Blue Mountain State (2010–2011)

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Blue Mountain State (2010–2011)

Post by Michel » 13 May 2013, 11:31

http://www.imdb.com/title/tt1344204/?ref_=sr_1

"Blue Mountain State," from Lionsgate and Robbins' Varsity Pictures, is a half-hour scripted comedy in the vein of "Animal House." The project follows three incoming freshmen attending Midwestern college football powerhouse Blue Mountain State who must quickly adapt to college life and juggle football, girls, classes and nonstop hazing.

http://en.wikipedia.org/wiki/Blue_Mountain_State

http://www.youtube.com/watch?v=j9OfN64_9T8

Image
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Blue Mountain State (2010–2011)

Post by Michel » 13 May 2013, 11:32

Nisam još gledao, ali ovih dana (kao i mnoge serije) krećem. Vidim da je komedija i traje pola sata :supz: treba mi nešto opuštajuće.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Blue Mountain State (2010–2011)

Post by Michel » 21 May 2013, 13:58

Pogledao prve tri epizode :D

Američka pita za serije, i meni bolje od filmova :supz:

Al kakva sprdačina od serije. Koliko se samo ludosti dogodi u jednoj epizodu. Ne znam od kojih likova da krenem. Ovo je prepuno golotinje, weird scena. Njihov trener je nekakva vrsta luđaka, a tek da mu vidite facu :lol:

Thad je tipićni bully, kao nekakva faca i on tlači freshmane (novi igrači), al kako ih tlači :prayer: u prvoj epizodi su ti novi morali međusobno obrijati guzice :lol: i od Thada su dobili svako malu bilježnjicu u kojoj će pisati svoje tajne i onda ovaj glavni lik, Alex (taj novi) kaže "ovo je tako gay", a Thad se brani da nije, a vidi se da je. Kao, bully :lol: a tek zadnja scena kad trče na igralištu goli. Tri nova, kao to je nekakav ritual i Thad im se priključi :lol: :lol: moraju imati keks između guzova, a da im ne padne i onda trče.

A u trećoj epizodu ukrali đepnu pičku hadu i onda on poludio. Sammy je maskota, najbolji frend od Alexa. Najblesaviji lik. Najjače kad je bljuvao u zdjelicu i dođe koza, da, koza i počne jesti :lol: :lol:

Ovo sam samo nabrojao pola ludosti koje rade, a tri epizode tek. 20-ak minuta traje. Da bar se netko uključi da možemo komentirati. Intro je jebački :supz: http://www.youtube.com/watch?v=sb0XEAYfdi4
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
dragonheart
Posts: 754
Joined: 12 Dec 2006, 13:48

Re: Blue Mountain State (2010–2011)

Post by dragonheart » 23 May 2013, 20:52

Michel wrote:Pogledao prve tri epizode :D

Američka pita za serije, i meni bolje od filmova :supz:

Al kakva sprdačina od serije. Koliko se samo ludosti dogodi u jednoj epizodu. Ne znam od kojih likova da krenem. Ovo je prepuno golotinje, weird scena. Njihov trener je nekakva vrsta luđaka, a tek da mu vidite facu :lol:

Thad je tipićni bully, kao nekakva faca i on tlači freshmane (novi igrači), al kako ih tlači :prayer: u prvoj epizodi su ti novi morali međusobno obrijati guzice :lol: i od Thada su dobili svako malu bilježnjicu u kojoj će pisati svoje tajne i onda ovaj glavni lik, Alex (taj novi) kaže "ovo je tako gay", a Thad se brani da nije, a vidi se da je. Kao, bully :lol: a tek zadnja scena kad trče na igralištu goli. Tri nova, kao to je nekakav ritual i Thad im se priključi :lol: :lol: moraju imati keks između guzova, a da im ne padne i onda trče.

