24 - season 7

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: 24 - season 7

Post by john_constantine » 16 Jul 2013, 16:54

pa baš i ne, bilo mi je za očekivati. Zapravo mi je išla na živce...

A i danas mi je ionako serija bezveze, teško da bi je ikad ponovno gledao.
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11430
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: 24 - season 7

Post by Michel » 16 Jul 2013, 17:07

Ok, hvala.

Ma da, to je jedna od takvih serija koje se teško ponavljaju. Ja sad gledam prvi put pa mi je jako zanimljivo i dosta je brza radnja, ima tu rupa, ali akcije i neizvjesnosti ne fali. Samo, to je 8 sezona, a ja to polako gledam. Čitam kako se od 6. sezone postaje jako loše.

Druga sezona za 8. mjesec.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: 24 - season 7

Post by john_constantine » 16 Jul 2013, 17:26

ma sedma sezona nije bila tako loša, ali vidjeti ćeš sam da se dosta fora ponavlja u skoro svim sezonama...
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11430
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: 24 - season 7

Post by Michel » 07 Aug 2013, 11:59

Počeo drugu sezonu. Prve dvije pogledane.

Jako mi se sviđa početak.
SpoilerShow
Nuklearna bomba u l.a.-u :supz: al su mi zasmetale neke stvari. Prva je kad je Jack ubio onog tipa. Ubio ga je da se može ubaciti u onu grupu. Ok, to je ajmo reći nekakav razlog, ali Jacka doživljavam kao heroja koji ima neku moralnu odgovornost. Drugo je kad se nađe u otvorenoj paljbi gdje pucaju na njega pa i on na njih. Ovako, čovjek je sjedio i Jack ga ubije :zubifale: al dobro, iznenadilo me, ooo da. A druga stvar je Kim Bauer i bježanje od ludog oca. Ona borba između njih pa onda opet pobjegne u slijepu ulicu, a iza auti prolaze i ima ljudi. Al ostatak odličan. Predsjednik će imati problema s onim Ericom koji je glavni tamo gdje su smješteni. Malo mi je sumnjiv, usudi se odgovoriti predsjedniku.
Uglavnom, jedva čekam dalje. Sad tek za par dana gledam treću i četvrtu zato što sam si tako zapisao kako da gledam po danima. Moram se nekako pridržavat :kokicarenje:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: 24 - season 7

Post by john_constantine » 07 Aug 2013, 15:15

ma Jack će sve kasnije u seriji gubiti taj moralni kompas i puno puta žrtvovati sebe, vidjeti ćeš sam. Makar će i na tom području pretjerivati...
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11430
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: 24 - season 7

Post by Michel » 16 Aug 2013, 19:11

Pogledano od epizode 3 do epizode 9 :kokicarenje:

Ma Jack Bauer je car! Neuništivi vođa amerike :supz: kako ne uživati u tome
SpoilerShow
pogotovo kad preživi pad s avionom, a i sad ga je Nina zarobila, ali naravno da neće umrijeti. Sad mi je jedino glupa priča oko njegove kćeri koja je opet privedena. Ok, moraju se nekako s njom pozabavatii, a i da ne lažem, odlično je kad su otvorili prtljažnik i našli ubijenu majku od male klinke. Tony Almeida mi je odličan lik. Dosta racionalan, smiren i uvijek odradi svoj posao. Iako nemaju oni neke simpatije prema Masonu, meni je on jedan od boljih likova i bit će mi žao ako umre. Vjerojatno će umrijeti pošto je ozračen, ali nikad ne znaš u ovakvoj seriji što će se s nekim likovima dogoditi. I da, još ne znam što da mislim o Palmerovoj ženi. Izgleda strogo i stvarno mi izgleda kao d ima skrivene namjere, a opet poznajem slične ljude koji će isto napraviti sve da pomognu svojim najbližima na takav način kako ona radi. Možda je zbilja dobra na kraju...
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: 24 - season 7

Post by john_constantine » 16 Aug 2013, 19:32

da, njegova kćer mi je uvijek išla na živce, baš bezvezni lik...
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11430
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: 24 - season 7

