How I Met Your Mother

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: How I Met Your Mother

Post by maddjuro » 05 Mar 2012, 00:27

serija mi je ok, nije loša, ali nemrem reć da mi je savršena, niti da je pratim; kada su je svojevremeno prikazivali kod nas na tvu sam je tu i tamo pogledao, ali nij me dovoljno privukla da bi je konstantno pratio
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Victor Crowley
Posts: 2091
Joined: 09 Feb 2011, 10:52

Re: How I Met Your Mother

Post by Victor Crowley » 04 May 2014, 13:54

Nakon što sam pogledao prvu sezonu nisam mislio dalje gledati jer mi je onaj Ted bio iritantan ali na nagovor prijatelja nastavio sam. I jučer sam završio kompletnu seriju. Toliko o tome da mi se nije svidjela. Nwe mogu je svrstati u vrh serija (mojih omiljenih) ali u vrh humorističnih mogu. Baš mi se svidjela iako je imala glupih trenutaka Bože sačuvaj. No dobro, rijetke su one serije koje nemaju te glupe trenutke.

Najbolja i najgora sezona - uistinu ne znam koja mi je najbolja sezona, manje-više sve su mi podjednake osim prve, koja mi je najgora. čak i osma i deveta sezona gdje su mi svi rekli da su bezveze meni su se svidjele. Dosta ljudi je prigovaralo i na sam kraj pa i ja osobno, ali realno sad kad sagledam sve kad se malo bolje sleglo, završetak je nekako super. I drago mi je za Barneya. :)

Ocjena: eh to mi je najgore. Ne znam. Mislim se između osmice i devetke a pritom 8.5 ne dolazi u obzir, ili jedno il drugo haha...

E sad, nekako mi bilo baš žao kad sam završio seriju, brzo sam nekako pregledao sve sezone i čak mi je jučer palo na pamet da opet krenem ispočetka no ipak nisam. Jebeno će mi nedostajat ovaj peterac, baš me neka nostalgija pukla kad sam završio jučer :(

Dakle, seriju baš preporučujem, super je :) No, ako ste ovako kao ja emotivnije vezani onda se jako pripazite, likovi su jako mudri i ulovit će vam dio srca u kojem ćete ih čuvati.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: How I Met Your Mother

Post by john_constantine » 04 May 2014, 14:18

ja sam odustao u šestoj sezoni. Jednostavno su likovi postali izlizani, naročito Barney. Jedino mi je Robin najbolji lik u seriji, a i bila je prilično cool u manjoj ulozi u Capetan America 2. Jedino ću izdurati do kraja samo da vidim tko je na kraju ta majka...
Michel puši karu.

User avatar
Victor Crowley
Posts: 2091
Joined: 09 Feb 2011, 10:52

Re: How I Met Your Mother

Post by Victor Crowley » 04 May 2014, 14:23

Meni je baš svidjela, jebiga, nismo svi isti :)

Vidjet ćeš, bez brige :)

User avatar
Michel
Posts: 11415
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: How I Met Your Mother

Post by Michel » 04 May 2014, 14:24

Uglavnom izlizani humor kao kod prijatelja. Dvije debelo precijenjene serije. Ipak sam ja više za britance uz izuzetak nekoliko zbilja odličnih američkih humorističnih serija.

Sad sam se podsjetio da još moram pogledat arrested development :kokicarenje:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: How I Met Your Mother

Post by Wheel Smith » 04 May 2014, 17:09

pogledao citavu seriju...... prvih pasr sezona odlično kasnije se izliže sve ali me zanimalo kako zavrsi ...... sve u semu ok serija zadovoljan sam
:supz: :supz:

Post Reply