The Booth at the End (2011)

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
Post Reply
User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

The Booth at the End (2011)

Post by jigsaw » 29 Apr 2012, 18:26

Image

Iliti naški Separe...

evo opis:

The series follows the storylines of several characters who visit a mysterious figure in the corner booth at the back of a diner. Each character has heard rumors that this Man is able to grant desires, provided that a task is performed. Upon receiving the task, the Man's only other demand is that the character continually update him on his or her progress. Once the task is complete, the character's desire is always fulfilled.


Serija se sastoji od 5 polusatnih epizoda, tek sam je sad počeo gledati i čini mi se jako zanimljiva, mislim da se vrti i na Fox Crimeu ako se ne varam.

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The Booth at the End (2011)

Post by Michel » 21 Apr 2013, 23:28

Odlično da ima tema.

Pogledao prve četirir epizode, ostala mi je još jedna u toj prvoj sezoni. Kao nekakve web epizode po par minuta i sastavljene u jednu epizodu od 25 minuta. Prava misterija, pogotovo taj lik koji ispunjava želje. Likovi koji mu dolaze su zanimljivi, pogotovo zadatke koje moraju obaviti pa tako imamo jednu sestru koja je prije čula boga, ali više ne može i sad traži od tog čovjeka da želi opet razgovarati s bogom i on joj kaže da će moći ako ispuni taj zadatak, a zadatak je takva ironija da ne može biti veća.

Ne znam, tip valjda ima neke supermoći, ali opet je sve povezano, ti njihovi zadaci. Prati se dalje.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

jeba
Posts: 2268
Joined: 01 Sep 2008, 14:44
Location: Sopot

Re: The Booth at the End (2011)

Post by jeba » 23 Dec 2013, 22:00

Ja sam odradio prvih par epizoda i sve su nekako međusobno povezane, ali ipak sam odustao. Premalo mi je neke akcije i kretanja, a previše je separaea i priče.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: The Booth at the End (2011)

Post by Asfodel » 14 Sep 2019, 15:28

Pogledala :)

Ovo je jako dobro!
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Annabel_Lee
Posts: 432
Joined: 30 Jul 2013, 09:59

Re: The Booth at the End (2011)

Post by Annabel_Lee » 14 Sep 2019, 17:49

Pogledala sam prije nekih 5 godina, bila mi je baš dobra serija. Zanimljivo je vidjeti što su sve ljudi spremni učiniti da dobiju ono što žele.

Post Reply