Bates Motel (2013)

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
User avatar
Sammy
Posts: 8524
Joined: 04 Apr 2009, 22:49
Location: Našice

Re: Bates Motel (2013)

Post by Sammy » 30 Mar 2013, 15:33

meni se sviđa što je u sadašnjosti, da vidimo kako se Norman snalazi u ovom vremenu..inače odlične prve dvije :supz:
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life.

User avatar
Salvador
Posts: 1157
Joined: 22 Nov 2011, 07:53

Re: Bates Motel (2013)

Post by Salvador » 01 Apr 2013, 17:28

Odlična i druga epizoda. Norma The Whore i Norman rasturaju hehe
Norman je baš imao onaj luđački pogled kad je htjeo brata lupit onim čekićem. :rock:

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Bates Motel (2013)

Post by copycat » 04 Apr 2013, 20:59

pogledala 3 epizodu.. moram priznati da samo oduševljena... serija je MUST ... :rock:
SpoilerShow
totalno sam znala da "dobar" policajac je imao neku kineskinju u podrumu :supz:

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Bates Motel (2013)

Post by copycat » 18 Apr 2013, 22:29

serija se izvrsno razvija :D :kokicarenje:

User avatar
dragonheart
Posts: 754
Joined: 12 Dec 2006, 13:48

Re: Bates Motel (2013)

Post by dragonheart » 19 Apr 2013, 10:13

Meni malo ide na kurac to izigravanje detektiva. Mali Bates i ona klinka... Mislio sam da će se to razvijat ipak u nekom mal bolesnijem smjeru, ovak mi izgleda ko CW teen verzija dextera...
It's not who I am underneath...


...but what I do that defines me.



http://dragonheart.blog.hr/

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Bates Motel (2013)

Post by hitman_4 » 19 Apr 2013, 13:24

dragonheart wrote:Meni malo ide na kurac to izigravanje detektiva. Mali Bates i ona klinka... Mislio sam da će se to razvijat ipak u nekom mal bolesnijem smjeru, ovak mi izgleda ko CW teen verzija dextera...
mene ta mala sa kisikom živicira,a i loše glumi :lol:

ugl norman je glavni zavodnik :zubifale:
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11423
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Bates Motel (2013)

Post by Michel » 19 Apr 2013, 14:13

Pogledao nekako na silu. Nije nešto čime ću se oduševiti, ali ima nešto što me tjera da gledam. Ok serija, previše uljepšana. CW, baš to :D oni imaju takve serije gdje im glume manekeni. Koliko sam puta rekao to i za Supernatural pa su njihovi fanovi, pardon, ženski fanovi napadali po jednom forumu. Ko u kokošinjcu :lol: a ta serija je isti drek. Maneken do manekena. Fali one prljavštine kod tih ajmo reći horor serija jer se furaju kao na to.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Bates Motel (2013)

Post by hitman_4 » 19 Apr 2013, 15:03

Michel wrote:Pogledao nekako na silu. Nije nešto čime ću se oduševiti, ali ima nešto što me tjera da gledam. Ok serija, previše uljepšana. CW, baš to :D oni imaju takve serije gdje im glume manekeni. Koliko sam puta rekao to i za Supernatural pa su njihovi fanovi, pardon, ženski fanovi napadali po jednom forumu. Ko u kokošinjcu :lol: a ta serija je isti drek. Maneken do manekena. Fali one prljavštine kod tih ajmo reći horor serija jer se furaju kao na to.
a je baš to :D

da hipster look nije popularan,ona mala bi probabli nosila pepeljarke umjesto kisika :lol:
SpoilerShow
Image

Image

hahaha
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Bates Motel (2013)

Post by John_Ryder » 20 Apr 2013, 14:58

mmmmm oxygen fetish
Image

Image

User avatar
Salvador
Posts: 1157
Joined: 22 Nov 2011, 07:53

Re: Bates Motel (2013)

Post by Salvador » 21 Apr 2013, 11:01

Ma serija je odlična. Ja sam mislio da će to krenuti u negom drugom smjeru, ali i ovako mi je odlična. Kakvi to manekeni glume u ovoj seriji, a da ne glume u 90% ostalih serija?

