Koje serije trenutno pratite?

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
Post Reply
User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by Wendigo » 20 Jun 2010, 22:17

Ghostface wrote:
Wendigo wrote:prestrašno kako sam se navukao na lost, danas sam pogledao 6 epizoda jednu za drugom.
Da, to joj je efekt, ali ne očekuj previše odgovora. Kvalitetni likovi, priča, al na kraju- obična prevarantska navlakuša!
nema veze, gledat će se dok mi se u jednom trenu ne pretvori u drek iz razloga poput rastegnutosti, mogučnosti da se scenarist "izgubio" ili da nedaj bože zaglibi u kakve uber sapunjaste (na loš način), metafizičke ili nedorečene vode.
za sada mi je preodlično; od mjesta radnje, likova, zagonetnosti, priče i samog koncepta skupine ljudi kompletno odvojenih od svijeta na tropskom otoku koji je jedan veliki misteriozni upitnik, uh... 8) već sam postao opsjednut i večinu vremena ili gledam ili mozgam raznorazne teorije i sl. :D

@ callac: ma sam ti gledaj, super je. ;)
uostalom i harper´s island je imao super setting, likove, ugođaj itd. pa je na samom kraju ispao niš posebno.

User avatar
one and only
Posts: 166
Joined: 26 Feb 2010, 19:07

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by one and only » 22 Jun 2010, 19:01

Trenutno samo Heroes,ne mogu da se odvojim od nje,planiram da pocnem Lost a sa ogromnim ocekivanjima se ceka zavrseci Smallville i Supernatural.....

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by callac » 23 Jun 2010, 19:37

Počela sam sinoć gledati Lost! (unatoč Ghostovom spoileru, ccccc) odgledalo se tri epizode, definiivno je serija za navući se jer sam jedva prestala gledati iako je bilo pola četiri ujutro, a ja se ustajem rano.. I vidim već da će biti potencijalnih slika u dotičnoj temi slike glumaca :mrgreen:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by Scarface » 23 Jun 2010, 20:23

callac wrote:Počela sam sinoć gledati Lost! (unatoč Ghostovom spoileru, ccccc) odgledalo se tri epizode, definiivno je serija za navući se jer sam jedva prestala gledati iako je bilo pola četiri ujutro, a ja se ustajem rano.. I vidim već da će biti potencijalnih slika u dotičnoj temi slike glumaca :mrgreen:
:finga: :finga:

Nego šta je reć da ti ovo nisi ranije pratila, s obzirom da si SF fan? Odbojnost zbog prevelikog hype-a il nešto drugo?
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by Asfodel » 23 Jun 2010, 21:57

callac wrote:Počela sam sinoć gledati Lost! (unatoč Ghostovom spoileru, ccccc) odgledalo se tri epizode, definiivno je serija za navući se jer sam jedva prestala gledati iako je bilo pola četiri ujutro, a ja se ustajem rano.. I vidim već da će biti potencijalnih slika u dotičnoj temi slike glumaca :mrgreen:
Čekam :D
Ja sam još u dvojicu zaljubljena na psihičkoj bazi (dobro ne baš zaljubljena :lol: ) ne smijem ti reć
+ u onom topicu ako popljuješ Sawyera mogla bih te ozlijedit, mora ti se svidjet bar osobnost ak ništa :mrgreen:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by john_constantine » 23 Jun 2010, 23:14

opet nastavio Dr.Who četvrtu sezonu, pauzirati ću trenutno 24 sata.
Michel puši karu.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by callac » 24 Jun 2010, 00:26

Asfodel wrote:
callac wrote:Počela sam sinoć gledati Lost! (unatoč Ghostovom spoileru, ccccc) odgledalo se tri epizode, definiivno je serija za navući se jer sam jedva prestala gledati iako je bilo pola četiri ujutro, a ja se ustajem rano.. I vidim već da će biti potencijalnih slika u dotičnoj temi slike glumaca :mrgreen:
Čekam :D
Ja sam još u dvojicu zaljubljena na psihičkoj bazi (dobro ne baš zaljubljena :lol: ) ne smijem ti reć
+ u onom topicu ako popljuješ Sawyera mogla bih te ozlijedit, mora ti se svidjet bar osobnost ak ništa :mrgreen:
Hehe, neću popljuvat Sawyera, dapače, lik zločestog dečka u kombinaciji sa onom facom i naglaskom je presexy. I još su mi dva dobra, očekivano i ziher se zna tko su :mrgreen:
Stari mi je famozan, nadam se da neće na kraju ispasti negativac...
I da odgovorim Ghostu, nekako mi se nije dalo počinjati jer sam dio pratila na tv-u pa naišle druge serije koje su me više zanimale u to vrijeme, to ti je kao kad nekoga ne možeš nagovoriti da gleda Supernatural ili Dextera iako svi tvrde da su serije prejebene.I konačno sam popustila, šta iz nedostatka nečeg drugog, a i idem baš vidjet čemu tolika buka oko ovoga. Zadovoljna sam, stigla sad do sedme epizode, još će par da se odgleda večeras/noćas! :D
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by Wendigo » 24 Jun 2010, 01:21

ajd, baš mi je drago da je još netko počeo pratiti lost. :D
ja sam na 21. epizodi i uživljen sam skroz.

naj likovi: locke, sayid, sun, charlie i sawyer mi s vremenom postaje sve draži. karakterno (a bome i fizički) me podsjeća na jaimea iz ASOIAF. :)

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by metallicat » 24 Jun 2010, 16:23

vjerovatno ću i ja jednom, ali za sad završavam taj 24, a poslije toga ću vidjet.
Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by john_constantine » 24 Jun 2010, 18:01

ma čak imam negdje komplet svih sezona losta osim ove zadnje, ali nikako da se natjeram gledati...
Michel puši karu.

User avatar
Jandra
Posts: 991
Joined: 15 Mar 2009, 19:22
Location: Na stolici

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by Jandra » 24 Jun 2010, 21:01

OMG!! Opet su počeli sa CSI: Las Vegasom. Napokon. Pratit će se.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by Asfodel » 26 Jun 2010, 14:55

Apdejt: True Blood, Persons Unknown, Lost
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by Scarface » 26 Jun 2010, 20:55

U ponediljak na torrentima nove sezone Hung-a i Entourage-a. 8) 8) 8)
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by callac » 27 Jun 2010, 21:46

Evo završila sam sa Doctor Who, uzeo me Lost pa manje više to pratim i počela Persons Unknown ali mi se baš ne sviđa.
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by Scarface » 27 Jun 2010, 23:30

callac wrote:Evo završila sam sa Doctor Who, uzeo me Lost pa manje više to pratim i počela Persons Unknown ali mi se baš ne sviđa.
Nisan primijetija da pratiš Entourage (isprike ako san u krivu), pa ono, to ti je taman litnja serija (tad uvik i izlazi) i meni nešto predivno, poput Dextera i Breaking Bad neusporedivo s ostalim serijama, i skroz je opičena (a znan da voliš IASIP, mada je ovo malo blaže u sprdoludnja điru). E da, i za Breaking Bad vridi isto, totalne preporuke.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

Post Reply