Američka TV - HorrorHR/FilmTV report

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
Post Reply
User avatar
cvd-klon
Posts: 271
Joined: 03 Feb 2007, 21:48
Location: Skeleton Man backstage

Američka TV - HorrorHR/FilmTV report

Post by cvd-klon » 11 Feb 2007, 09:24

neke stvari što su se gledale uz ledjero pivici ovih večeri:

Deal or No Deal - originalna (valjda su ameri startali) verzija "Uzmi ili ostavi". Proudkcija eonima bolja, svaki broj drzi jedno divno žensko biće, a natjecatlji su najbolje rečeno izdrogirani jel ovakvu količinu hiperaktivnosti je teško u normalnom stanju kreirati. Za razliku od naše verzije, ovdje je bankar neki tip u mraju koji konstattno baca "odds".

Btw i kad otvoriš recimo dobre 4-5 aktovke sa ok parama, ponude su oko $50,000.

NBC Lockups - mislim da sam falio ime ali se vrti na MSNBCu i kroz svaku epizodu prati jedan zatvor u americi. Totalno kul za gledati, posebno slušati što manijaci pričaju. FilmTV to inače gleda pa mi je zabranio da preskačem kanale dok se to vrti :D

Neimenovana serija sa Casper Van Dienom - spomenuh to ranije, djeluje totalno dosadno - nismo gledali više od 2 minute sve zajedno a vidili smo gay Caspera kako tipu izlazi iz kreveta. svijet više neće biti isti :D ime serije iamte na imdbu

News emisije - sve, ali baš sve emisije na FOXu i još dva kanala su 24/7 o Anne Nichole Smith. Sve o njenom životu doslovno kao da je najutjecajnija žena u americi a ne drogirana plava sisata fuksa (ex već sada).

Cathouse - naletili sada na 10 minuta - reality show unutar kurvinjaka. Djeluje jebeno dobro, scene neke dosta eksplicitne (ipak je HBO produkcija), jedva čekam dalje nabaviti nešto od ovoga. Trenutno je druga sezona.

Cheaters - misliš da te netko vara a ti umjesto da šamaraš ili pričaš zoveš TV da sve snima i da ispadneš zemljak pred cijelom nacijom. Spektakularno glupi ljudi a tip koji vodi emisiju toliko nabrijava ljude na fajt da je to smiješno.

Judge Mathis - judge show sa poštenim crnim sucem. Gledali samo 25 minuta, smiješni ameri (bar je zapravo ako se ne varam).

Judge Extreme Akim - deset minuta gledali, ili totalna debilana ili parodija :D

Big Idea with Donny Deutsch - tip koji je imao agenciju Deutsch u koje je Donald Trump redovno slao apprentice u istoimenom showu. Tip uz sve sada ima i talk show koji je idiotan i dosadan, a posebno je nezanimljivo gledati njega kako stavlja, skida i gricka naočale 24/7

najvjerojatnije sam napravio brdo grešaka tipkajući, ali jebite se, pijem pivu i pišem iz neudobne pozicije
:lol:

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 11 Feb 2007, 11:31

mi mos rec u kojem si ti gradu?Zanima me zato sto mi nije jasno kak funkcionirata njihova telka?Dal svi imaju isto?Ima li regionalnih postaja?

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 13 Feb 2007, 15:05

Kako ja kužim ameri imaju brdo lokalnih televizija koje sindiciraju neki sadržaj od velikih playera. Uz to oni daju natrag velikima lokalne reportaže. Neki kanali imaju i svoje lokalne verzije - recimo CW (koji je nastao spajanjem Warner Bross i još jednog poznatog kanala koji se sada nemogu sjetiti) je ko nas bio "CW Bay Area".

Post Reply