User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Re: Bates Motel (2013)

Post by Josef K » 21 Apr 2013, 17:51

Naravno da će manekeni glumit, nećemo valjda gabore gledat na televiziji. Ovo nije sarkazam.
I to kažem neovisno o seriji, ja sam stao na drugoj koja me nije pretjerano oduševila.

User avatar
Michel
Posts: 11423
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Bates Motel (2013)

Post by Michel » 21 Apr 2013, 19:05

Salvador wrote:Ma serija je odlična. Ja sam mislio da će to krenuti u negom drugom smjeru, ali i ovako mi je odlična. Kakvi to manekeni glume u ovoj seriji, a da ne glume u 90% ostalih serija?
Mislim na glumce manekene iz CW serija. I u 90% ne glume manekeni. Pa jedan Breaking Bad. Da, kinematografski je savršen, likovi jesu elegantni (Gus uvijek u odijelu, jedino Jesse nije), ali to je nešto sasvim drugo. CW je televizijska mreža gdje uglavnom glume mladi glumci ili nešto stariji koji glume mlade glumce :zubifale: i doslovno su toliko fotošopirani da je to strašno. Mislim, muškim glumcima su usne s nečim namazane :lol: pa one majice koje nosi manakeni. Al ono, sve je uljepšano, doslovno sve. Takve su im serije. Onaj Arrow (najnovija serija) ista stvar :facepalm: a takve serije bi se trebale furati na neku mračniju atmosferu, ali ne dobije se taj ugođaj upravo radi toga što je sve savršeno. Nema nikakve prljavštine.

Justified koji je isto kinematografski odličan i likovi su uvijek poslovno odjeveni, ali to je poptuno drugačije uljepšavanje od ovoga što rade na CW-u, potpuno drugačije. Ok, razumijem da je to mreža koja se fokusira na teenegere, ali što je previše je previše. I onda kad vidim Supernatural :lol: :lol: Dean i Sam, curice svršavaju, ovima je uvijek sve na mjestu i ostalim sporednim likovima. Pa i Booby koji bi trebao biti neki zadnji ološ je stiliziran do kraja.

Dakle, nije u 90% tako već samo na CW-u i ponavljam, tu mislim na uljepšavanje do samoga kraja kao da su na modnoj pisti :prayer:

Takav je i Bates Motel. Prosječna serija, vidjet ćemo dalje.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Bates Motel (2013)

Post by Scarface » 21 Apr 2013, 19:07

Slažem se sa Zadrom, pa naravno da će glumit u najmanju ruku natprosječno privlačni ljudi. Pustite sad CW, ako se ne varam, i Bryan Cranston i Aaron Paul su itekako privlačne osobe, pa se na to niko ne žali?
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Michel
Posts: 11423
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Bates Motel (2013)

Post by Michel » 21 Apr 2013, 19:13

Ma dobro, slažem se da neće glumiti gabori, to apsolutno stoji, ali mislim da i sam znaš kako na CW-u je stvarno nešto drugačije. Baš kao na modnoj pisti. Dobro, oni su oduvijek takvi. I ona serija The Secret Circle koja je prekinuta nakon jedne sezone. Nikad tako nešto nisam vidio. Glavni muški lik im je imao uvijek namazane usnice s nečim, imao je mislim i maskaru neku :lol: u njihovim serijama su svi savršenog izgleda ili pokušavaju napraviti da budu takvi.

Zato sam i spoemnuo gore breaking bad i njihove glumce koji su causal gdje možeš vidjeti u više od 90% serija. I to je ok, casual se većinom svi oblače, ali CW baš radi iznimku. E sad je li to do toga što imaju takvu publiku, ne znam.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Salvador
Posts: 1157
Joined: 22 Nov 2011, 07:53

Re: Bates Motel (2013)

Post by Salvador » 21 Apr 2013, 19:22

A na to si mislio hehe. Pa toga je bilo koliko god hoćeš u 80-ima i 90-ima, u niskobudžetnim akcijskim SF-ovima.

Post Reply