A u trećoj epizodu ukrali đepnu pičku hadu i onda on poludio. Sammy je maskota, najbolji frend od Alexa. Najblesaviji lik. Najjače kad je bljuvao u zdjelicu i dođe koza, da, koza i počne jesti :lol: :lol:

Ovo sam samo nabrojao pola ludosti koje rade, a tri epizode tek. 20-ak minuta traje. Da bar se netko uključi da možemo komentirati. Intro je jebački :supz: http://www.youtube.com/watch?v=sb0XEAYfdi4


Wheeeree is myyyyy Pocket Pussy... Najjače kad pojede to između dupeta, btw 2-ga sezona nije ni u pola fora ko prva... Btw, trebaš vidit scenus Thadom... OIL CHANGE... UMIRAO SAM !!!!
It's not who I am underneath...


...but what I do that defines me.



http://dragonheart.blog.hr/

User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Blue Mountain State (2010–2011)

Post by Michel » 28 May 2013, 00:39

A kakva je treća?

Pogledao epizode 4, 5, 6 i 7 :supz: :zubifale:

E, koja to ludnica. U 6. debili se idu nadrogirati sa različitim drogama zato što loše igraju pa što sve izvoe za nepovjerovati :lol: :lol: a tek njihovi treneri i rasprave. Pa kad je Thad dijelo droge u kacigi obučen u svećenika, a kraj njega svijeće, ovi mu se mole :lol:

A u 7. najluđe drkanje. Sammy na kraju :prayer: ili onaj zlatni dečko pa Thad ga nadrogira i uzme mu ruku da se potpiše i napiše Zlatni Dečko :lol: :lol:

Ili u četvrtoj Sammy i koza. :supz:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Blue Mountain State (2010–2011)

Post by olio » 28 May 2013, 01:31

Ludnica od serije.

Trenutno na 9. epizodi
Koje situacije! Koji manijak je ovo smislia :prayer:

Cijela priča sa pocket pussy, lik Thada!, epizoda sa drogama, luda drkanja i naravno ispiti - ucjenjivanje profesora :supz:

ep7....najluđe drkanje na kraju (lom kurcem) :lol:

nemam riječi

User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Blue Mountain State (2010–2011)

Post by Michel » 29 May 2013, 02:21

Drago mi je da si se ti uključio :partyman:

Pogledao 8. i 9. :prayer:

Osma im je najbolja dosad. Oni protiv Lacrosea :lol: :lol: urlao sam na svaku scenu, pa ne moš mi to radit. Ono kad Thad kaže svom frendu. Zarobljen sam u labirintu ogledala. Tražim izlaz satima :lol: :lol: prejako. Ili priča o povjesti njihovog sukoba pa onda djevica. Ma strašno.

A 9. je nešto prebolesno. Ucjenjivanje profesora, njegova majka starica od 83 godine. Što su joj radili :zubifale: ma luđaci.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Blue Mountain State (2010–2011)

Post by Michel » 04 Jun 2013, 00:11

Pogledana prva sezona. Boli me trbuh :(

Skoro sam pao sa stolice od smijanja na 11. epizodu. Najjača epizoda u sezoni. Prvo 10. i maratona tjedan kad se svi opijaju :supz: :prayer: Shilo isto.

I onda 11. nešto najbolje što sam vidio nakon dugo vremena. Ludi Ronnie i njegova kćer. Ali Ronnie i stalkanje Alexa da mu oženi kćer i podari muško dijete. Pa onda scena u podrumu kao iz nekih horor filmova. Ovaj ima cijeli podrum posvećen Alexu :lol: :lol: pa kad Alex i Thad traže kondom od Alexa pun sperme jer mu je Ronnie ukrao :lol: :lol: pa kad se ugase svjetla. Ronnie ulazi, dotakne Thada i evo reakcije Thada http://www.youtube.com/watch?v=_vmdvrECJiA :supz: :prayer: najbolja scena u sezoni. Ma ludilo.

