Novi Nadrealisti

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
Post Reply
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Novi Nadrealisti

Post by HorrorHR » 08 Apr 2007, 20:02

Danas naletih na RTLu, bilo mi je čak prilično smiješno. Skečevi:

- Utrke ilegalnih imigranata koji trče iz kamiona preko granice a lovi ih murja ;)
- reportaža o osnovnoj školi za turbo folk glazbu
- Sapunica: Ljubav u Supermarketu (kombinacija meksičkih telenovela i hrvatskog reklamiranja raznoraznih prozivoda u domaćim serijama)
- Iskopine u Hercegovini kojima se dokazalo da su Hercegovci bili stanovnici Troje (zakon sprdanje an bosansku piramidu sunca)

Slučajno naletih i čak se par puta dobro nasmijah. Mislim da je i Edo Majka glumio u turbo folk skeču...

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Re: Novi Nadrealisti

Post by A$H » 08 Apr 2007, 22:12

HorrorHR wrote:Danas naletih na RTLu, bilo mi je čak prilično smiješno. Skečevi:

- Utrke ilegalnih imigranata koji trče iz kamiona preko granice a lovi ih murja ;)
- reportaža o osnovnoj školi za turbo folk glazbu
- Sapunica: Ljubav u Supermarketu (kombinacija meksičkih telenovela i hrvatskog reklamiranja raznoraznih prozivoda u domaćim serijama)
- Iskopine u Hercegovini kojima se dokazalo da su Hercegovci bili stanovnici Troje (zakon sprdanje an bosansku piramidu sunca)

Slučajno naletih i čak se par puta dobro nasmijah. Mislim da je i Edo Majka glumio u turbo folk skeču...
to sam neki dan gledao,danas je bila repriza...nisu loši,nadam se da neće sad postat dosadni...
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Evil Xander
Posts: 783
Joined: 08 Oct 2006, 16:39
Location: R'lyeh
Contact:

Re: Novi Nadrealisti

Post by Evil Xander » 09 Apr 2007, 10:35

HorrorHR wrote:Danas naletih na RTLu, bilo mi je čak prilično smiješno. Skečevi:

- Iskopine u Hercegovini kojima se dokazalo da su Hercegovci bili stanovnici Troje (zakon sprdanje an bosansku piramidu sunca)
Nije samo jedna 'piramida', ima ih barem 4. Bio pogledati, got the shirt (Jebes zemlju koja piramide nema natpis).

Zamisli da dodjes na Rujevicu pa onda blatnim putevima odes do prvog brda, u podnozju vidis rupu 5x5 gdje je vidljiv bijeli kamen. E pa tako izgleda Visoko i te piramide. Strasno & depresivno dot com. Taj dan je jos bilo oblacno sto je doprinijelo dodatnoj depra atmosferi, plus sto je u Visokom industrija koze.

Nakon toga mozes ic jest u restoran Amon Ba i kupit si suvenir drvenu piramidu, taman da pase uz drveni sah i gusle.
Chuck Norris puts the 'fun' in the 'funeral'.

Post Reply