Post by Michel » 26 Sep 2013, 22:59

Pogledana druga sezona :supz:

Isto sam uživao kao u prvoj. Jednostavno napeto svakog trenutka. Ima pretjerivanja, ali je baš uzbudljivo. U ovoj sezoni mi se najviše svidjela priča oko predsjednika
SpoilerShow
i kako su ga pokušali smijeniti pa mi je tako ona epizoda koja se bavi s time bila najbolja.
Najtužniji trenutak mi je Bauer i Mason
SpoilerShow
kad Mason umire. Bilo je očito kako će se ukrcati u avion, ali stvarno tužan trenutak.
Najslabiji dio mi je priča oko njegove kćeri. Baš me zanima koju će ulogu imati u trećoj sezoni, ako će uopće imati jer ne može stalno upadati u onakve probleme.

9/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11430
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: 24 - season 7

Post by Michel » 24 Dec 2013, 18:04

Počeo sa trećom sezonom prije koji dan. Pogledao prvih 6 epizoda.

Jack Bauer je luuuud. Kakav je to lik :lol: :lol:
SpoilerShow
znači, sad je i narkić pa onda otme onog Slavaerza iz zatvore gdje igra ruski rulet s njim, pobjegne sa helikopterom i ad ga Salvarez otme i dovest će ga njegovom burazu. Bauer je vrh!
Sviđa mi se i uvođenje novih likova i samo neka nas što bolje upoznaju s njima tako da kada netko od njih kasnije umre, da se što više šokiram :zubifale:

A tema, tema je prava poslastica treće sezone. Virus koji je smrtonosan. Pa kako ne voljeti radnju sa nekim smrtonosnim virusom :rock: lijepo preokreti oko onog teenegera koji je žrtveno janje za taj kartel.

Jedino mi se ne sviđa što mala od bauera sad radi u PTP-u :facepalm:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11430
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: 24 - season 7

Post by Michel » 07 Jan 2014, 04:03

Evo me. Epizode 7, 8, 9, 10, 11 i 12 pogledane i nisam baš zadovoljan, a tako dobro krenulo.

Počeli su me živcirati ti silni preokreti. U prve dvije sezone mi je to bilo super jer su imali smisla, ali u ovoj sezoni
SpoilerShow
Tony bude upucan u vrat. Jebeni šok i što se onda dogodi? Vrati se nakon par epizoda/sati :facepalm: pa Jack otme ovog iz zatvora, dolazi s avionom tamo kod njih da bi saznali kako surađuje sa bratom od tog Salvareza, ali naravno i dalje on još radi za PTP. Kao i onaj kao špijun za kojeg sam mislio što je zavezao Kim, ali se isto ispostavilo da radi za PTP. I to nije sve, Jack prči onu žensku od mlađeg Salvareza.
Majke ti, koliko besmislenih preokreta. I najvažniji ne zaboravimo. Pojavi se Nina :facepalm: al najgore od svega je ova Kim. Užas!

12. epizoda ponovo bila odlična i nadam se samo da je ovo bila dobra zajebancija i da će opet biti odlično kao prve dvije sezone.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: 24 - season 7

Post by lemonzoo » 13 Jan 2014, 18:10

Krenulo snimanje nove sezone u Londonu. Prikazivat će se u 5. mjesecu.

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: 24 - season 7

Post by lemonzoo » 13 Jan 2014, 18:11

Krenulo snimanje nove sezone u Londonu. Prikazivat će se u 5. mjesecu.

:rock:

User avatar
Michel
Posts: 11430
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: 24 - season 7

Post by Michel » 31 Jan 2014, 00:52

Gotov sa trećom sezonom.

Ovako, ovo im je bila najhrabrija sezona dosad i polovično su uspjeli. Veliki eksperiment, sezona puna preokreta od kojih su pola nepotrebni, uvođenje likova koji su previše iritantni kao ona Chloe :facepalm: Chase mi je isto bzvz. Adam ok.

