Battlestar Galactica

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
Post Reply
User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Battlestar Galactica

Post by copycat » 14 Feb 2012, 01:50

nesmije ništa od ovoga čitati.. fali baš sam na zadnjoj sezoni pa onda film.. :kokicarenje:
predobra serija

EDIT: evo na pogledala seriju do kraja i čekam da film pogledam..
oborila me snogu serija.. :prayer: :prayer:
Ocjena: 15 /10
jer kada pogledaš sve: glumu, priču, kvalitetu....itd.. nevjerovatna je serija

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Battlestar Galactica

Post by copycat » 16 Feb 2012, 13:06

olio wrote:Napokon odgleda, gleda sam sa svim mogućim dodatnim epizodama i extended verzijama.
Odlična serija, toliko napetih scena, dobre priče, atmosfere, soundtrack...
Edward James Olmos :prayer:

Puno puta mi se pojavila suza u oku
Jedna od najboljih serija koje sam gleda.
točno to :supz:

User avatar
Michel
Posts: 11430
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Battlestar Galactica

Post by Michel » 31 May 2012, 23:41

Sad mi više ništa nije jasno oko Galactive kako treba gledati. Ok, skinuo sam si Razor koji ću pogledati nakon 2.17 pa onda taj film Razor i zadnje tri epizode druge sezone. E onda dolaze te web epizode, ali piše da se može preskočit i budem, valjda mogu. Onda ide normalno treća sezona i kad dođem na četvrtu, pogledam do 10. nastavka i onda piše ovo

Season 4 Continued (aka "Season 4.5" or "The Final Season") 4.11 Sometimes a Great Notion

Koji sad pak vrag :lol:

Pa poslije tog finala (nemam pojma što je to) ide The Face of the Enemy web epizode koje neću preskočiti kao one prve jer piše da odgovara na neka pitanja. Pa poslije toga nastavljam sa četvrtom ezonom od nastavka 12 do 15. Pa poslije toga opet film, The Plan :facepalm:

I završetak serije. Tu sve tako piše http://thunderpeel2001.blogspot.com/201 ... order.html

Ništa mi nije jasno. Filmove ću gledati, ali ove web epizode samo ove druge i što je to "Season 4.5" or "The Final Season"?
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Battlestar Galactica

Post by Scarface » 31 May 2012, 23:52

To je druga polovica 4. sezone. 4. sezona je razlomljena u pravu 4. sezonu i finalnu sezonu, tzv. 4.5 koja je komotno mogla bit i 5. budući je 11. epizoda emitirana nekih pola godine nakon 10. (primjera radi isto će se dogodit i Breaking Badu jer je 5. razlomljena u 2 dijela). Dakle, samo gledaj normalno, al ubaci između web seriju i Plan.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
maddjuro
Posts: 8324
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Battlestar Galactica

Post by maddjuro » 01 Jun 2012, 01:33

di s može pogledat galctica online, nerem nać posljednju sezonu nigdje za pogledat
I may be an idiot, but i am no fool.

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Battlestar Galactica

Post by olio » 01 Jun 2012, 01:53

Michel wrote:I završetak serije. Tu sve tako piše http://thunderpeel2001.blogspot.com/201 ... order.html

Ništa mi nije jasno. Filmove ću gledati, ali ove web epizode samo ove druge i što je to "Season 4.5" or "The Final Season"?
gledaj sve točno kako tu piše, redom

ja sam čak gleda i extended epizode, koje su uglavnom bolje

User avatar
Michel
Posts: 11430
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Battlestar Galactica

Post by Michel » 01 Jun 2012, 04:43

Scarface wrote:To je druga polovica 4. sezone. 4. sezona je razlomljena u pravu 4. sezonu i finalnu sezonu, tzv. 4.5 koja je komotno mogla bit i 5. budući je 11. epizoda emitirana nekih pola godine nakon 10. (primjera radi isto će se dogodit i Breaking Badu jer je 5. razlomljena u 2 dijela). Dakle, samo gledaj normalno, al ubaci između web seriju i Plan.
Aha, sad mi je puno jasnije. Dobar je primjer Breaking Bad :)

ove druge web epizode, The Face of the Enemy ću pogledati i Plan. Prije toga me još čeka Razor. Sad sam upravo pogledao 3 epizode iz druge sezone. Epizode 10, 11 i 12. Vrhunska trilogija
SpoilerShow
o onom drugom brodu :supz:
Stvarno su borbe fenomenalne, ali ono što me najviše oduševljava su sami likovi i njihove mane i postupci. Doctor mi je zasad najbolji i Adama :)

@olio, samo ću izbaciti prve web epizode jer čitam kako se mogu slobodno preskočiti, a ove druge ću gledati. Ne znam sad jesu li extended epizode, skidam sezonu po sezonu.

I toliko sam puta čitao o toj famoznoj 4. sezoni i 10 nastavku te samom kraju. Jedva čekam to vidjet. Već sam sad toliko zavolio likove, ma odlično :partyman:

Idem još sad pogledat 13. epizodu :D
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11430
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Battlestar Galactica

Post by Michel » 03 Jun 2012, 16:43

Pogledao zadnje tri epizode 2. sezone i ispale su razočaravjuće, ali solidne. Imam pitanja.

