Pretty Little Liars (2010)

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
Post Reply
Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Pretty Little Liars (2010)

Post by Wheel Smith » 13 Aug 2015, 00:27

ja niti sam gledao epizodu spojlali su na fejsu svi koji su gledali - bezveze
:supz: :supz:

User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Pretty Little Liars (2010)

Post by Michel » 13 Aug 2015, 22:01

Ja sam na petoj sezoni tako da imam još do te ključne epizode šeste sezone. Mene samo zanima jesu li stvarno otkrili A? Baš ono za stvarno ili će opet reći da to nije A jer čitam da su dobili sedmu sezonu.

"Pretty Little Liars was renewed for its sixth and seventh seasons. In November 2014, actress Lucy Hale confirmed the seventh season will be the final season in the series." i onda pročitam ovo "However, in August 2015, executive producer I. Marlene King and actress Shay Mitchell stated that an eighth season or a television film is a possibility."

Možda i 8. sezona :D pa koja će sad biti misterija, tko je B?

Image

Otišle epizode 7, 8 i 9 :supz:

Kako me Alison živcira. Ne kužim kako mogu biti tako glupe. Vidim da je još uvijek manipulativna kučka. Nije onakva iz flashbackova gdje se vidi po njezinoj faci kako i govoru kako manipulira već je sad to malo prikrila, ali vidim i dalje kako glumi žrtvu i sve okreće. Mislim, narediti nekom da upadne u Hanninu kuću, stavila Hanninu majku u opasnost. Mah, samo se živciram zbog glupe Alison. I ono kad nisu vjerovali Hanni, za Ariu kužim jer želi da joj majka bude sretna, ali ove ostale, pogotovo glupa Emily.

Ove tri epizode odlične i vidim u svima njima bile su njihove majke. To mi se sviđa kako se po par epizoda vraćaju neki likovi, tako uvijek bude, ali lijepo se zaokružuje priča. I napokon Caleb i Hanna opet zajedno. Najbolji su. Dobro je, sad su prestali piti, Spencer invertirala :D
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Pretty Little Liars (2010)

Post by Asfodel » 13 Aug 2015, 22:46

Wheel Smith wrote:ja niti sam gledao epizodu spojlali su na fejsu svi koji su gledali - bezveze
Ja bih to unfriendala :axe:

Večeras gledam, jooj :partyman:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Pretty Little Liars (2010)

Post by Wheel Smith » 14 Aug 2015, 01:05

Asfodel wrote:
Wheel Smith wrote:ja niti sam gledao epizodu spojlali su na fejsu svi koji su gledali - bezveze
Ja bih to unfriendala :axe:

Večeras gledam, jooj :partyman:

čitaš mi misli to sam napravio par ljudi je otišlo... :) ali znam samo ime ne znam motiv tako da nije skroz skroz steta ali eto... kad pogledas javi dojmove
:supz: :supz:

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Pretty Little Liars (2010)

Post by Wheel Smith » 14 Aug 2015, 01:13

Michel wrote:Ja sam na petoj sezoni tako da imam još do te ključne epizode šeste sezone. Mene samo zanima jesu li stvarno otkrili A? Baš ono za stvarno ili će opet reći da to nije A jer čitam da su dobili sedmu sezonu.

"Pretty Little Liars was renewed for its sixth and seventh seasons. In November 2014, actress Lucy Hale confirmed the seventh season will be the final season in the series." i onda pročitam ovo "However, in August 2015, executive producer I. Marlene King and actress Shay Mitchell stated that an eighth season or a television film is a possibility."

Možda i 8. sezona :D pa koja će sad biti misterija, tko je B?