Najveći promašaj sezone je Kim. Užas jedan! Jednostavno nisam popušio da ona tamo može raditi. Zbilja smiješno izgleda. U prve dvije sezone je imala dobru priču, ali u ovoj pa onda one srcedrapajuće scene između nje i Chasea pa se još Chloe uključi, watafak. Zašto ona mora sve znati. Kao neka sapunica.

Isto tako, prve dvije sezone nije bilo slabog nastavka. Ili dobar ili odličan. U ovoj trećoj sezoni mi je prvi dio slab. Odlično krene, ali onda ti preokreti samo da nas šokiraju, ali nisu bili prirodni. I Salvarez braća mi nisu legli.

Al ono zbog čega mi je na kraju sezona jako dobra je odličan drugi dio koji kreće tamo od 12. epizode kad se pojavi glavni zlikovac sezone :supz: opak igrač. Kraj jako emotivan i napet, Jack Bauer pokazao i svoju nježniju stranu.

Stvarno je bilo svega u ovoj sezoni to jest jednom danu. Sad ne znam dal da odmah krenem sa 4. sezonom ili da malo pričekam. Ne znam ni koja je tema u 4. sezoni.

7.5/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
dragonheart
Posts: 754
Joined: 12 Dec 2006, 13:48

Re: 24 - season 7

Post by dragonheart » 01 Feb 2014, 13:08

Michel wrote:Gotov sa trećom sezonom.

Ovako, ovo im je bila najhrabrija sezona dosad i polovično su uspjeli. Veliki eksperiment, sezona puna preokreta od kojih su pola nepotrebni, uvođenje likova koji su previše iritantni kao ona Chloe :facepalm: Chase mi je isto bzvz. Adam ok.

Najveći promašaj sezone je Kim. Užas jedan! Jednostavno nisam popušio da ona tamo može raditi. Zbilja smiješno izgleda. U prve dvije sezone je imala dobru priču, ali u ovoj pa onda one srcedrapajuće scene između nje i Chasea pa se još Chloe uključi, watafak. Zašto ona mora sve znati. Kao neka sapunica.

Isto tako, prve dvije sezone nije bilo slabog nastavka. Ili dobar ili odličan. U ovoj trećoj sezoni mi je prvi dio slab. Odlično krene, ali onda ti preokreti samo da nas šokiraju, ali nisu bili prirodni. I Salvarez braća mi nisu legli.

Al ono zbog čega mi je na kraju sezona jako dobra je odličan drugi dio koji kreće tamo od 12. epizode kad se pojavi glavni zlikovac sezone :supz: opak igrač. Kraj jako emotivan i napet, Jack Bauer pokazao i svoju nježniju stranu.

Stvarno je bilo svega u ovoj sezoni to jest jednom danu. Sad ne znam dal da odmah krenem sa 4. sezonom ili da malo pričekam. Ne znam ni koja je tema u 4. sezoni.

7.5/10
Samo gledaj, btw, Chloe će postati prejeben lik vjeruj mi. No opet, nema ko je nije mrzio u prvim epizodama, a da vidiš spektakla kad u ne znam kojoj sezoni joj i muž počne raditi u CTU. Po meni 2 i 5 sezona su naj, ali i sve ostale su vrh jebenih vrhova... U posljednjoj sezoni za sada sam se bojao da će Freddie Prinze Jr. sjebat stvar,ali nije, nego je čak i on uspio biti jebeno karizmatičan. Autori te serije bi valjd i od Pattinsona uspjeli napravit akcijskog junaka...
It's not who I am underneath...


...but what I do that defines me.



http://dragonheart.blog.hr/

User avatar
Michel
Posts: 11430
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: 24 - season 7

Post by Michel » 01 Feb 2014, 14:04

Sad si mi dao misliti kad si rekao da Chloe postane odličan lik :D volim kad me iznenade s likovima. Čujem od mnogih da im je 5. sezona najbolja. Prinze Jr. :zubifale: vidjet ćemo kad dođe.

Ma budem idući tjedan krenuo sa 4. sezonom. Inače ovake serije volim gledati polako, ista svar je i sa Houseom.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply