Dexter

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
Post Reply
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 24 Aug 2007, 21:31

ne mogu vjerovati da to još nisam gledao. :shock:
Michel puši karu.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 24 Aug 2007, 22:52

john_constantine wrote:ne mogu vjerovati da to još nisam gledao. :shock:
ni ja,pa kaj čekaš...prva sezona je super,skinuh prve dvije epizode od druge sezone ali nisam još počeo sa gledanjem..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 24 Aug 2007, 22:55

čekam da se skine :lol: Samo ne znam da li da skinem prvu sezonu ili prvu sezonu s nekakvim audio dodacima? :D
Michel puši karu.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 06 Sep 2007, 19:20

Počeja san gledat prvu sezonu i predobra je serija, heh, serijski ubojica serijskih ubojica, a i zakon je šta stalno pratiš njegove misli.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 29 Oct 2007, 01:49

Riješih prve 4 epizode druge sezone - sve pet, nastavlja se u jednako dobrom ritmu...

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 29 Oct 2007, 15:25

pogledao jednu epizodu, dobro je ali mi se nekak ne da gledati.. :lol:

User avatar
Betmen
Posts: 347
Joined: 22 Dec 2006, 18:50

Post by Betmen » 29 Oct 2007, 19:16

HorrorHR wrote:Riješih prve 4 epizode druge sezone - sve pet, nastavlja se u jednako dobrom ritmu...
bas skidam 5 epizodu, neg cisto sumljam da ce u trecoj sezoni biti tako dobro :)

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 30 Oct 2007, 10:34

Wendigo wrote:pogledao jednu epizodu, dobro je ali mi se nekak ne da gledati.. :lol:


Nastavi, jer i meni se nakon prve epizode (ako si nju gleda) činija malo dosadan, ali kasnije postane...uff.

Inače je šteta šta i drugu sezonu nisu radili po knjizi (inače postoje tri knjige, treća je izašla ovo lito), al ima i to svoje prednosti, ovako ako čitaš knjigu i gledaš seriju od druge sezone imaš dva univerzuma istog lika... zanimljivo.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 30 Oct 2007, 10:52

Ghostface wrote:Inače je šteta šta i drugu sezonu nisu radili po knjizi (inače postoje tri knjige, treća je izašla ovo lito), al ima i to svoje prednosti, ovako ako čitaš knjigu i gledaš seriju od druge sezone imaš dva univerzuma istog lika... zanimljivo.
vidio sam da su dvije knjige, nisam znao da je treća izašla. Daj mi reci ako znaš da ne kopam oko čega se vrte druga i treća knjiga?

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 30 Oct 2007, 15:16

HorrorHR wrote:
Ghostface wrote:Inače je šteta šta i drugu sezonu nisu radili po knjizi (inače postoje tri knjige, treća je izašla ovo lito), al ima i to svoje prednosti, ovako ako čitaš knjigu i gledaš seriju od druge sezone imaš dva univerzuma istog lika... zanimljivo.
vidio sam da su dvije knjige, nisam znao da je treća izašla. Daj mi reci ako znaš da ne kopam oko čega se vrte druga i treća knjiga?


U drugoj on nastavlja istraživat zločine u kojoj su žrtve izmučene, ali ne i ubijene, a i primijeti da Cody (Ritin sin) također ima potrebu za ubijanjem ka i on, i sada mu on želi bit šta i njemu očuh Harry- usadit mu kod da ubija zle. U trećoj, pak koja po meni ima najjaču radnju od svih, nadograđuje se teorija o toj misterioznoj želji za ubojstvom koja je produkt tajanstvenog glasa Dark passenger koji ljude tjera na ubojstva. također, Dextera zbog tog glasa lovi jedan drevni kult koji Dark passengera smatra prijetnjom. Također, u knjizi je prisutan i IT, tajanstveni entitet koji je neka vrst demona koji postoji od davnina i koji ulazi u bića i tjera ih na ubijanje, stvarajući pritom svoje produkte ( a Dark passenger je vrlo vjerojatno jedan od njih) no onda se okreće protiv njih, i u knjizi on se obraća u prvom licu ako san dobro skužija, dakle, dio ide iz njegovog gledišta. Uglavnom, Dexter goes supernatural, šta neke možda odbije, ali meni je skroz zakon šta se pridodaju ti elementi, jer, u konačnici, koje drugo objašnjenje i može bit za nagon za ubijanjem (trauma je jednostavno prebanalna, i ni u stvarnom svitu nije samo ona uzrok, paranormalne sile sigurno postoje). Malo zbog tog kulta sve podsjeća na Halloween objašnjenje od četvrtog dijela, ali meni ja i on bija super, iako većini nije.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 30 Oct 2007, 16:29

