The Originals (2013)

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
Post Reply
User avatar
Salvador
Posts: 1157
Joined: 22 Nov 2011, 07:53

The Originals (2013)

Post by Salvador » 17 May 2013, 08:08

ImageImage

Porodica je moć. Porodica Prvobitnih vampira zaklela se pre hiljadu godina da će, bez obzira na sve, ostati uvek zajedno na okupu. Ali vreme je učinilo svoje. Tragedije i želja za što više moći je razorilo tu porodicu. Prvobitni hibrid Klaus Mikleson (Joseph Morgan) dobije tajanstvenu dojavu da se u Nju Orleansu kuje zavera protiv njega. Klaus po dolasku u Nju Orleans naiđe na svog bivšeg štićenika Marsela (Charles Michael Davis) koji sad ima potpunu kontrolu nad svim smrtnicima i natprirodnim bićima u gradu. Pošto Klausu ne pada na pamet da se povinuje Marselu, on i njegov brat Ilajdža (Daniel Gillies) obnavljaju stari zavet - da povrate porodicu, moć i svoj grad. Dok čekaju da vide da li će im se sestra Rebeka (Claire Holt) iz Mistik Folsa pridružiti, oni formiraju nesiguran savez sa vešticama kako bi bili sigurni da će Nju Orleans ponovo biti pod vlašću Prvobitnih.

CLIP
http://www.youtube.com/watch?v=O2u7768JOP4

Izvor:titlovi.com

Malo pojašnjenje. :)

Ja sam bio pomalo zbunjen kad sam pročitao i pogledao klipić. Mislio sam da je to neka greška, ali ovo je u biti spin-off serije The Vampire Diaries, a taj trailer nam prikazuje 20. epizodu iz 4. sezone koja je u biti prva epizoda serije Originals, ali je također puštena u The Vampire Diaries kao dio 4. sezone te će pratiti događaje iz New Orleansa. Vampire Diaries bi valjda trebao ići u nekom drugom smjeru, mada mislim da će se s vremenom i on doticati s ovom serijom pa ćemo vjerojatno opet gledati neku epizodu ili možda jedan djelić epizode iz serije Originals koja će se puštati kao dio 5. sezone The Vampire Diaries.

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: The Originals (2013)

Post by copycat » 28 Oct 2013, 07:01

Pogledala sam prve dvije epizode
Bas je serija za massu
Nista strasno, vec normalna serija
Meni se svidejla i dala bih joj 7/10
Ako ste voljeli vampire diaries onda ce vam se ova serija sviđjeti
Na takvu je tematiku serija radena ali sa vjesticama, vukodlacima i vampirimA.
Tek sada videjh da je to ustvari spinoff od vamp diaries... Eto ko da sam znala

Post Reply