Legit (2013- )

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Legit (2013- )

Post by Michel » 13 Mar 2013, 05:23

http://www.imdb.com/title/tt2400391/

Legit is an American comedy television series created by Jim Jefferies and Peter O'Fallon. The series premiered on January 17, 2013 on the American cable television network FX. Jeffries, O'Fallon, Rick Cleveland, and Lisa Blum serve as the show's executive producers.

"Legit" stars Jim Jefferies as an edgy, foul-mouthed stand-up comedian from Australia, in his mid-30s and living in LA, endeavoring to make his life and career more “legit,” only to find it a difficult, uncomfortable uphill struggle every step of the way. Jim is encouraged in his quest by Steve, his neurotic best friend and roommate, a cyber-law library salesman who struggles to stay on his feet in the wake of a divorce, and Steve’s brother Billy, who suffers from advanced staged Muscular Dystrophy and is confined to a wheelchair.
Most episodes reenact situational stories that Jefferies tells in his stand-up routines.

Image

http://www.ign.com/articles/2013/01/17/ ... lot-review

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=1DJy-ibUfco
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Legit (2013- )

Post by Michel » 13 Mar 2013, 05:27

Jeffries, meni jedan od omiljenih stand up komičara današnjice.

Krenuo pogledati pilot da vidim jel vrijedi i pogledam tri epizode :supz: nešto bolesno dobro. Humor je originalan, uvrnut, same situacije u koje likovi upadaju su urnebesne, ali nikako pretjerane.

Znači, radi se i tipu (Jeffries) koji ima prijatelja invalida pa žive posljednje trenutke što bolje mogu. Najjači su savjeri od Jeffriesa :lol: a taj invalid, majko mila. Najbolje kad okrene glavu pa nije doma :lol:

Ili sad u trećoj preko skypea, "You look like that guy from 'Road Trip'!" "Yeah, I get that a lot!", umro sam :lol:

Za koji dan izlazi 9. epizoda. Taman pogledam pa onda nastavljam jednom tjedno kako će izlaziti. Velika preporuka.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Legit (2013- )

Post by olio » 14 Mar 2013, 01:41

Odlična serija.

Pogleda prve 3 epizode i iskida se od smijeha.
Baš mi je falila ovakva serija

User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Legit (2013- )

Post by Michel » 14 Mar 2013, 04:51

Ima nas :supz:

Pogledao 4. i 5. :lol: :lol:

Koje ludilo :prayer: :prayer:

U 4. ono u avionu je nešto najbolje što sam vidio u zadnje vrijeme. Jeffries je luuuud :supz: najjače
SpoilerShow
ono za sjedište pa kad se svi slažu s njim :lol:
5. isto predobra. Samo Jeffries može smisliti onakvu provalu
SpoilerShow
kako prejako ono s drogom kad mu izvadi valjda jedan gram koke :lol: a Billy i njegovo junaštvo ili Steve i njegov kukavičluk.
Stvarno su posebni likovi. Svako na svoj način. Billy je ustvari prava faca, Steve je jedan od onih koji uvijek najebu, a Jeffries je onaj koji sve kuha i na sve se buni. Al koje situacije. Jako me podsjeća na Louiea. Pogledaj i njega ako nisi gledao. Meni najbolja aktivna serija iako 4. sezona dolazi iduće godine zbog njegove stanke. http://www.imdb.com/title/tt1492966/
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Legit (2013- )

Post by olio » 16 Mar 2013, 01:10

4. i 5. su genijalne :supz:

ono sa kisikom
SpoilerShow
kada lopovi misle da kuhaju i dilaju drogu
Teško mi je gledat seriju jer me posli tako boli sve od smijeha da je to za nevjerovat. :zubifale:

User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Legit (2013- )

Post by Michel » 16 Mar 2013, 03:58

Koja ludnica :lol: :lol:

Pogledao sve što je izašlo. Znači, šesta, sedma, osma i deveta koja je izašla prije jedan dan. Šesta i sedma te onaj kondicijski trener :lol: :prayer: kako je Jeffries popljuvo sve one koji idu u teretanu, hahaha. Osma je najmanje smiješna, ali je genijalna. Kolekcionarstvo.

A ova deveta je najluđa dosad. Oni ludi novinari na motorima :lol:
SpoilerShow
a ovaj skriva poznatu ličnost u torbi
Čista ludnica. Genijalni su. I sad sreći je došao kraj jer ćemo sad čekati po tjedan dana za jednu epizodu :(

Morat ću naći neku drugu humorističnu, a da je relativno nova pa otvorim temu da pratimo. Pratim već neke, ali treba neka koja barem ima jednu sezonu, a ne ovako čekat po tjedan dana za epizodu od 20-ak minuta.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Legit (2013- )

Post by Michel » 10 Apr 2013, 00:23

Olio, jesi zaboravio na ovo :D

Izašle 10., 11., i 12. te upravo pogledane.

U 10. borba između Billya i Jeffriesa za žensku koja njeguje Billya i ostale invalide, a ženska je mrak. Al Rodney je bio najbolji :lol: :lol: on i jaje na žlici :prayer:

11. isuse bože, haha. Završili u gay baru, Steve skoro popušio frajeru jer je došlo do nesporazuma. U gay baru. :lol: :lol: a Jeffries se rasplesao, a tek ona ženska i silovanje.

I 12. :prayer: na bejzbol utakmici. Jeffries popljuvao ameriku pred svima, njihovu himnu, kako su 34. po obrazovanju pa naguravanje, ma ludnica. A Rodney jedini uživao i zapisivao statistiku :zubifale:

Kakvi carevi!!!

Mislim da je ostala još jedna epizoda.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Legit (2013- )

Post by olio » 10 Apr 2013, 01:43

Gleda se, gleda.

Počea sam gledat sa ekipom, tako da sam prvih 6 gleda ponovno :D

Trenutno sam na 11-toj. odlična sa bejzbolom, pljuvanje amerike sigurno najbolje :lol:

9. mi je bila odlična, sa paprazzijima i ženskom u torbi :prayer:
A prije toga 7. epizoda sa trenerom rastura :D

Post Reply