Finale odlično kad idu u Louisanu na utakmicu pa Thad i otrovanje hrane. Shilo u zatovru pa bježanje i oslobađanje Shila. Ma joj. Skida se druga sezona.

Gledajte ovo, ljudi.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Blue Mountain State (2010–2011)

Post by olio » 10 Jun 2013, 22:14

Odgledao sve sezone :zubifale:

1. sezona najbolja,
najviše mi smeta što je presmiješna :supz:
Odličan niz epizoda, i super finale

2. sezona ima drugačiji pristup
slabija je od prve, ali meni možda draža.
Činilo mi se da su ovu sezonu bazirali na raznim homage radnjama na razne filmove. Ima tu svega.. od animal house do Odiseje.
Nije mi smetala promjena dvoje likova.

3. sezona najslabija, ali Thad toliko rastura da je sve smiješno.
I neke od najepic scena su u ovoj sezoni (BIJEG IZ ZATVORA :prayer: )
Završava odličnim finale i napokon prikazanom utakmicom.


Jedva čekam film :partyman:

User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Blue Mountain State (2010–2011)

Post by Michel » 10 Jun 2013, 22:22

Ja polako kombiniram uz druge serije, ali drugu sezonu krećem ovih dana. :supz:

Thad :prayer:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Blue Mountain State (2010–2011)

Post by Michel » 13 Jun 2013, 11:25

Pogledao prvih 9 epizode druge sezone.

Ma i dalje su ludi. Slažem se da je slabija od prve sezone koja je imala doslovno svaku scenu za pamćenje. Remek djelo od sezone dok druga sezona svaka epizoda ima barem po neku presmiješnu scenu. Sad su postali još nerealniji što jako paše i neke epizode su kao trileri ili horori :lol: :lol:

Ova zadnja, deveta je bila bolesno dobra kad je Thad morao pojesti jazavčeva muda :prayer: a tek treća kad je Thad bio u celibatu jer mu se javio onaj drugi igrač u viziji. Ili Rendon i njegova emisija SNOVI :prayer: pa kad mu se Thad javio kao Chad i pitao pitanje o njihovom zakonu braće. Sammy i njegova sestra :supz:

Al uvjerljivo najjača epizoda je bila 6., Nerds. Jedna od najboljih epizoda dosad. Kao, svi imaju štrebere za sebe :lol: a Sammy ih ne voli pa kad je jednog smjestio u bolnicu, okupili se kapetani drugih momčadi za stolom :prayer:

8. epizoda i Vizija za Thada. Popio cijelu bočicu ayahuasce, kakva budaletina :lol: pa kad je došao na vrata dvorca gdje je kvaka bila u obliku kurca i nije znao kako da otvori pa kreće pušiti, ali na kraju đžepna pička :supz:

još 4 epizode.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Blue Mountain State (2010–2011)

Post by Michel » 19 Jun 2013, 22:48

Pogledana druga sezona. Hahaha, zadnja epizoda. Kao u nekom zombie filmu :lol: :lol:

Slabija od prve sezone. Ova se puno više bavila nekim likovima, pogotovo sa trenerom. A Rendon je nepotreban lik.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Blue Mountain State (2010–2011)

Post by olio » 09 Apr 2014, 00:52

OUJEA!!!

Thad Castle on Jimmy Kimmel Live!

Thad makes an announcement on Jimmy Kimmel Live!

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Blue Mountain State (2010–2011)

Post by olio » 16 Apr 2014, 01:46

Kickstarter krenuo za
Blue Mountain State The Movie
https://www.kickstarter.com/projects/77 ... -the-movie

User avatar
yakkazu
Posts: 372
Joined: 07 Jul 2010, 11:56

Re: Blue Mountain State (2010–2011)

Post by yakkazu » 18 Apr 2014, 15:40

a jebem vam, moram ovo skinuti sad :lol: :lol:

Post Reply