18. epizoda
SpoilerShow
ne kužim sad to sa doktorom i šesticom. Ona se njemu cijelo vrijeme priviđala, ali nisam nikad siguran bio jel to priviđanjer jer je znala neke stvari koje ne može halucinacija znati. I sad se šestici on priviđa. Može mi netko objasniti što je to, ne kužim. Ali ako ima poveznica sa idućim sezonama, nemojte spoilati, ali ako nema, onda mi sako recite jel to priviđanje ili što? Zašto se sad njoj on priviđa :?
19. bila dobra i sad finale, 20. epizoda.
SpoilerShow
tako mi je drago što ona nije opet predsjednica, odvratan lik, baš iritira. Drago mi je zbog Doktora iako je loš zasad :zubifale: ali najbolji je lik uz Adamu. Uglavnom, glupo mi je uvijek bilo u serijama kako u jednoj epizodi prođe 5, 6, 7 mjeseci. Tako je ovdje bilo, bezveze.
Ko će sad izdržat treću sezonu za koju čujem da je najlošija. Nekako budem da napokon dođem do te famozne 4. sezone.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Battlestar Galactica

Post by olio » 03 Jun 2012, 21:11

Michel wrote:18. epizoda
SpoilerShow
ne kužim sad to sa doktorom i šesticom. Ona se njemu cijelo vrijeme priviđala, ali nisam nikad siguran bio jel to priviđanjer jer je znala neke stvari koje ne može halucinacija znati. I sad se šestici on priviđa. Može mi netko objasniti što je to, ne kužim. Ali ako ima poveznica sa idućim sezonama, nemojte spoilati, ali ako nema, onda mi sako recite jel to priviđanje ili što? Zašto se sad njoj on priviđa :?
Ima poveznica, objasni se poslije
Michel wrote:19. bila dobra i sad finale, 20. epizoda.
SpoilerShow
tako mi je drago što ona nije opet predsjednica, odvratan lik, baš iritira. Drago mi je zbog Doktora iako je loš zasad :zubifale: ali najbolji je lik uz Adamu. Uglavnom, glupo mi je uvijek bilo u serijama kako u jednoj epizodi prođe 5, 6, 7 mjeseci. Tako je ovdje bilo, bezveze.
meni je isto smetao taj preskok vremena, totalno izbaci iz takta
Michel wrote:Ko će sad izdržat treću sezonu za koju čujem da je najlošija. Nekako budem da napokon dođem do te famozne 4. sezone.
Da 3. je najslabija, ali varira, tako da ima genijalnih, dobrih i bezveznih epizoda

Početak je odličan po sredini opada, do pred kraj, a završava po meni maestralno :supz:

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Battlestar Galactica

Post by copycat » 04 Jun 2012, 22:52

Meni je samo žao što su prestali snimati Caprica nakon prve sezone..
iako je spora radnja bila, jako dobro je napisano i puno toga je objašnjavalo..
a sada neću niti raditi Blood and Chrome :skrujufakju: :boooo: :boooo: :boooo:


Samo molim Bog da mi netko kupi Blu-ray izdanje za sve sezone + filmove
Image
http://www.amazon.com/Battlestar-Galact ... 218&sr=8-2

User avatar
maddjuro
Posts: 8324
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Battlestar Galactica

Post by maddjuro » 05 Jun 2012, 01:11

di se galactica more gledat online?
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Battlestar Galactica

Post by copycat » 11 Jun 2012, 15:16

maddjuro wrote:di se galactica more gledat online?
provjeri tj. upiši u google:
Free Tv Project

možda tamo ima

User avatar
maddjuro
Posts: 8324
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Battlestar Galactica

Post by maddjuro » 25 Jun 2012, 01:32

konacno i ja pogledah ovu seriju. Serija mi nije fenomenalna, ali mi je bila, uglavnom, zabavna; iako mi je posljednja sezona nekako čudna bila u odnosu na ostatak serija. Sumnjam da cu je tako skoro gledati opet; ali bi je svakako preporučio svima koji su ljubitelji SF žanra.

Sada kontepliram dali da počnem gledati lost, ili ne; pošto čuh da je prva sezona odlična i navuče te, ali da su zato ostale sezone loše; izuzev zadnje koja je ok
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Re: Battlestar Galactica

Post by Aryx » 25 Jun 2012, 15:08

maddjuro wrote:konacno i ja pogledah ovu seriju. Serija mi nije fenomenalna, ali mi je bila, uglavnom, zabavna; iako mi je posljednja sezona nekako čudna bila u odnosu na ostatak serija. Sumnjam da cu je tako skoro gledati opet; ali bi je svakako preporučio svima koji su ljubitelji SF žanra.

Sada kontepliram dali da počnem gledati lost, ili ne; pošto čuh da je prva sezona odlična i navuče te, ali da su zato ostale sezone loše; izuzev zadnje koja je ok
neznam gdje si to cuo :lol:. mene su prvih 5 sezona odusevile, a zadnja mi je bila toliko losa da je jos uvijek nisam pogledao do kraja :butthead:
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Battlestar Galactica

Post by olio » 25 Jun 2012, 15:44

meni su zadnje 2 bile dosta loše, naglasak na zadnju

sve prije su super

Post Reply