Koje serije trenutno pratite?

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
Post Reply
User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Koje serije trenutno pratite?

Post by callac » 17 Jun 2010, 20:17

Evo, budući da sam ja jedna od onih koja sve više prati serije, a manje gleda filmove treba mi neki topic u kojem mogu pisati o aktualnim serijama koje vrtim, o nekima koje bi htjela pogledati i da je sve na jednom mjestu.
Trenutno vlada opako zatišje jer su sezone završild, samo je par njih koje su tek počele sa novim sezonama. Pratim od novijih True Blood, Happy Town, Doctor Who, Stargate Universe, Lie to me.
I prije spavanja se gleda Medium, Num3rs ili eventualno kad je opaka nesanica bacim si Stargate SG1 ili Atlantis.
Planiram sad kad i ove aktualne dođu pred kraj pokušati napokon pogledati Lost, Prison break , 24 i slične serije koje me prije nisu nikako zanimale, a izazvale su masovnu histeriju! :lol:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by john_constantine » 17 Jun 2010, 20:23

Trenutno pauziram 24 7 sezonu, a gledam kao neki ovisnik True blood drugu epizodu (pizdim jer moram gledati na kompu jer divixplayer ne vrijedi niti govna...) i za strane Dr.Who četvrtu sezonu kada mi se da.
Michel puši karu.

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by elrania » 17 Jun 2010, 20:25

trenutačno samo true blood, a bila je neka ideja vratiti se na lost kad se nađe vremena.

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by Decadentor » 17 Jun 2010, 20:26

samo person unknown ATM
Image

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by callac » 17 Jun 2010, 20:28

john_constantine wrote:Trenutno pauziram 24 7 sezonu, a gledam kao neki ovisnik True blood drugu epizodu (pizdim jer moram gledati na kompu jer divixplayer ne vrijedi niti govna...) i za strane Dr.Who četvrtu sezonu kada mi se da.
Isuste, šta toga toliko ima??? Sve se predomišljam jer ja sam pogledala par epizoda iz prve sezone i to jer su je majka i baka pratile pa da vidim šta je njima tak dobro u tome :P
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by callac » 17 Jun 2010, 20:28

Decadentor wrote:samo person unknown ATM
To moram skinut, tnx za podsjetnik! :wink:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by Decadentor » 17 Jun 2010, 20:29

ma nista :)
Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by john_constantine » 17 Jun 2010, 20:34

callac wrote:
john_constantine wrote:Trenutno pauziram 24 7 sezonu, a gledam kao neki ovisnik True blood drugu epizodu (pizdim jer moram gledati na kompu jer divixplayer ne vrijedi niti govna...) i za strane Dr.Who četvrtu sezonu kada mi se da.
Isuste, šta toga toliko ima??? Sve se predomišljam jer ja sam pogledala par epizoda iz prve sezone i to jer su je majka i baka pratile pa da vidim šta je njima tak dobro u tome :P
pa računaj bar 8 sezona, film prije sedme sezone kao uvod i novi film koji je najavljen. :mrgreen:

Eh da, prije sam pratio i Buffy, vampire slayer, ali sam odustao nakon druge sezone, nisam očekivao previše, ali poslije sam izgubio interes za seriju... Tako da i Angel otpada.
Michel puši karu.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by Asfodel » 17 Jun 2010, 20:44

House-a, True Blood, Persons Unknown, Mentalist.... i to sve vrrrlo lagano i mic po mic...voljela bih brže, ali nemam vremena (a i neke tek izlaze svaki tjedan). Tak da kad uhvatim vremena, radije pogledam neki filmić, to mi je nekak bitnije.

Žudim za dovršavanjem Losta, ali to ne želim sad kad znam da se ne bih mogla suzdržat na jednu-dvije ep tjedno. Jednom ću i započeti Dextera i Supernatural i još mnogo njih, al ne da mi se nabrajat...
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by john_constantine » 17 Jun 2010, 20:46

Od mentalista sam ionako totalno odustao poslije prve sezone. Nema ničega što bi me tjeralo da pogledam drugu sezonu. A u planu imam još lost, spartacus, prison break, Stargate, Star trek (ponovno), Andromeda, Battlestar galactica (što sumnjam s obzirom da me već ona miniserija uspava) i dovršiti Farscape još tri sezone + film...

Eh da, i Twin peaks. Moram pogledati samo da otkrijem u čemu je bit, s obzirom da se puno priča o toj seriji, a i čim je mojim starcima bila bolesna ili nešto da su odustali, onda moram pogledati. :mrgreen:
Last edited by john_constantine on 17 Jun 2010, 20:47, edited 1 time in total.
Michel puši karu.

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by remike2 » 17 Jun 2010, 20:47

Trenutno nove epizode Lud, zbunjen, normalan, ponovo repriziram Prison Break, CSI isto dosta gledam, Lost te tu i tamo Dr. House, pa i Ghost Whisperer...
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by callac » 17 Jun 2010, 20:50

Ma meni je problem kod dosta filmova što mi počne opadat koncentracija nakon sat vremena i samo gledam kad će završiti. To mi se kod najgluplje serije rijetko dogodi jer u prosjeku traju 40-ak minuta i onda novi nastavak nudi novu radnju itd... Baš sam sa Dingom to komentirala neki dan :lol: Naravno da ima super filmova i da nisam na svakom toliko nestrpljiva, al kažem, u zadnje vrijeme me sve više serije privlače jer nude tu "stalnost" koja mi je potrebna kad se navučem na nešto. Film koji je predobar i završi, a nema nastavak, samo me baci u bed! :ANAL:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by DrugsBunny » 17 Jun 2010, 20:51

Supernatural i Rescue Me.
...I wrapped our love in all this foil,
Silver-tight like spider legs
I never wanted it to ever spoil,
But flies will lay their eggs...

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by john_constantine » 17 Jun 2010, 20:51

jep, a kod mene je drugačija situacija. Kada epizode traju 45 minuta, onda mi to zna biti zamorno kao u slučaju buffy ili x - files.
Michel puši karu.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by callac » 17 Jun 2010, 20:56

john_constantine wrote:jep, a kod mene je drugačija situacija. Kada epizode traju 45 minuta, onda mi to zna biti zamorno kao u slučaju buffy ili x - files.
Kako je to drugačija situacija? Šta ne muči i tebe duljina po toj logici ako ti je zamorno?
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


Post Reply