Image

Otišle epizode 7, 8 i 9 :supz:

Kako me Alison živcira. Ne kužim kako mogu biti tako glupe. Vidim da je još uvijek manipulativna kučka. Nije onakva iz flashbackova gdje se vidi po njezinoj faci kako i govoru kako manipulira već je sad to malo prikrila, ali vidim i dalje kako glumi žrtvu i sve okreće. Mislim, narediti nekom da upadne u Hanninu kuću, stavila Hanninu majku u opasnost. Mah, samo se živciram zbog glupe Alison. I ono kad nisu vjerovali Hanni, za Ariu kužim jer želi da joj majka bude sretna, ali ove ostale, pogotovo glupa Emily.

Ove tri epizode odlične i vidim u svima njima bile su njihove majke. To mi se sviđa kako se po par epizoda vraćaju neki likovi, tako uvijek bude, ali lijepo se zaokružuje priča. I napokon Caleb i Hanna opet zajedno. Najbolji su. Dobro je, sad su prestali piti, Spencer invertirala :D



koliko ja znam , otkrije se a i onda ima još netko iznad a , na tome baziraju pola 6 i citavu sedmu ako se ne varam , možda da ghostface uskoči u pomoć ako čita ovo:)
:supz: :supz:

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Pretty Little Liars (2010)

Post by Asfodel » 14 Aug 2015, 14:24

Otkrije se, da.
Nisam baš oduševljena, zamišljala sam to kao epski i emotivni događaj.. ali završetak me na neki perverzni način natjerao da zaboravim na to i jedva čekam dalje što će biti :lol:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Pretty Little Liars (2010)

Post by callac » 30 Aug 2015, 22:13

Ja sam se ustala sat i pol ranije jutro kada sam putovala na more da saznam tko je faking A. Zadovoljna sam, ko što Ghostface kaže spram Red Johna ovo je majstorski odrađeno. Mentalist sam u tom trenutku prestala gledati jer me brutalno razočaralo. Al općenito me smetaju ta nabrijavanja šest sezona i onda odrađivanje ofrlje i zaborav te nastavak ko da nikad ništa nije bilo. Nadam se da u PLL toga neće biti. Zato sam volila Dextera, svaka sezona novi "negativac", a glavni bad guy je glavni glumac. Mada im nikad neću oprostiti onakav kraj, jedno od meni gorih finala.
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Pretty Little Liars (2010)

Post by hitman_4 » 14 Sep 2015, 11:09

SpoilerShow
Image
:lol:
Last edited by hitman_4 on 14 Sep 2015, 18:15, edited 1 time in total.
Image

Image

Image

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Pretty Little Liars (2010)

Post by Asfodel » 14 Sep 2015, 17:10

hitman_4 wrote:
SpoilerShow
Image
:lol:
Krvavo :lol:

Steta sto nije stavljen pravi č, doslo bi mi da ju uramim, stavim kao cover fotku i k tome slicno :lol:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Pretty Little Liars (2010)

Post by hitman_4 » 14 Sep 2015, 18:16

hitman_4 wrote:
SpoilerShow
Image
ispravljeno :mrgreen:

edit:
SpoilerShow
Image
vrh :lol:

odgledao sam sve epke i mogu reći da sam zadovoljan finalom. bitno da su otkrili tko je A :mrgreen:
Image

Image

Image

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Pretty Little Liars (2010)

Post by Asfodel » 16 Sep 2015, 21:35

Zahvaljujem :vempajer:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Pretty Little Liars (2010)

Post by Asfodel » 14 Jan 2016, 12:09

Novi novi PLL :partyman:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Pretty Little Liars (2010)

Post by hitman_4 » 22 Mar 2016, 13:00

Image
Image

:shock:
Image

Image

Image

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Pretty Little Liars (2010)

Post by Wheel Smith » 22 Mar 2016, 19:39

nije mi nesto finale 6 sezone
:supz: :supz:

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Pretty Little Liars (2010)

Post by Asfodel » 22 Mar 2016, 21:19

Koje lose trash finale

I meni jedina losa epizoda dosad.
SpoilerShow
Od onih ljubavnih sapunica medju likovima do razotkrivanja ono dvoje, ta njihova prica :mrgreen: Jer kao za lika nismo skuzili dosad.
.
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

Post Reply