Pretty Little Liars (2010)

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
Post Reply
User avatar
DEXTER
Posts: 1877
Joined: 18 Dec 2008, 18:25
Location: Miami Metro Police Department
Contact:

Pretty Little Liars (2010)

Post by DEXTER » 10 Jun 2010, 21:45

Image
Pretty Little Liars is an ABC Family network television series based on the Pretty Little Liars series of novels by Sara Shepard that premiered on June 8, 2010. The series follows the lives of four girls — Spencer, Hanna, Aria, and Emily — whose clique falls apart after the disappearance of their queen bee, Alison. One year later, they begin receiving messages from someone using the name "A" who threatens to expose their secrets — including long-hidden ones they thought only Alison knew.
TRAILER
[img]http://i34.tinypic.com/szd35x.png[/img]
[i][b]America's favorite serial killer.[/b][/i]

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Pretty Little Liars (2010)

Post by Scarface » 10 Jun 2010, 22:00

Pilot jako dobar, konačno nešto za zamjenu Gossip Girl priko lita. 8)
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
DEXTER
Posts: 1877
Joined: 18 Dec 2008, 18:25
Location: Miami Metro Police Department
Contact:

Re: Pretty Little Liars (2010)

Post by DEXTER » 10 Jun 2010, 22:02

guilty pleasure at its best :mrgreen: pilot solidan.. nekakav mix kucanica sa i know what you did last summer + gossip girl :lol:
[img]http://i34.tinypic.com/szd35x.png[/img]
[i][b]America's favorite serial killer.[/b][/i]

User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Pretty Little Liars (2010)

Post by Michel » 16 Jun 2013, 23:44

Danas krećem s trećom sezonom :zubifale:

Ma serija te vuče. Druga sezona je završila iznenađujuće
SpoilerShow
Mina je bila A to jest jedna od A. Sad neko novi.
Iako to pitanje povlače kroz čitavu sezonu, a vidim da je već počela četvrta pa taman krenem danas sa trećom. Priključite se :kokicarenje:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Pretty Little Liars (2010)

Post by John_Ryder » 17 Jun 2013, 00:08

ovo valja? čini mi se da su samo histerične bogatašice u pitanju.
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Pretty Little Liars (2010)

Post by Michel » 17 Jun 2013, 00:48

Ma ono, ovo ti je ABC family, a oni ti imaju skroz zabavne serije. Uglavnom, radi se o četiri prijateljice koje je razdvojilo ubojstvo 5. prijateljice i polagano počnu dobivati sms-ove od nekog ko se zove A?

Tko je A je najveća misterija u seriji. Ima tu svačega, mnoštvo likova, zagonetki, teenegerskih problema, prepuno misterije. Ne znaš kome treba vjerovati. Ima dosta referenci i na horor filmove i na pop kulturu. Nije nešto da ćeš reći kako je odlično, ali je jedna od najvećih televizijskih zaraza. Ta misterija ma koliko je god vukli, moraš pratit. Finale druge sezone je dosta toga odgovorilo tako da ne mogu dočekat sad da počnem gledat. :)
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Pretty Little Liars (2010)

Post by John_Ryder » 17 Jun 2013, 08:12

eh..ne želim opet imat gossip girl u životu :lol:
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Pretty Little Liars (2010)

Post by Michel » 17 Jun 2013, 13:12

:D

Gossip girl sam pogledao pilot i znam da je bilo nešto zbog čega sam morao odustati. Mislim da su baš počele nove serije izlaziti pa sam izbacio Gossip girl. Obožavam teenegerske drame iako su sve to blesave serije izuzev Freaks and Geaks i moram još pogleda My So Called Life kao neke ozbiljne drame. No, teenegeri i neka misterija oko njih. Njami :supz:

Pogledao prve dvije treće sezone. Kakav eksplozivan početak. Kraj prve je odličan. Novi A i nova igra je počela. Maya je i dalje najgluplji lik. Jenna mi je od prve sezone najzanimljivji i scena u wc-u
SpoilerShow
nije slijepa :partyman: :D
Zanimljive scene između Hane i Mone. E sad, ko je novi stalker
SpoilerShow
mislim, blesavo je to pogađati pošto oni mogu promijeniti sve u jednoj epizodi, ali volio bih da bude netko od bitnih. Zašto ne Ezra recimo iako je to vrlo upitno. Ali tako neko.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Pretty Little Liars (2010)

Post by Michel » 27 Jun 2013, 01:12

Pogledane epizode od 3 do 10

Kako su zapetljali, ali prezanimljivo. Mona :prayer:

A tek Jenna :D
SpoilerShow
kako ih je prevarila. Više nije slijepa i sudjelovala je u dosta toga. Pogotovo zato što je Maya išla na te tulume gdje je oteta pa je snimka pokazala da Gareth ipak nije ubojica već netko drugi.
Ezri su dali veliku pozadinsku priču. Malo je postao zanimljiviji. Drago mi je zbog Arine mame. Jako drag lik. Hanna i Caleb :( al dobro, ići će na bolje. Sad im on može pomoći.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Pretty Little Liars (2010)

Post by Michel » 25 Jul 2013, 22:59

Pogledana treća sezona.

Kakvo ludilo od sezone. Prepuno misterije, par epizoda s izvrsnom horor atmosferom. Puno zagonetke i natprirodnih događaja čak :prayer:

Kakav šok kad se saznalo
SpoilerShow
da je Tobi u suradnji s A, ali morao je da pomogne Spencer
Sezonu je obilježio i rat između Mone i Spencer (ženska verzija Sherlocka Holmesa). Ma fantastično. Serija stvarni ima toliko toga i zarazi te totalno. Najbolja epizoda mi je bila u vlaku kad su slavili noć vještica pa svi su došli obučeni u nešto. Intrige, ubojstvo, zagonetke i savršena napetost.

Glavna misterija ostaje neotkrivena iako
SpoilerShow
Alison je možda živa. Ne znamo ko je ona žena u crvenom koja je izašla iz aviona, a možda je zbilja Alison.
Čak su ubacili i ludnicu :supz:

Aria i Ezra, stvarno imaju dobru ljubavnu priču. Četvrta sezona upravo traje/izlazi pa ću pričekat da sve izađe i onda sve odjednom pogledati.

9/10 :kokicarenje:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Pretty Little Liars (2010)

Post by John_Ryder » 26 Jul 2013, 12:51

cijelo vrijeme imam osjećaj da je ovo gore od gg ,pa nikak da se nagovorim pogledat prvu ep
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Pretty Little Liars (2010)

Post by Michel » 26 Jul 2013, 13:34

Od GG sam odustao pa ne znam jel zbilja tamo ima toliko misterije, ubojstava, intrige i čisto sumnjam da imaju horor epizoda s odličnom atmosferom.

Ovo ti je drugačije. Dosta se citiraju klasični horori, posvećuju im se scene i tako. A misterije imaš na bacanje. Sa svakim novim odgovorom dolazi više pitanja. U ovoj seriji meni to odgovara i još teenegeri glavni pokretači radnje :supz:

Meni je Spencer najbolji lik. Kasnije i Mona, Tobi...
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Pretty Little Liars (2010)

Post by hitman_4 » 18 Jul 2014, 18:01

gledljivo sranjce :lol:
svi mogući i nemogući klišeji na jednom mjestu :kokicarenje:
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Pretty Little Liars (2010)

Post by Michel » 18 Jul 2014, 20:06

Jel nastavljaš gledat?

Ja ću uskoro četvrtu sezonu. Već je počela i 5. sezona i imat će šestu i sedmu sezonu :lol: :lol:

Samo nek idu. Misterije i zagonetki će uvijek biti :rock:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Pretty Little Liars (2010)

Post by callac » 18 Jul 2014, 22:40

ja ću si ovo sad skinuti. :)
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


Post Reply