Ghostface wrote:U drugoj on nastavlja istraživat zločine u kojoj su žrtve izmučene, ali ne i ubijene, a i primijeti da Cody (Ritin sin) također ima potrebu za ubijanjem ka i on, i sada mu on želi bit šta i njemu očuh Harry- usadit mu kod da ubija zle. U trećoj, pak koja po meni ima najjaču radnju od svih, nadograđuje se teorija o toj misterioznoj želji za ubojstvom koja je produkt tajanstvenog glasa Dark passenger koji ljude tjera na ubojstva. također, Dextera zbog tog glasa lovi jedan drevni kult koji Dark passengera smatra prijetnjom. Također, u knjizi je prisutan i IT, tajanstveni entitet koji je neka vrst demona koji postoji od davnina i koji ulazi u bića i tjera ih na ubijanje, stvarajući pritom svoje produkte ( a Dark passenger je vrlo vjerojatno jedan od njih) no onda se okreće protiv njih, i u knjizi on se obraća u prvom licu ako san dobro skužija, dakle, dio ide iz njegovog gledišta. Uglavnom, Dexter goes supernatural, šta neke možda odbije, ali meni je skroz zakon šta se pridodaju ti elementi, jer, u konačnici, koje drugo objašnjenje i može bit za nagon za ubijanjem (trauma je jednostavno prebanalna, i ni u stvarnom svitu nije samo ona uzrok, paranormalne sile sigurno postoje). Malo zbog tog kulta sve podsjeća na Halloween objašnjenje od četvrtog dijela, ali meni ja i on bija super, iako većini nije.
Hvala na infou, mislim da ću se baciti u shopping ovih knjiga. Baš me zanima kaku su ubacili taj supernatural dio, sa jedne strane mi djeluje upitno, a sa druge može stvarno biti dobar dodatak.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 30 Oct 2007, 17:48

HorrorHR wrote:
Ghostface wrote:U drugoj on nastavlja istraživat zločine u kojoj su žrtve izmučene, ali ne i ubijene, a i primijeti da Cody (Ritin sin) također ima potrebu za ubijanjem ka i on, i sada mu on želi bit šta i njemu očuh Harry- usadit mu kod da ubija zle. U trećoj, pak koja po meni ima najjaču radnju od svih, nadograđuje se teorija o toj misterioznoj želji za ubojstvom koja je produkt tajanstvenog glasa Dark passenger koji ljude tjera na ubojstva. također, Dextera zbog tog glasa lovi jedan drevni kult koji Dark passengera smatra prijetnjom. Također, u knjizi je prisutan i IT, tajanstveni entitet koji je neka vrst demona koji postoji od davnina i koji ulazi u bića i tjera ih na ubijanje, stvarajući pritom svoje produkte ( a Dark passenger je vrlo vjerojatno jedan od njih) no onda se okreće protiv njih, i u knjizi on se obraća u prvom licu ako san dobro skužija, dakle, dio ide iz njegovog gledišta. Uglavnom, Dexter goes supernatural, šta neke možda odbije, ali meni je skroz zakon šta se pridodaju ti elementi, jer, u konačnici, koje drugo objašnjenje i može bit za nagon za ubijanjem (trauma je jednostavno prebanalna, i ni u stvarnom svitu nije samo ona uzrok, paranormalne sile sigurno postoje). Malo zbog tog kulta sve podsjeća na Halloween objašnjenje od četvrtog dijela, ali meni ja i on bija super, iako većini nije.
Hvala na infou, mislim da ću se baciti u shopping ovih knjiga. Baš me zanima kaku su ubacili taj supernatural dio, sa jedne strane mi djeluje upitno, a sa druge može stvarno biti dobar dodatak.


Da, morat ću ih i ja nabavit. Evo u četvrtak mi kreće flat po ugovoru pa ću skinit izašle epizode druge sezone i jedva čekan.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Betmen
Posts: 347
Joined: 22 Dec 2006, 18:50

Post by Betmen » 30 Oct 2007, 18:49

jebote ako nastave snimat seriju po ovim knjigama biti ce jebeno :D ja mislio da ce se potrositi nakon ove sezone sve fore

User avatar
dr mladjo
Posts: 1521
Joined: 07 Nov 2007, 17:56
Location: glina i travnik

Post by dr mladjo » 14 Nov 2007, 09:51

a nitko ne komentira Jaime Murray.cccc.jedan od razloga zašto volim britanske glumice je da se ne srame golotinje.uz californication druga serija s golotinjom..

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 14 Nov 2007, 10:18

Hej mladjo...od kud ti hehe :D :D :D ??!

Post Reply