 20:47

nisam gledao niti planiram

nova tv se osramotila :lol:

problem vidim u tome da mi nemamo zvijezde, samo političare :D
Image

Image

Image

User avatar
yakkazu
Posts: 372
Joined: 07 Jul 2010, 11:56

Re: Celebrity Masterchef Hrvatska

Post by yakkazu » 17 Feb 2014, 17:16

sada kada spomenuste krv nije voda, pobogu kakvo je ono smeće, zar postoji neko ko ono sranje plasira u javnost kao reality program, i zar postoji neko ko ustvari ono gleda? ko je uopće odobrio da se ono sranje pušta na tv-u :shock:

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6279
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 24 Feb 2014, 14:01

Problem je možda u tome što nikto od njih nije skufao neko pošteno jelo, a mislim da neki od njih ne znaju ni jaje skuhati (što nije nikakvo čudo jer znam masu žena i djevojaka koje to ne znaju...znači živi se na gotovim jelima i fast foodu)
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Celebrity Masterchef Hrvatska

Post by HorrorHR » 04 Mar 2014, 11:44

jel to možda počelo možda? nije me bilo desetak dana, pa tek novine čitam od prošlog tjedna :)

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Celebrity Masterchef Hrvatska

Post by john_constantine » 04 Mar 2014, 11:52

Nije jer bi mi cura vec sve ispricala. :XD
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Celebrity Masterchef Hrvatska

Post by john_constantine » 04 Mar 2014, 11:53

Najbolji mi je,komentar nives celzijus kako joj je,bilo neugodno kuhati u emisiji. A te vijesti oko dinama i izdavanje knjige nije...
Michel puši karu.

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6279
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 25 Mar 2014, 18:02

Meni je neugodno šta mene nisu zvali da im spremim

Image

:partyman:
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
DeadDispatcher90
Posts: 1240
Joined: 15 Jul 2009, 15:06
Location: Kamino

Re: Celebrity Masterchef Hrvatska

Post by DeadDispatcher90 » 25 Mar 2014, 18:24

Meni je Masterchef uvijek bio smeće, ponajprije zbog katastrofalno antipatičnih natjecatelja i još gorih sudaca. Onog frajera Jankovića iz prve sezone sam htio napucati nogom u zube kad god bi se pojavio na ekranu :skrujufakju:
Revenge solves everything

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Celebrity Masterchef Hrvatska

Post by john_constantine » 25 Mar 2014, 18:25

ma zabavna emisija, ali ne mogu a da si cijelo vrijeme ne mislim da je sve to samo preglumljavanje, namješteno i režirano...

Osim toga, normalni natjecatelji su bili sretni ako bi im bili plaćeni smještaj i putni troškovi, a mislim da sve te "zvijezde" sigurno ne nastupaju u emisiji badava tako da su sigurno dobili velike honorare za sudjelovanje u emisiji.
Michel puši karu.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Celebrity Masterchef Hrvatska

Post by HorrorHR » 26 Mar 2014, 11:40

Očekivana debilana ;)

John_Ryder
Posts: 12163
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Celebrity Masterchef Hrvatska

Post by John_Ryder » 27 Mar 2014, 13:54

Neki tip je pao u nesvijest jer je loše napravio čvarke :lol:
Image

Image

Post Reply